Jako vždy v dnešním netrpělivém světe - rychlé jednání. Super.

• Na Alze nakupuji ráda. Vždy jsem spokojená.
    • Tetokrát bohužel. Možná byla chyba na straně dopravní společnosti.

Dobrý den, Alexandro,

děkuji za Vaši recenzi.

Jsme velmi vděční, za tak pozitivní hodnocení.
    Vaše podpora nás inspiruje a poskytuje nám sílu a motivaci ke zdokonalování. Vaše důvěra je pro nás obrovskou poctou a jasným signálem, že naše úsilí má smysl.

Velmi mne mrzí, že při doručování objednávky došlo k pochybení. Rádi bychom zjistili více podrobností o nastalé situaci a zajistili vylepšení našich služeb. Proto Vás prosíme o sdělení více podrobností na [email protected], sociální sítě nebo na nonstop lince +420 225 340 111.

Naším cílem je poskytnout Vám nejen kvalitní produkty, ale také spokojený zákaznický zážitek.

Maty, péče o zákazníky.

• ceny
    • sortiment
    • alzaboxy

dodáno rychle a v pořádku

Naprosto v pohodě..

• Baleni
    • Uložení box

Doporucuji

rychlé vyřízení

• Akumulátor 4ah není skladem.

Mluvil jsem se zákaznickou podporou a oni ani nevěděli, že bundle nejde koupit.

Reakce obchodu Alza.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Velmi se omlouváme za nedostupnost tohoto zboží a za špatnou informovanost operátora. Situaci ohledně produktu jsem prověřil a produkt by měl být naskladněn v červnu.

Na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme a proto pevně věřím, že s námi budete mít do budoucna jen pozitivní zkušenosti a to ve všech ohledech.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na [email protected], na sociálních sítích nebo na nonstop lince +420 225 340 111.

Maty, péče o zákazníky

• Líbí se mi rychlé doručení a velká síť alza boxů
    • Někdy trochu dražší než konkurece, ale i tak nejraději nakupuju u nich.

Dobrý obchod.

Dobrý den, Šimone,

děkujeme za Vaši recenzi.

Vaše spokojenost s rychlostí doručení objednávky a širokým výběrem zboží nás velmi těší. Tento druh podpory nás motivuje a je pro nás směrnicí pro udržení vysoké úrovně služeb.

Pokud nejste spokojen s cenou, kterou máme u produktu uvedenou, a našli jste produkt na jiném eshopu levněji. Můžete využít služby Garance nejlepší ceny.

U produktu stačí kliknout na ''Garance nejlepší ceny'', poté vyskočí okénko s dotazem na odkaz, kde jste našli produkt s lepší cenou. Pak stačí jen odkaz vložit, vepsat email a odeslat. Poté Vás budeme kontaktovat prostřednictvím emailu o dorovnání ceny.
    Zde naleznete více informací: https://www.alza.cz/garance-vyhodne-ceny

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a za to, že si naší práce vážíte.

Matěj, péče o zákazníky

Vše OK

Rychlost

Dobrá cena super rychlé doručení

Výhoda : komlexnost informací o zboží, nevyčerpatelný sortiment, skvělé ceny,výborná a přesná doprava.

S Alzou jsem velmi spokojená.

• Rychlé vyřízení objednávky,super ceny

• Dodání do druhého dne
    • Doprava zdarma

Ověřený obchod

• rychle

• spokojenost prehlednost

v Alze nakupuji dlouho vždy spokojenost

• Trvalý standard služeb

• Velký výběr
    • Rychlé doručení do boxu / na adresu
    • Osobní vyzvednutí i na centrále v Holešovicích je za peníze!!! To je novinka, a pěkná prasárna.
    • Kdybych nepotřeboval zboží ihned, koupil bych jinde a levněji, za dopravu platit nebudu.
    • Nabízejí dopravu zdarma za měsíční poušál, další prasárna a vyhánění peněz z kapes zákazníka. Většina obchodů dneska nabízí dopravu zdarma od 2000 Kč.

Dobrý den, Karle,

děkuji za Vaši recenzi.

V první řadě bych Vám rád poděkoval za Vaši trpělivost s objednávkou a že jste spokojen s širokým výběrem zboží a jeho rychlým doručením. Na rychlosti si zakládáme.

Velmi mne mrzí, že jste nespokojen s dopravným poplatkem a naprosto Vám rozumím.
    Nachází-li se totiž zakoupený produkt jinde, než na požadovaném výdejním místě, musíme pokrýt náklady za přepravu z jednoho místa na druhé.
    To je důvod připočtení dopravného k Vaší objednávce.

Máte-li zájem o dopravu na výdejní místa zdarma, doporučuji zvážit členství v programu AlzaPlus+. Existují dvě varianty členství: 25 Kč měsíčně (při roční aktivaci členství za 299 Kč) a měsíční za 59 Kč. Též u nás jsou slevové akce na vybrané produkty pro členy služby AlzaPlus+.

Více informací o této možnosti naleznete na: https://www.alza.cz/alzaplus

Maty, péče o zákazníky