• Perfektní. Dodání za dva dny, výměna velikosti též a naprosto bez problémů.

Rychlé dodání, ochotní obchodníci, rychlé vyřízení jiné velikosti - spokojenost, obdiv a vřelé doporučení.

Dobrý večer pane Miroslave
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a ocenění. Naším cílem je spokojený zákazník, který se do našeho obchodu vrací. Snažíme se našim zákazníkům vycházet vstříc ve všech ohledech. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám příjemné a klidné prožití Vánoc a hlavně zdraví a pohodu.

• bleskove dodani
    • vyborna komunikace pri dotazu

Dobrý večer pane Jiří.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a ocenění. Naším cílem je spokojený zákazník, který se do našeho obchodu vrací. Snažíme se prodávat kvalitní zboží a našim zákazníkům vycházet vstříc ve všech ohledech. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré. Bylo nám ctí.
    Dáša a kolektiv

Všechno v naprostém pořádku. Rychle a dobře vyřízeno, kvalitně zabaleno.

Dobrý večer paní Jano
    Dáša a kolektiv

Vše bez problému, rychlé dodání

Reakce obchodu Alysia prádlo

Dobrý večer paní Karolíno.
    Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi. Spokojený zákazník, který se do našeho obchodu vrací, je to, oč se snažíme. Prodávat kvalitní zboží a našim zákazníkům vycházet vstříc ve všech ohledech je náš cíl. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré. Bylo nám ctí.
    Dáša a kolektiv

Velice rychlé dodání, zboží kvalitní

Dobrý den paní Karolíno.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že naše vize, prodávat české prádlo, je krok správným směrem a naši zákazníci jsou spokojeni s kvalitou. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré.
    Bylo nám ctí. Dáša a kolektiv

Obchod doporučuji, rychlá komunikace.

Dobrý den paní Moniko.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Naším cílem je spokojený zákazník. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré.

Vše ok.

Dobrý den pane Kamile.

• Pěkný vzor dětských roušek
    • Dodací lhůta
    • Ne moc kvalitní provedení

Sice obchod doporučuji, ale já už zde nakupovat nebudu. Objednala jsem dětské roušky (ne každý si je umí ušít a ne každý má po ruce někoho šikovného). První co mě dostalo, že nebyla možnost objednat si jenom 2 kusy jedné barvy. Roušky měly být jedné velikosti, ale mezi jednotlivými kusy jsou 1 cm a více rozdíly, je vidět, že na nich pracují různí lidé, to samozřejmě není problém, ale snad by mohli mít jednotnou velikost/předlohu/střih, i gumičky které byli použity nejsou stejné, u bílých je použita jemná gumička a u růžových pevná "guma z katí", ty jsou navíc všity tak, že někde je lze protočit, někde jsou přišité napevno.. za ty peníze mi nezbylo nic jiného, než stříhat, upravovat a nadávat si jak jsem blbá... no kdyby je dcera nepotřebovala (jednorázovky se nám začali prodražovat), tak je okamžité vrátím!! Prostě super kauf..

Dobrý den paní Zuzano.
    Vaše nespokojenost nás mrzí. Nicméně roušky vyrábí náš dlouholetý dodavatel a jde o ruční výrobu. Drobné odchylky se samozřejmě mohou vyskytnout. Gumičky jsou používány dle dostupnosti na trhu.
    Ano, máte pravdu, že minimální odběr jsou 3 kusy, ovšem celkem. Kdyby jste vznesla na nás dotaz o možnosti úpravy množství, bylo by Vám (ostatně jako všem před Vámi a po Vás) vyhověno.
    Vaše recenze se nám zdá neadekvátní a psaná ve vzteku.
    AlysiaCZ

spokojenost

Dobrý den paní Vlasto.
    Bylo nám potěšením. Dáša a kolektiv

• Rychlé a přehledné nakupování, mají zboží co hledám. Již jsem zde nakupoval a opět plná spokojenost.
    • Nevím o žádné

Reakce obchodu Alysia prádlo

Dobrý večer pane Ludvíku.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a ocenění. Naším cílem je spokojený zákazník, který se do našeho obchodu vrací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré. Bylo nám potěšením.
    Dáša a kolektiv

Perfektně padnoucí prádlo. Koupeno do porodnice, jelikož prádlo bez kostic se mi zdá lepší než jiné. Děkuji za super prádlo :)

Dobrý den paní Heleno.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Moc se nám líbí, že české ženy začínají přicházet na chuť českému prádlu. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré Vám, miminku i celé rodině.
    Bylo nám velkým potěšením. Dáša a kolektiv

Vše proběhlo v naprostém pořádku , rozhodně doporučuji !!!

Dobrý den paní Lado.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Naším cílem je spokojený zákazník. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré.
    Bylo nám potěšením. Dáša a kolektiv

• roušky jsem obdržela velmi brzy jsem spokojená

Dobrý den paní Milado.
    Vaše spokojenost nás velmi potěšila. Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a ocenění. Naším cílem je spokojený zákazník. Těšíme se na další spolupráci a přejeme vše dobré. Bylo nám potěšením.
    Dáša a kolektiv

První nákup - velký sortiment, rychlá transakce od objednání až po dodání.

Reakce obchodu Alysia prádlo

Dobrý večer paní Svatavo.
    Dáša a kolektiv

• Stoprocentní spokojenost, roušky perfektní, sedí a velmi příjemný materiál. Věřím, že i nanofiltry budou účinné. Úplná spokojenost.
    • Nevýhoda žádná.

Reakce obchodu Alysia prádlo

Dobrý večer paní Václavo.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a ocenění naší snahy. Prodávat kvalitní zboží a podávat k němu i relevantní informace je naším cílem. Bylo nám velikým potěšením.

Můj první nákup,vše O.K.

Dobrý večer paní Hanko.
    Velice Vám děkujeme za Vaši recenzi . Naší snahou je poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům. Bylo nám ctí.

rychlost, spolehlivost

Dobrý den paní Karlo.