• Zboží přišlo v pořádku,rychle.Velmi spokojená.Doporucila jsem přátelům.

Rychlé a bezproblémové dodání.

Velmi milá paní prodavačka v obchodě.

• Kvalitní obchod.
    • Nic.

Velmi dobrý obchod:

Dobrá kvalita rychlé dodání.

Spokojenost.Rychlost dodání i komunikace obchodu.

Zboží jsem ještě nevyzvedla

Široký sortiment od všech spolehlivých značek

dobrá

Komunikace a rychlost dodání

První nákup a jsem spokojen. Dobrý výběr zboží, našel jsem zde produkt, který se nikde v ČR sehnat nedal.

• Rychlost dodání zboží
    • Nic nemohu vytknout

• zboží došlo v pořádku a brzy

Obchod je v pořádku na stoprocent

• Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojena. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

Spokojenost.Rychlé dodání.

Vaše Alterna Medica.

Skvělá komunikace, velmi oceňuji velice rychlé vyřízení objednávky v době Vánoc, rychlé dodání a vtipné, vkusné poděkování za objednávku formou elegantní kartičky přiložené ke zboží s konkrétním jménem zaměstnance, který objednávku pečlivě zabalil. Velké díky a vše nej do roku 2024 :-)!

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojen/a. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

Budeme se těšit a také přejeme vše nej a hlavně hodně zdraví do roku 2024!

mám ho blízko doma

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojen. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

rychlost

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Žádná

• Rychlost doručení
    • velký výběr
    • komunikace

Zboží dorazilo velmi rychle a vše bylo v pořádku. Oceňuji také možnost se poradit ohledně produktů prostřednictvím jejich online chatu.