• Rychlost vyřízení objednávky
    • Žádná

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojen/a. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

• Rychlost doručení
    • velký výběr
    • komunikace

Zboží dorazilo velmi rychle a vše bylo v pořádku. Oceňuji také možnost se poradit ohledně produktů prostřednictvím jejich online chatu.

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojena. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

Vaše Alterna Medica.

• Velice rychle doručení,kvalitní produkty.

• Kvalita výrobků

S obchodem jsem naprosto spokojen jak v celkové komunikaci tak s rychlostí se kterou mi byl produkt dodán. Jednoznačně doporučuji

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojen. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

• žádná výhoda není

Nezájem, za 7 dní po objednání sděleno, že zboží nebude a objednávka se ruší.

Reakce obchodu Alterna Medica

moc nás mrzí, že nejste spokojena s vyřízením vaší objednávky. Ohledně nedostupnosti zboží jsme vás telefonicky kontaktovali a nabídli alternativu se kterou jste nesouhlasila. Bohužel nám dodavatel přestal zboží dodávat a proto bohužel objednané zboží nebylo možné dodat.

Omlouváme se za tuto nepříjemnost a věříme, že si z našeho sortimentu, který čítá tisíce přírodních produktů vybere ten, který vám bude vyhovovat.

S přátelským pozdravem

Alterna Medica

• rychlost doručení
    • balení s dárkem
    • poradna

Skvělý výběr produktů na přírodní bázi. Online poradna, kde mi bylo pomoženo s výběrem na moje potíže.

Vaše Alterna Medica.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Naprostá spokojenost:-)

• Rychle jednání

Super

Rychlé dodání

• Rychlá a srozumitelná komunikace

Vaše Alterna Medica.

Paní prodavačka byla nepříjemná a neprofesionální.
    Při vstupu je na ceduli nápsáno "rádi vám poradíme" - v tomto případě se jedná o klamovou reklamu .(

Reakce obchodu Alterna Medica

moc nás mrzí vaše špatná zkušenost. Mohu se zeptat, s čím jste potřebovala poradit a nebylo vám pomoženo? Naše poradkyně jsou vyškolené poradit s výběrem nejlepšího produktu na Váš problém. Pokud se jedná o potíže, u kterých je třeba podrobnější anamnéza, doporučuji Vám zastavit se na prodejnu ve dnech, kdy je přítomna naše odborná poradkyně a terapeutka pí. Datlová (út a čt, 11:00-16:00).

Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že Vaši zkušenost budeme moci vylepšit při Vaší příští návštěvě a společně vybereme nejlepší řešení Vašeho problému.

S přátelským pozdravem

Alterna Medica

Vše proběhlo v pořádku, rychlé dodání zboží,
    není co dodat.S tímto obchodem jsem spokojená a mohu jej doporučit I jiným zákazníkům.

rychlost vyřízení

Škoda, že končí. Dalo se tam sehnat za přijatelnou cenu cokoli, co pomáhá na zdravotní neduhy.

Pomale dodani, ne moc dobra komunikace s obchodem. Nemyslim si, ze jeste nekdy nakoupim.

Služba skvělá !!

• vše v pořádku