• Nula, nic
    • Prodávají šmejdy, jednají jako šmejdi - nekorektní komunikace.

Při "nabídkovém" jednání otravovali po telefonu furt. Při reklamaci telefony u nich nikdo nebere. Moje zkušenost : Objednal jsem pouze na základě telefonické komunikace a jejich nabídky blbý toner do staré letité tiskárny, který jsem jinde nemohl sehnat. Bohužel, nesrovnal jsem si ceny a nehledal na netu pořádně jinde. Později jsem našel dtto ve výprodeji (ale v originálu HP) a za třetinu jejich ceny. Od Alpha mi přišel asi po měsící "no name" toner a tiskl s černými pruhy. Vrátil jsem jim ho s tím, že odstupuji od "smlouvy po telefonu", a žádný náhradní nebo výměnu nechci. Ale tomu se brání a požadují dle svých imterních předpisů a pravidel reklamaci třikrát a teprve pak uznají odstoupení od smlouvy. Naštestí nechtěli platbu předem, takže mě to stálo pouze poštovné s vrácením toneru. Nikdy více, obchod NEDOPORUČUJI !

• Nedoporučuji nákup

Má zkušenost s obchodem: při třetí reklamaci (kterou mi neuznali-jako důvod uvedli prasklý displej od nárazu) mi napsali, že je to první reklamace a že mi to prý opravovali někde jinde. ( čísla reklamací jsem jim zaslal) Údajný prasklý displej bylo jenom prasklé ochranné sklo, které vzniklo snahou sundat jej před druhou reklamací. Už jednání při druhé reklamaci bylo podivné! Telefon mi opravili, ale přesto mi napsali: Důvod: Reklamace byla zamítnuta z důvodu nedodání správného hesla zákazníkem.
    Proto NEOPORUČUJI tento obchod, protože si vždy najde důvod proč neuznat reklamaci!!

• nekvalitní a neodpovídající zboží

Má zkušenost s obchodem je taková, že místo objednaných kvalitních značkových pístů poslali braky od polského výrobce. Jeden z pístů nedotlačí dvířka a druhý, který se chvíli jevil funkční začal po asi pátém otevření ztrácet tlumící efekt, takže místo pomalého výsuvu občas vystřelí až na dorazy...
    Byla mi nabídnuta možnost výměny zboží, ale nebudu utrácet další poštovné a ztrácet čas odesíláním.. Zde už nenakoupím a obchod nedoporučuji.

• bez faktury
    • příšerná komunikace

NEDOPORUČUJU - zboží mi bylo dodáno bez faktury - snažila jsem se s nimi telefonicky, emailově domluvit a fakturu nechat zaslat - neúspěšně.

• bez faktury
    • příšerná komunikace

• 1

• sortiment zboží(pokud ho tedy opravdu mají)
    • Vše ostatní

Předně bych chtěl říci,že jsem se s takovým obchodem snad ještě nesetkal.To,že mi nějaký obchod občas neodpoví na emailový dotaz na zboží jako tento obchod,jsem si již zvykl,ale že po následném vytvoření objednávky a potvrzení emailem se už nebude nic dít,to jsem ještě nezažil a to si na netu objednávám pravidelně a často.Podotýkám,že jsem si objednal zboží,které neměli skladem a v potvrzovacím emailu stálo,že mám vyčkat na potvrzení o dostupnosti zboží a tudíž zatím nic neplatit.Po přečtení recenzí mi přijde,že si tento obchod vybírá objednávky,které vyřídí a které ne.Každopádně bych stejně asi v objednávce nepokračoval.Shrnutí-tento obchod? již nikdy.

• mají co jiní né

• rychlé jednání
  • Po několika telefonátech mi zboží stále nebylo doručeno, ač jsem byla ujištěna že je připraveno k expedici.je to má první i poslední objednávka u
    této firmy.

• Mají zboží, které jsem nemohl jinde sehnat.
    • Nevím o žádných negativech.

Bezproblémový nákup, rychlé a spolehlivé jednání.

• Ojednané zboží jsem nedostal ani po 11 dnech, ani vidu ani slechu!!!

• Co měli uvedeno, že je skladem, tak měli opravdu skladem - a obratem odeslali, ne jako spousta ostatních

• Rychlost,ochota

• cena, rychlost

Přestože inzerovali, že zboží mají skladem. Tak to nebyla pravda a navíc ani nejsou schopni zajistit protože jim výrobce neptvrdil termín dodání. Důvod proč jsem si vybral tento obchod byl, že jako jediní inzerovali, že mají zboží k dispozici.

• Místo PPL Strint nabídli telefonicky změnu na normální PPL za cca třetinovou cenu.
    • Po vyzkoušení několika eshopů byl tento jediný, který byl schopný alespoň podobné zboží dodat. Jiní měli zboží v nabídce, ale po čase se ozvali, že nejsou schopni zboží zajistit.
    • Při nákupu nábytkových úchytek (3ks) byla eshopem nabízena doprava pouze PPL Sprint za 349 Kč, při 5ks a více možný pouze osobní odběr. Nechápu proč.
    • Chtěl jsem koupit stejné úchytky, jako máme na stávajícím nábytku. Místo velikosti 40 mm dodána velikost 46 mm (designově stejné). Ale zaplať pánbůh za to, jinde jsem je nesehnal vůbec.

• Rychlos
    • Rychlost vyřízení objednávky

• nekomunikace
    • nedoručení zboží
    • žádná reakce ani omluva

nedoporučuji, nespolehlivý

• a poslední