• nakoupil v obchodě Alotex před 5 měsíci

• Zboží skladem.
    • Okamžité odeslání.
  • nakoupil v obchodě Alotex před 6 měsíci

rychlost, kvalita, komunikace, bez problémů

• nakoupil v obchodě Alotex před 7 měsíci

• Zajímavý výběr sortimentu
  • nakoupil v obchodě Alotex před 7 měsíci

rychlá dodávka

• nakoupil v obchodě Alotex před 1 rokem

• velký výběr kvalitního zboží

Musím říci, že jsem s nákupem opravdu maximálně spokojená. Komunikace okamžitá, vše vyřízeno v nejkratší možné době, druhý den od objednání mi nákup dorazil. Navíc jsem si vybrala v opravdu široké nabídce, na rozdíl od jiných eshopů měli daleko širší výběr a hlavně inzerované zboží opravdu skladem, ze skvělých materiálů (noční košile z bambusu je ve vedrech bezkonkurenční). Jsem ráda, že zboží není z Číny, velikosti taktéž odpovídají. Měla jsem štěstí i na řidiče dopravní služby, který byl shodou okolností neskutečně milý. Za mě tedy super zkušenost. HŠ

• Dostupnost super cena

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Alotex před 1 rokem

• Blesková výměna zboží (zvolila jsem v obj.špatnou velikost).
    • O žádných nevím.

VŘELE DOPORUČUJI!! :-)

• nakoupil v obchodě Alotex před 1 rokem

• slevu 100,- za 1.nákup, ale ten musí být za více jak 1000,-Kč. Pokud není, tak vám ho obchod připočítá do 1050,- a potom strhne těch 100,-Kč jako výhodu :-( Blbost,že???
    • asi ty předešlé!!!

nijak, ať si ho každý vyzkouší sám!!!

• nakoupil v obchodě Alotex před 1 rokem

S obchodem jsem spokojena,hlavni minus se v mem pripade projevil ve vyuziti dopravy prostrednictvim PPL,kdy nebyl dodrzen dvouhodinovy interval dorucovani zaslany sms zpravou. Po trech hodinach cekani jsem volala ridici-reakce:nebojte,dnes balik budete mit...vzhledem k tomu,ze jsem spolehala na urcitou hodinu doruceni a mela na pozdejsi cas i jine povinnosti,v avizovany den mi nebyl balik dorucen,musela jsem si vyzvednout na jejich pobocce.

• Rychle dodani, krasne zbozi
    • Zadne

Tooop

• cena,rychlost dodání,výběr zboží
    • žádné

• nakoupil v obchodě Alotex před 2 lety

...krásné zboží,bohužel košilka mi nebyla a jsem překvapena rychostí,jakou mi zaslali peníze na účet zpět.DOPORUČUJI!!!!!!

• Rýchle dodanie
    • Ja som spokojná nebola... Na ich stránke hneď v úvode veľkými písmenami mali, že pri prvom nákupe a registrácii je zľava 5 €. Objednala som si tovar, žiadna zľava nebola. Až potom mi napísali, že musím nakúpiť za 50 eur a ci si teda želám dokúpiť niečo do takej sumy! Objednávku som chcela zrušiť, no bolo mi povedané, že už sa to nedá lebo tovar bol odoslaný a že som záväzné súhlasila, že tovar zaplatím a prevezmem. Tovar sa mi síce páčil, preto ho nevraciam, ale komunikácia hrozná, príde mi to, že nemajú veľa zákazníkov, proste tento obchod nikdy viac.

Nikdy viac

Přehlednost, rychlost, prostě super

• nakoupil v obchodě Alotex před 3 lety

• pyžamo bavlněné odpovídá obrázku,kvalita dobrá,velikost odpovídá podle tabulky velikostí

objednávejte,budete spokojení

• nakoupil v obchodě Alotex před 3 lety

• rychlé dodání zboží,velký výběr,příznivé ceny
    • nevím o žádných

obchod doporučuji

• Rychlost obchodu

Povlečení přišlo v jiném designu než byla objednávka,naštěstí se i toto líbí,tak nevracím :-)

• nakoupil v obchodě Alotex před 3 lety

Vše skvělé, hezká krabička, spokojenost.

jsem spokojená

• spolehlivost,rychlost