Rychlí, levní a spolehliví, není co dodat, kupujte a nebojte se problémů, nejsou žádné.

• rychlost odeslání
    • trochu zmatek, zásilka mi byla zaslána 2x

Hodně produktů,které v našichobchodech nekoupím.Perfektně zabaleno proti poškození

• Úspora času oproti nákupu v kamenném obchodě, dobré ceny zboží.

• komunikace se zákazníkem

• Rychlost dodání.
  • neskutečně dlouhá dodací lhůta, jeden týden, u jiného dodavatele jsem si objednala bylinky, které jsem u Vás nenašla a ty mi došly do druhého dne, od Vás to trvalo týden

• slušné ceny

Přehledné stránky, velký výběr, rozumné ceny, delší doba doručení.

• zajímavý sortiment

Zajímavé, cenově dostupné zboží.

• Super ceny a rychlé dodání

• Moc milá domluva s pánem, byl ochotný a vstřícný, doporučuji:-)

Super obchůdek, jsem nadmíru spokojena:-) Jediné co bych doporučila, je zbavit se přepravní společnosti DPD :-). I v jiných obchodech jsem nakoupila s dopravou přes DPD a pokaždé problém. Mají tam v tom slušně řečeno nepořádek a dělají si dle mého názoru z lidí "dobrý den"... Ale za to obchod pochopitelně nemůže:-)
    Mají zde zboží, které nemohu nikde sehnat a ještě za super peníze, prostě paráda;-)

Nechcel som sem písať negatívnu recenziu - nie som ten typ človeka, ktorý si potrebuje niečo dokazovať. Ale potom som si povedal, že by to nebolo fér voči budúcim zákazníkom, aby počítali aj s niečím takýmto. Po vytvorení objednávky som nedostal žiadny potvrdzujúci mail ani info ohladne objednávky, ktorý býva automaticky rozposielaný. Po pár dňoch som sa preto chcel informovať prostredníctvom emailu - bez odozvy. Následne z ničoho nič sms správa, že moja zásielka už čaká na výdajnom mieste. Namiesto pôvodných 13e som mal za zásielku zaplatiť 9e. Povedal som si, že asi niečo nemali skladom a preto mi ju neposlali celú, no prevziať ju bola chyba. Ako som čakal namiesto 4 produktov mi prišli len 3, s čím som rátal, ale nemilo ma prekvapilo že mi prišla vec ktorú som si vôbec neobjednal. Celá zásielka mala podobu prelepenej krabice od čokolády s ešte pôvodnou adresou nejakej tretej osoby ktorý bola preškrtnutá. Dosť neprofesionálne. O reklamáciu sa pokúšať nebudem, nema to totižto zmysel ked som neobdržal žiadny email s objednávkou a na faktúre pribalenej v krabici stálo niečo úplne iné ako som si objednal. Nevadí. Verím tomu že je to ojedinelý prípad a personál obchodu allforhome.cz mal po prehýrenom víkende v krvi zbytkový alkohol a toto je výsledok.

• Zboží mám přes týden zaplacené. Balíček nikde. Komunikace žádná. Na email nereagují telefon nikdo nebere.

V dnešní době takovýto obchod snad už ani neexistuje. Rozhodně nedoporučuji.

• Zboží nabízeli, přezto že nebylo skladem

• nesprávné info ohledně výrobku (složení)

Reakce obchodu allforhome.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla expedována 12min po jejím obdržení s dodáním do druhého dne. Zboží, které jste si objednala, barvy na vlasy, jsme v pořádku doručili. Co bylo prosím v nepořádku ohledně složení? Hezký den.

• Dobre ceny
    • Nekomunikují

Dobré ceny, dodací lhůty v pohodě, komunikace žádná.

• Zboží jsem zaplatila , ale ani po 10 dnech jsem nic nedostala.

Reakce obchodu allforhome.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale Vaše objednávka byla z důvodu nedostupnosti požadovaného zboží stornována a peníze vráceny zpět na Váš účet. Hezký den..

• zboží bylo doručeno velmi rychle

spokojena

Vše proběhlo rychle a bez problémů