• Super rychle dodani
    • Lahve zabaleny v hublinkove folii a krabici

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

vážíme si Vaší recenze. Každou objednávku se snažíme expedovat co nejdříve po jejím vytvoření nejen proto, abychom dosáhli naprosté spokojenosti zákazníka, ale také, aby mohl její obsah vychutnat co nejdříve. Každou jednotlivou zásilku a lahve z ní balíme velmi pečlivě, aby zákazníkovi objednávka dorazila v pořádku. Těší nás, že jste spokojený a těšíme se zase příště.

Velká rychlost

Dobrý den, Míšo,

děkujeme Vám za doporučení obchodu. Naší prioritou je naprostá spokojenost zákazníka, a tak každou jednotlivou zásilku a lahve z ní balíme pečlivě tak, aby zákazníkovi objednávka dorazila v pořádku a co nejrychleji. Budeme se těšit u některé z příštích objednávek.

tým Alkohol.cz

• rychlé vyřízení objednávky.
    • žádná není

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za pochvalu rychlosti vyřízení objednávky. Máme radost, že objednávka brzy dorazila, na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Pokud vyberete zboží, které máme skladem, expedujeme v podstatě ihned. Těšíme se na příští objednávku.

ok

Infolinka funguje perfektne. Zadne proklikavani milionem robotu. Prvni objednavku rozbil dopravce, druhou jsem obratem zopakovala a behem hodiny vyzvedla v prodejne. Skvele jednani! (ted jeste budu cekat na vraceni penez z te prvni, ale nemam pochybnost)

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se nepříjemnosti s Vaší objednávkou podařilo vyřešit rychle a k Vaší spokojenosti. Částka za tu první je již na cestě zpět na Váš bankovní účet. :) Věříme, že Vás tato komplikace neodradila od příštího nákupu a brzy se uvidíme u nové objednávky.

rychlost

Bola som veľmi spokojná,verím že aj na budúce si budem môcť objednať z Vášho obchodu

Dobrý den, Mojko,

děkujeme za Vaší recenzi. Věříme, že objednaná lahev chutná a těšíme se na Vás zase příště.

• Vše rychle a v klidu.

Dobrý den, Stenly bitt,

máme radost, že Vám objednávka brzy dorazila. Každou objednávku se totiž snažíme expedovat co nejdříve po jejím vytvoření nejen proto, abychom dosáhli naprosté spokojenosti zákazníka, ale také, aby mohl její obsah vychutnat co nejdříve. Těšíme se u příští objednávky.

• Skvěle zabaleno
    • Oceňuji letáček ohledně toho, co do kterého odpadu patří
    • Dorazilo do 5 dnů

Dobrý den, Evickari,

vážíme si vyjmenovaných kladů. Je pro nás důležité, aby objednávka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji a v pořádku. Tomu pomáhá i pečlivé balení každé lahve tak, aby nedošlo k poškození při přepravě zásilky. Věříme, že Vám objednané lahve chutnají a budeme se těšit u některé z budoucích objednávek.

• Ryclost

Dobrý den, Milane,

děkujeme za pochvalu rychlosti dodání. Na rychlé expedici zásilek si totiž zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Těšíme se na příští objednávku.

Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Děkujeme a těšíme se u příští objednávky.

• vše ok

Rychlost, perfekt zabalení, dárek.

Dobrá den,

děkujeme za pěknou recenzi. Věříme, že objednaná lahev vytvoří obdarovávanému úsměv na tváři. Příště objednejte zase něco pro sebe. :) Věříme, že se zase brzy uvidíme u Vaší příští objednávky.

• Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Kamenný obchod

Normální člověk asi nemá tolik času a peněz, aby zvládnul ochutnat všechno zajímavé, co obchod nabízí...

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za pochvalu šíře sortimentu. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme a to nejen o alkohol, ale také o nealko a různé druhy pochutin. Mimo jiné nabízíme spoustu lahví ve slevách a akčních nabídkách. Máme radost, že se Vám naše kamenná prodejna líbí. Těšíme se u příští objednávky.

Slušný výběr, rychlé doručení

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

vážíme si Vaší recenze. Máme radost, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Navíc je pro nás důležité, aby objednávka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji a bezpečně. Tomu napomáhá i naše pečlivé balení. Těšíme se na Vás u příští objednávky.

Jen to nejlepší

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem takto spokojený. Věříme, že budete spokojený i nadále a již nyní se těšíme na Váš příští nákup.

tým Alkohol.cz

• Rychlost vyřízení, informovanost, dobrý výběr.

Dobrý den, Výsky,

děkujeme za Vaší recenzi. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Náš sortiment navíc pravidelně rozšiřujeme nejen o různé druhy lihovin, vín či piv, ale také o spoustu druhů nealkoholických nápojů, aby si u nás vybral opravdu každý. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

ok

• Cena je většinou nižší než u jiných eshopů
    • Velký výběr

Můj 2. Nákup skrz tento eshop a vše opět proběhlo hladce. Manžel je z rumu nadšený. Moc se mi líbí i kamenný obchod, kde jsem si objednávku vyzvedávala. 100% spokojenost

Dobrý den, Anniko,

děkujeme za Vaší recenzi a vyjmenované klady. Těší nás, že jste spokojena s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Mimo jiné nabízíme spoustu lahví ve slevách a akčních nabídkách. Těšíme se zase příště.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rychlost dopravy

Dobrý den, Stando,

děkujeme za Vaší recenzi a vyjmenované klady. Těší nás, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Mimo jiné nabízíme spoustu lahví ve slevách a akčních nabídkách. Těšíme se zase příště.