Rychlost, spolehlivost

• ochotní, příjemní

Dobrý den, Lenko,

moc si vážíme Vaší recenze. Kolegové ze zákaznické podpory se vždy snaží mile a co nejrychleji odpovědět na všechny nevšední dotazy našich zákazníků, aby došlo k jejich naprosté spokojenosti. Děkujeme a budeme se na Vás těšit u příští objednávky.

• Rchlé dodání, Spokojenost

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste s objednávkou spokojený. Je pro nás důležité, aby zásilka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji a proto každou objednávku expedujeme co nejdříve. Budeme se na Vás těšit u příští objednávky!

• Široký výběr kvalitního pití
    • Dobré ceny
    • Jistota rychlého doručení.

Většinou nejlepší ceny v rámci nabídky kvalitních rumíků.

Dobrý den, Omařisko,

děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste výběrem potěšen. Naši e-shopovou nabídku neustále rozšiřujeme a to nejen o alkohol, ale i o nealkoholické produkty a také nabízíme spoustu lahví ve slevách a akčních nabídkách. Zakládáme si na tom, aby objednávka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji a v pořádku, proto každou lahev ze zásilky pečlivě balíme. Budeme se na Vás těšit zase příště!

Velká spokojenost

Velký výběr různých i netradičních značek na českém trhu. Příznivé ceny

Dobrý den, Bohumile,

děkuje za recenzi. Jsme potěšeni, že jste vybral přesně takové lahve, které vyhovují Vašim chutím a budeme se na Vás těšit u příští objednávky.

tým Alkohol.cz

• Velmi dobře zásobený obchod. Četné novinky s dobrou reklamou. Návštěva obchodu na Seifertově uici v Praze 3 je pro ctitele kvalitního alkoholu radostí. Rychlé a spolehlivé vyřizování objednávek.

Bohaté zásoby. Četné novinky. Spolehlivost

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za recenzi a doporučení obchodu. Naši kamennou prodejnu máme bohatě zásobenou různými druhy alkoholu, ale také nealkoholickými nápoji. Vybere si u nás opravdu každý, ať už se jedná o rum, whisky, gin a nebo toniky do drinků. Ještě jednou děkujeme a bude se těšit na Vaši příští návštěvu.

• rychlé, bez problémů

• Super rychlý a spolehlivý nákup

Nakupuji zde opětovně. Vždy maximální spokojenost. Skvěle zabaleno.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Vždy se snažíme objednávku co nejdříve vyexpedovat, aby byla zákazníkovi doručena v co nejkratší možné době a dosáhli jsme jeho naprosté spokojenosti. Děkujeme a budeme se na Vás těšit u příští objednávky.

tým Alkohol.cz

• rychlé doručení přes Zásilkovnu (objednáno o víkendu, v úterý byl balík na výdejním místě
    • byla doručena jiná láhev
    • následovala týdenní komunikace a čekání (týdenní vč. víkendu a jednoho svátku), protože Alkohol.cz tuto láhev neposílal vlastními silami (proč taky?), ale skrz externího dodavatele (dle doručené láhve DIOS Trading s.r.o.), od kterého prý čekal na vyjádření
    • po týdnu jsem obdržel zprávu, že objednanou láhev nelze dodat, ačkoliv DIOS Trading s.r.o. (pokud je skutečně tím externím dodavatelem) má tuto konkrétní láhev skladem na e.shopu
    • bylo domluveno vrácení láhve s vyzvednutím od kurýra v čase 8 až 12 hod, abych se pak druhý den dozvěděl, že mezi Alkohol.cz a kurýrní firmou došlo ke změně obchodních podmínek a přesnější čas si už nelze zadat
    • takže po víc než týdnu mám u sebe stále láhev, kterou jsem si neobjednal, a můžu jen doufat, že kurýr dojede v nějakém rozumném čase, aby se mi ji podařilo vrátit, a pak snad ještě dostanu zpátky peníze
    • výsledek cca 10 dní tedy bude čistá nula
    • vy byste takový obchod doporučili svým známým? Já tedy nikoliv.

Dobrý den, Jiří,

mrzí nás, že jste nebyl s nákupem u nás spokojený a že máte s objednávkou takové problémy. Ještě jednou se Vám za tuto skutečnost omlouváme. Je pravdou, že došlo k doručení jiné lahve, než jakou jsme inzerovali na našem e-shopu. Prodleva v komunikaci vznikla z toho důvodu, že jsme se snažili zjistit, o jaký produkt se konkrétně jedná, kde problém vznikl a zajistit nápravu. Nakonec jsme se společně domluvili na vyzvednutí lahve u Vás a vrácení peněz za celou objednávku zpět na Váš bankovní účet. Není bohužel možné se odkazovat na ostatní e-shopy, které mají danou lahev v nabídce. Externích dodavatelských řetězců nevyužíváme a veškeré zboží odchází z našich skladů.
    Z naší strany jsme pro vyřešení situace udělali maximum.

Děkujeme za pochopení,

• slusne ceny
    • siroka nabidka
    • mnoho polozek skladem
    • ychla priprava objednavky (i kdyz nebylo zvoleno expresni vyskladneni z apoplatek, byla po objednani pozde vecer pripravena druhy den po obede)
    • pekne prostory, pri osobnim vyzvednuti lze zaparkovat ve dvore
    • rychla, profesionalni a vstricna komunikace na chatu

jedna minula zkusenost s dlouhym dodanim a nepresnym udajem o dostupnosti v e-shopu (Cinzano Asti puvodne na Silvestra, dodano az po mnoha tydnech) - zrejme vyjimka, jinak vzdy spokojenost, i tentokrat

Dobrý den, Tomáši,

moc si vážíme Vaší pozitivní recenze. Náš alko i nealko sortiment neustále rozšiřujeme, aby si každý zákazník vybral takovou lahev, která vyhovuje jeho chutím a mimo jiné nabízíme spoustu lahví ve slevách a akčních nabídkách. Jsme potěšeni, že se Vám naše kamenná prodejna, před kterou máme pro zákazníky vyhrazených několik parkovacích míst, líbí. Kolegyni, která s Vámi dotaz ohledně Vaší objednávky řešila na chatu, jsme pochvalu vyřídili. Za minulou nepříjemnou zkušenost se ještě takto zpětně omlouváme, podobná situace by již neměla nastat. Ještě jednou děkujeme a pevně věříme, že budete spokojený i s příští objednávkou.

tým Alkohol.cz

rychlá a skvělá práce s objednávkou i přípravou zboží k vyzvednutí

Dobrý den, Petře,

velice Vám děkujeme za recenzi. Máme radost, že jste byl s nákupem u nás a osobním odběrem na pražské prodejně spokojený a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

rychlost dodávky

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Co se týče doručování zásilek, každou objednávku se snažíme k zákazníkovi doručit v co nejkratším možném čase tak, aby její obsah mohl co nejdříve vychutnat. Děkujeme a budeme se na Vás těšit zase příště.

• Prehledny eshop

Rychle zpracovani objednavky, rychly dovoz.

• Snadná platba, rychle zpracování, rychle doručení

Super obchod, rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, Karlosi,

děkujeme za pochvalu a pozitivní recenzi. Co se týče doručování zásilek, každou objednávku se snažíme k zákazníkovi doručit v co nejkratším možném čase tak, aby její obsah mohl co nejdříve vychutnat. Děkujeme a budeme se na Vás těšit zase příště.

• Velký výběr. Dobré ceny
    • Velmi pečlivě zabaleno

Dobrý den, Petře,

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste vybral lahev, která vyhovuje Vaším chutím. Nabídku navíc neustále rozšiřujeme a to nejen o alkohol, ale i o nealkoholické produkty. Mimo jiné nabízíme spoustu lahví ve slevách a akčních nabídkách. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit u příští objednávky.

• Dodání dle dohody

Zboží dorazilo v pořádku, bylo zabalené kvalitně, tak aby nedošlo k poškození. Byl to můj první nákup v obchodě a pravděpodobně ne poslední. Za mě spokojenost

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

velmi Vám děkujeme za tak pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že Vám objednávka dorazila tak, jak jste potřeboval. Věříme, že to nebyl Váš poslední nákup a budeme se na Vás těšit zase příště!

• Super nabídka.
    • Rychlé dodání.

• zboží skvěle zabaleno
    • dobrá komunikace obchodu
    • o žádné nevím

Dobrý den, Deniso,

vážíme si Vaší pozitivní recenze. Příjemná a milá komunikace se zákazníkem je pro nás klíčová a neméně důležitá je pro nás i pomoc v případě nejasností nebo v případě problému s objednávkou. Mimo to je pro nás důležité zásilku a lahve v ní skvěle zabalit tak, aby zákazníkovi objednávka dorazila v pořádku a co nejdříve. Děkujeme a budeme se těšit u příštího nákupu.