• NEkomunikace v případě problému nebo zpozdění, až po urgenci
    • Inzeruje zboží skladem i dva dny po objednání a vymlouvá se na zpoždění od dodavatele
    • Na další výzvy o informaci reaguje stejnou obecnou informací že dodávka je ve zpoždění x-y dnů od objednání, ale je to už několik dní po té lhůtě
    • Originální obal výrobku byl porušený a otevřený před zabalením a odesláním, očividně někdo balení otevíral a asi kontroloval obsah, jedna klopa dokonce řízlá nožem
    • V jednom balení očividně dle obalů namíchané různé šarže (zatavené sáčky vs. zalepovací sáčky)
    • Špatně zabaleno, dorazilo rozmačkané

Reakce obchodu alko-tester.cz

Vážený pane Suchomele,

omlouváme se za delší dodací lhůtu, ale v den kdy jste si objednával respirátory Czech Royal Protection, měli jsme u produktu uvedenou dostupnost NA DOTAZ. U takového produktu nejsme schopni garantovat termín doručení.
    Co se týká balení, standardně takové zboží (respirátory a podobně), které nejsou náchylné na mechanické poškození zasíláme v šedých PVC sáčcích určených pro dodávky podobného sortimentu, protože pro zaslání 40ks respirátorů je takový přepravní obal ideální.
    Velice nás mrzí Vaše nespokojenost a pevně věříme, že v případě jiné objednávky budete již s našimi službami spokojen jako další naši zákazníci

tým alko-tester.cz

Rychlé dodání, super jednání. Doporučuji.

• Byla sem spokojená s rychlým doručením....

Rychlé dodání
    cena

Velmi si vážím přístupu, s jakým dodavatel řešil výpadek zboží z výroby. I přes velké vytížení se s námi telefonicky spojil a nabídl náhradní, pro nás výhodné řešení. Děkuji.

• Ok

Vše rychle a bez závad

• Dobré ceny
    • Platba v hotovosti při vyzvednutí

• Rychlé dodání, vše bez problémů

Rychlé dodání z mé strany velká spokojenost. Hodnotím jako velmi spokojený zákazník .

• rychlost dodání a možnost vyzvednout na třech místech balíkovny v rámci města
    • výhodné ceny
    • zajímavý sortiment
    • vzhledem k bydlišti by možná někdo ocenil více míst k vyzvednutí v rámci města

Objednala jsem už víckrát a sama za sebe jsem spokojená jak s cenami, tak s rychlostí dodání, a proto mohu jen doporučit. Hlavní výhodu spatřuji také v množství zboží, které jsem si objednala, že ačkoliv i ceny některých produktů jak respirátorů tak chirurgických roušek, které se objevují v supermarketech jsou podstatně nižší než před časem, jsou limitovány počtem na osobu, což tady nehrozí, a proto jsem ráda, že je mám v zásobě a můžu se tak věnovat i jiným věcem, než se zabývat omezeními a připouštět si špatné scénaře v souvislosti s pandemií.

• Vše ok

Rychlost, jakou mě byla zásilka doručena.

• Cena a hlavne rychlost dodani

• Rychlost doručení
    • Kvůli velikosti balíku bylo zboží vybalené z krabic - zůstalo hygienicky v pytlíkách. Vidím to jako plus kvůli lepšímu využití objem zásilky!

I přes upozornění na stránkách obchodu, že může být dodávka zpožděná, mi bylo zboží doručeno během 3 dnů. takže spokojenost.

• Rychlost, spolehlivost

Obchod proběhl v pořádku.

• rychlé doručení

• Především příjemná cena a velice rychlé doručení objednaného zboží.

Perfektní obchod s velikou škálou sortimentu a za velice příznivé ceny.

• Rychle dodání

dobrá cena, rychlé dodání

Rychlíci , měli vše skladem .