• Sortiment
    • Schopnost objednat i jiné u dodavatele dostupné rozměry koberce

Snad jediný obchod v ČR schopný objednat u dánského dodavatele konkrétní koberec. A dodací doba super na to, že šel přes půl Evropy. Objednáno, odesláno, doručeno. Easy. (Narozdíl např. od Sconta, které koberec ze stejné série nabízí, ale doposud nedodalo.)

Reakce obchodu Alhambra design

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

• Výborná komunikace

Výborná komunikace ze strany obchodu. Objednané světlo mělo být dostupné za několik týdnů, ale bylo dodáno již za pár dní. Majitel byl velmi ochotný a dohodli jsme se na vyzvednutí ve vyhovujícím čase. Z mé strany velmi dobrá zkušenost.

Alhambra team

Obchod mě přesvědčil o profesionálním jednání. Komunikaci obchodu dávám jedničku. Zboží nádherné a doručeno do pár dnů.
    Určitě zde budu nakupovat. Jsem velice spokojena.

• skvělá komunikace
    • vstřícnost
    • výběr

Naprosto perfektní přístup, zájem a vyjití vstříc. Moc děkuji.

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaši objednávku i za Vaše hodnocení.
    Alhambra team

• - umění mazání medu kolem úst zákazníkům
    • - můžete s kamarády udělat sázky, zda zboží dojde či ne, bude to velmi napínavá hra až do posledního dne dodací lhůty
    • - no, mají alespoň odvahu Vám den před koncem dodací lhůty napsat, že vlastně nic nedojde, za odvahu půl hvězda!
    • - menší nevýhodou je, že zboží prostě nedojde, ale to je vlastně jen taková drobnost

Absolutně tento e-shop nedoporučuji! Vybrala jsem si na jejich stránce jídelní stůl, před objednáním jsem do e-shopu volala, zda opravdu bude dodržena lhůta dodání do dvou týdnů, ze strany e-shopu mi bylo řečeno, že ano. Po 12ti dnech opět volám, zda stůl tedy do dvou dní dojde, neboť za dva dny se naplní lhůta 14ti dní, odpověď e-shopu, že ano, ale s mírným zpožděním. Kdybych nevolala, tak vlastně ani o žádném zpoždění nevím. No a o 24 hodin později mi příjde e-mail, že řidič záhadně onemocněl, kdy se nyní zboží z Dánska nedováží. Nechápu, jak po necelých dvou týdnech nemůže být zboží dodáno do Čech a řidič přesně 13.den ze 14 denní dodací lhůty zahádně onemocní. Tak otázka e-shopu mě pobavila, zda chci čekat další dva týdny-zcela jistě nechci. No, obávám se, co by se opět těsně před dodací lhůtou stalo, třeba špatné počasí, či defekt dodávky nebo další záhadné nemoci. Díky záporným recenzím jsem objednávku dala na dobírku, neboť nejsem první a zřejmě ani poslední, které objenávka nedošla. Za mě ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI! OPAKOVANĚ VÁM LŽOU DO TELEFONU A PAK ZÁHADNĚ ZBOŽÍ DOJÍT NEMŮŽE. Webové stránky mají krásné, ale daného zboží z webu se bohužel nedočkáte!

Dobrý den, paní Bočková,
    situace, ke které došlo, nás mrzí. Bohužel jsme jen lidé a to, že nám někdo (v tomto případě řidič) onemocní, se skutečně plánovat nedá - stejně jako to, že se třeba cestou porouchá auto nebo zboží dojde poškozené.... Ostatní zákazníci, kterých se aktuální situace týká, nás pochopili a na zboží si počkají. Vaši objednávku rušíme.
    S pozdravem a omluvou
    ALHAMBRA design
    P.S. Neoslovuji Vás jako anonymního uživatele, protože jste své příspěvky pod jménem dala i k našim výrobkům na FB, kam to ale opravdu nepatří.

• Krásné zboží, bezpečně zabalené, doručení bez problémů.

S obchodem mám jen jednu, ale zato výbornou zkušenost. Kvalitní a pěkné zboží, doručeno včas, jak jsme potřebovali.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Obchod funguje dobře a rychle.

Váš Alhambra team

Ptate se me na nazor na vas internetovy obchod. Nechapu proc? Zbozi jsem si objednal pred cca tydnem, dostal potvrzenou objednavku a od te doby nic. Jen se mne prate na mou spokojenost a o objednanem zbozi nic nevim. Nechapu????

Reakce obchodu Alhambra design

máte pravdu, zboží jste si objednal před týdnem a Heuréka poslala automaticky dotazník spokojenosti, i když zboží - lampa MANTRA CAPUCCINA - má dodací lhůtu 3-4 týdny. Zboží máme objednané u dodavatele a dodáme Vám jej ve lhůtě dle objednávky.
    Váš Alhambra team

Doplňujeme 11.5.2022: Zboží bylo dnes odesláno.

dobrá komunikace

Dobrý dne,

• profesionalita
    • bezproblémová komunikace

děkujeme za Vaši recenzi.

Kromě této objednávky, zatím žádné zkušenosti s obchodem nemám.
    A tato byla v pohodě

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaši recenzi a už se těšíme na Vaši další objednávku, abychom Vám přidali další zkušenosti s naším obchodem a třeba od Vás dostali hodnocení 100% :-)

Alhambra team

Korektní jednání, dobrý poměr cena/kvalita a rychlé dodání.

děkujeme za Vaši recenzi.

• Dodáno jak bylo přislíbeno do jednoho týdne.
    • -

• Velmi rychle doručení

děkujeme za Vaši recenzi.

Praktická sedacka, krásny design, včasné doručení, dobra komunikace e-shopu.

• neokoukaný dyzajn
    • skvělé ceny

děkujeme za Vaši recenzi.

Objednala jsem krásný vlněný koberec s delší objednací lhůtou, jelikož byl skladem u dodavatele a eshop jej musel nejdřív objednat. I přes delší doručovací lhůtu kvůli blížícím se Vánocům bylo zboží v pořádku doručeno do slíbených 2 týdnů. Spokojenost se zbožím i s e-shopem maximální.

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme, snažili jsme se dodat do Vánoc vše, co bylo objednáno v době "garance dodání do Vánoc" a dříve, jsme rádi, že se povedlo a že se Vám koberec líbí.

• Velmi ochotní mi zboží ukázat a osahat si ho

Určitě doporučuji. Velmi milí, rychlá komunikace. Zboží kvalitní. Vřele doporučuji

děkujeme za milá slova.

• velmi rychle vybavenie objednavky
    • vyborna komunikacia

děkujeme za Vaši recenzi.

• od objednání a zaplacení zboží uplynulo 5 týdnů a zboží nedošlo; obchod se po urgenci před týdnem ani neozval