• zakoupeno v Alhambra design před 3 měsíci

• dobrá komunikace obchodu, zajímavé a netradiční zboží
    • dlouhá dodací lhůta

Zboží bylo dodáno ve dvakrát tak delší lhůtě než bylo inzerováno, ale naplnilo mé očekávání co se týká kvality a vzhledu. Obchod nabízí zajímavé a netradiční zboží, fotografie odpovídají skutečnosti. Takže nakonec spokojenost.

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že nástěnná lampa SKALA udělala radost a naplnila Vaše očekávání. O dodacích lhůtách jsme se rozepisovali nedávno - to je zřejmě největší bolest většiny malých eshopů v této době, kdy výpadky dodávek jsou zcela nečekané a občas (když jde o zboží z "běžných" materiálů) i dost nepochopitelné.

• zakoupeno v Alhambra design před 2 měsíci

• hezké zboží
    • výborný servis

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaši recenzi.

• Komunikace obchodu
    • Krasne kvalitni vyrobky
    • Prehledne stranky
    • Delsi dodaci lhuta, nicmene na kvalitni kousky si rada pockam

Skvely eshop s designovyma “kouskama”. Skvela a mila komunikace. Kvalitne zabaleno, zbozi doslo v poradku. Urcite zde nenakupuji naposledy. Vic takovych eshopu :).

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaši recenzi. Problém dodacích lhůt jsem podrobně rozepisoval níže, bohužel - jak také uvedeno - nejsme schopni rychlost vyrobení a dodání výrobku k našemu dodavateli ovlivnit. Doufáme, že při Vašem příštím nákupu budou dodací lhůty příznivější.

• zakoupeno v Alhambra design před 3 měsíci

• Pěkné zboží za příznivé ceny
    • Dlouhá čekací lhůta na dodání zboží

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaši recenzi. Věřte, že bychom rádi měli veškeré zboží skladem nebo k dodání třeba do týdne, ale bohužel díky výpadkům v těžbě či zpracování materiálů a výpadkům ve výrobě se dodací lhůty prodlužují a neovlivníme to ani my, ani naši dodavatelé... Dodací lhůty se mění prakticky z hodiny na hodinu (občas naštěstí i k lepšímu), věříme, že se vše zklidní a opět budeme schopni dodávat zboží našim zákazníkům tak, jak očekávají...

• zakoupeno v Alhambra design před 5 měsíci

• Skvelý výber kvalitných výrobkov za rozumnú cenu. Obchodník si dopredu preveril či budeme v deň doručenia doma, skoordinoval aj vynesenie až do bytu :)

• zakoupeno v Alhambra design před 5 měsíci

• Vstřícné a rychle jednání.

• zakoupeno v Alhambra design před 6 měsíci

• Krásny dizajnový nabytok
    • Objednávka bola doručená na čas
    • Kvalitné spracovanie nabytku

• zakoupeno v Alhambra design před 8 měsíci

• Vynikajici pristup k cele zalezitosti.
    • Zadna nevyhoda nebo nedostatek nebyly zaznamenany.

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme, ať Vám křeslo dobře slouží.

• zakoupeno v Alhambra design před 9 měsíci

• nulová komunikace se zákazníkem

děkujeme, ponaučíme se.

• zakoupeno v Alhambra design před 9 měsíci

• Příjemná komunikace s obchodem ohledně produktu i slevy. Velmi hezké zboží.
    • Delší doba dodání od dodavatele zboží, přibližně 2 týdny.

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaše hodnocení. Ať Vám vánoční zboží dělá radost :-)

• Kvalitni a pěkné zbozi

Zboží mi zatím nedorazilo, ale již jsem nakupovala a byla jsem velice spokojena.

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu Alhambra design

děkujeme za Vaši recenzi.

12 dní od objednání, zboží nemám

Reakce obchodu Alhambra design

Vámi objednaná váza RINGS má uvedenou dodací lhůtu 2 týdny, tj. 14 dnů. Vzhledem k tomu, že jste vázu objednávala 11.9., tedy před 12 dny, dodací lhůta ještě běží.
    Zboží je v tuto chvíli (23.9.2020 12.16 hod) na cestě z Holandska k nám do skladu.
    Alhambra design studio

• Dobrá komunikace.

• zakoupeno v Alhambra design před 1 rokem

• Obchod se mi velice líbí.

Přestože mi zboží ještě nedorazilo, má zkušenosti z dřívějších nákupu. Kvalita, velký výběr, super.

Reakce obchodu Alhambra design

Dobrý den, děkujeme za milá slova. Zboží k Vaší aktuální objednávce už je na cestě k Vám.

• zakoupeno v Alhambra design před 1 rokem

Objednala jsem zboží, které mělo dostupnost za 2 týdny. Momentálně je to skoro 5 týdnu od objednání, zboží stále nemám. Komunikace ze strany eshopu nulová, na stav objednávky jsem se již 4x sama dotazovala a odpověď s datem dodání jsem nedostala.

Řešeno/vyřešeno mimo Heuréku

výborná komunikace

• velký výběr
    • dobrá cena
    • rychlejší doručení než bylo uvedeno
    • posláno jinou přepravní společností než bylo vybráno
    • faktura zaslána i na další emailovou adresu než bylo uvedeno , což trochu zkazilo překvapení (bylo objednáno jako dárek)

Dobrý den, paní Eisová,
    děkujeme za Vaše připomínky.
    Co se týká informace, že bylo posláno jinou přepravní společností - tuto možnost máme na webu uvedenou, většinou měníme dopravce ve chvíli, kdy jde např. o větší zásilku než dopravce může přepravovat. Zboží pro Vás přišlo ve čtvrtek v poledne, Vámi vybraný dopravce GEIS již zboží naložil a chtěli jsme, aby zboží co nejdříve odešlo - proto jsme jej předali ve stejný den Toptransu, místo abychom zboží odeslali až další den. K otázce zaslání faktury na jinou mailovou adresu - zasílám Vám mail, abych technicky vysvětlil,proč se to stalo.

dodání odpovídalo informaci obchodu , peclive zabalene , vporadku dorucene

• zakoupeno v Alhambra design před 1 rokem

Zboží bylo zabalené již poškozené, ihned jsem zaslal foto a dotaz, přesto mi nikdo neodpověděl na řešení dané situace. Čakl bych lepší přístup od takovéto firmy.

Reakce obchodu Alhambra design

Reklamaci jsme obdrželi ve středu 20.5. v 16.05 hodin, ihned jsme ji předali výrobci do Holandska, kde byl následující den státní svátek. V pátek 22.5. s námi začal jednat výrobce, komunikovali jsme se zákazníkem, který ale mezitím napsal recenzi na Heuréku. Reklamace byla vyřízena během 16 dnů.