Zakoupila jsem telefon Nokia Lumia 920.
    Telefon nemá Češtinu ani Angličtinu ani Němčinu. Je v jazyku který připomíná Španělsko a to jenom z dálky.
    Nejde nabít a dodaný adaptér mi vyhodil pojistky.

• Pozor podvodníci!!! Nemajú ani telefónny kontakt.. Po objednaní mi nič nedoručili. Obraciam sa na ČOI dúfam že skončia v base za podvody. Ani na email nereagujú

Do basy!

• rychlé dodání, velmi dobrá zpětná komunikace, rychlé vrácení peněz...vše dle obchodních podmínek na stránkách obchodu

Jsem skutečný zákazník a opravdu nic společného s obchodem nemám a má recenze je pravdivá ..... telefon dorazil velmi rychle, nebyl však dle mých představ (nikdy jsem jej předtím neměla v ruce), proto jsem ho ve 14ti denní lhůtě vrátila, obchod se mnou komunikoval opravdu obratem a vždy, vrácené peníze jsem obdržela rovněž dle zákonné lhůty...kdyby bylo více takto poctivých prodejců, bylo by dobře...

• Telefon, který jsem obdržela neodpovídá objednanému zboží, navíc je pošrábaný. Nemám ani fa, ani DL, účtenku, nic.Na mail nikdo nereaguje, telefon nikdo nebere. Zboží chci vrátit, ale obávám se, že pokud vrátím nebudu mít nic, ani zboží ani peníze.

V současné době, kdy je EET, vše se eviduje a odesílá nemůžu uvěřit tomu, že si někdo dovolí takto podvádět. Pokud se mi nikdo neozve tak se asi obrátím na ČOI.

• Asi podvod
    • Poslal jsem reklamaci asi před třemi týdny a zatím mi nikdo neposlal ani potvrzení o doručení
    • Přišel mi telefon, který nešel ani nabít, měl taky viditelně opotrebovanou magnetku pro zavírání (šlo o véčko).
    • Vzal jsem ho na mikroskop, pouzdro baterie poškozený asi od repase, v prostorách pod SIM kartou chlupy, prach a kožní lupy, opotřebení magnetky bylo vidět i bez mikroskopu.

Za 3000 jsem zkrátka dostal starý špatně opravený telefon.
    Všechno jsem nafotil, pokud se do třiceti dnů neozvou podám stížnost na ČOI a se ztrátou peněz se smířim.
    Číslo objednávky 1061, placeno dobírkou.

• POZOR! Nedůvěryhodný. Objednávku mi potvrdili, pak několikrát potvrdili odeslání a že mi do několika hodin přijde zpráva od dopravce, ale od té doby nekomunikují a nic nepřišlo. Jen jsem stále čekala a čekala... Telefonní číslo nemají a na e-maily nereagují.

Nedůvěryhodný.

• dalsi kseftari z levnejma srackama z ciny...
    • toto mluvi za vse http://rejstrik.penize.cz/05592526-alfa-bill-s-r-o
    • ukrajinec zakl. kapital 1000kc zalozen 6.11.2016 :) priste si radeji koupim neco v bazaci na konevove

hruza des!

Reakce obchodu Alfatell.eu

poprosím konkurenci, aby se zdržela takto nevhodných komentáři, který poškozují naší firmu navíc pod rouchem anonymity. Bohužel problém je, že pod tímto jménem neevidujeme žádnou objednávku, číslo objednávky bohužel taky není uvedeno. Pokud' jste tedy skutečny zákazník a nejste se zbožím či službou spokojen, prosím o kontakt na [email protected].

• Rychlý obchod

• Rychlá zpětná vazba
    • Kvalitní

Vřele doporučuji

Reakce obchodu Alfatell.eu

děkujeme za kladné hodnocení.