Alfatell.eu

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Alfatell.eu

Marek

Přidáno: 7. října 2017

• Vse ok. Po přečtení negativních recenzí jsem se dost obával, bohužel ale tento telefon neměli nikdy jinde tak jsme objednal bez rizika na dobírku.
  • Dodání do 3 dni.
  • Nastal problém s fakturou, která byla zaslána emailem a spadla do SPAMu

Určitě doporučuji.

Dávid

Přidáno: 22. září 2017

• Pozor podvodníci!!! Nemajú ani telefónny kontakt.. Po objednaní mi nič nedoručili. Obraciam sa na ČOI dúfam že skončia v base za podvody. Ani na email nereagujú

Do basy!

Jarča

Přidáno: 21. září 2017

• rychlé dodání, velmi dobrá zpětná komunikace, rychlé vrácení peněz...vše dle obchodních podmínek na stránkách obchodu

Jsem skutečný zákazník a opravdu nic společného s obchodem nemám a má recenze je pravdivá ..... telefon dorazil velmi rychle, nebyl však dle mých představ (nikdy jsem jej předtím neměla v ruce), proto jsem ho ve 14ti denní lhůtě vrátila, obchod se mnou komunikoval opravdu obratem a vždy, vrácené peníze jsem obdržela rovněž dle zákonné lhůty...kdyby bylo více takto poctivých prodejců, bylo by dobře...

Anonym

Přidáno: 20. července 2017

• Telefon, který jsem obdržela neodpovídá objednanému zboží, navíc je pošrábaný. Nemám ani fa, ani DL, účtenku, nic.Na mail nikdo nereaguje, telefon nikdo nebere. Zboží chci vrátit, ale obávám se, že pokud vrátím nebudu mít nic, ani zboží ani peníze.

V současné době, kdy je EET, vše se eviduje a odesílá nemůžu uvěřit tomu, že si někdo dovolí takto podvádět. Pokud se mi nikdo neozve tak se asi obrátím na ČOI.

Jakub

Přidáno: 22. června 2017

• Telefony, který se nedají skoro sehnat.
  • Záruka
  • Osobní odběr

Vše OK

Anonym

Přidáno: 13. června 2017

• Asi podvod
  • Poslal jsem reklamaci asi před třemi týdny a zatím mi nikdo neposlal ani potvrzení o doručení
  • Přišel mi telefon, který nešel ani nabít, měl taky viditelně opotrebovanou magnetku pro zavírání (šlo o véčko).
  • Vzal jsem ho na mikroskop, pouzdro baterie poškozený asi od repase, v prostorách pod SIM kartou chlupy, prach a kožní lupy, opotřebení magnetky bylo vidět i bez mikroskopu.

Za 3000 jsem zkrátka dostal starý špatně opravený telefon.
Všechno jsem nafotil, pokud se do třiceti dnů neozvou podám stížnost na ČOI a se ztrátou peněz se smířim.
Číslo objednávky 1061, placeno dobírkou.

Ruda

Přidáno: 8. června 2017

• Vše v pořádku. Dodání za 2 dní.
  • Zboží odpovídá popisu

Nákup proveden 24.5 dodání 26.5 pomocí PPL. Kvalita zboží opdovidajici, jen byl problém s češtinou, který jsme úspěšně spolu s pracovníkem eshopu vyřešili.

akli

Přidáno: 8. června 2017

• POZOR! Nedůvěryhodný. Objednávku mi potvrdili, pak několikrát potvrdili odeslání a že mi do několika hodin přijde zpráva od dopravce, ale od té doby nekomunikují a nic nepřišlo. Jen jsem stále čekala a čekala... Telefonní číslo nemají a na e-maily nereagují.

Nedůvěryhodný.

Kuba

Přidáno: 18. dubna 2017

• dalsi kseftari z levnejma srackama z ciny...
  • toto mluvi za vse http://rejstrik.penize.cz...
  • ukrajinec zakl. kapital 1000kc zalozen 6.11.2016 :) priste si radeji koupim neco v bazaci na konevove

hruza des!

Reakce obchodu Alfatell.eu

poprosím konkurenci, aby se zdržela takto nevhodných komentáři, který poškozují naší firmu navíc pod rouchem anonymity. Bohužel problém je, že pod tímto jménem neevidujeme žádnou objednávku, číslo objednávky bohužel taky není uvedeno. Pokud' jste tedy skutečny zákazník a nejste se zbožím či službou spokojen, prosím o kontakt na Info@alfatell.eu.

Alfa Team

Michal