• Spolehlivost,rychlost.

• super komunikace a rychlost dodání

příliš sebejistí až arogantní

• Perfektní, férové jednání

Příšerná balikovna.Pri objednávce na konkrétní adresu mi bylo potvrzeno,že ok.Po te mi přišel email,že objednávka je uložena jinde nekde na okraji Brna,kde to ani neznám, navíc nejede tam MHD.Nevyzvedla jsem.Nacez za pár týdnů mi kamarádka z te původní pošty hlásí,že tam mám objednávku.Nevedela jsem, nikdo mi nenapsal,že zásilka se vrátila zpět na místo určení.Tak snad.....

Rychlost, ceny, dostupnost

• Minimalne u Biodermy mnohem lepsi ceny nez na velkych eshopech

• lékárna, kam běžně chodím
    • velký výběr zboží
    • většinou seženu i to, co jinde není

• Dobra komunikace.

Lékárnu ALFA navštěvuji již delší dobu. Protože jsem dojížděla do zaměstnání, tak jsem se snažila vše potřebné nakoupit v místě kam jsem dojížděla. Získavám pomocí karty i mnoho výhod při nákupu v lékárně. Velký výběr potravinových doplňků a jiněho zboží za dobré ceny. Personál ochotný informovat při výběru zboží. Dnes jsem již v důchodu ale do Lékárny ALFA si zajedu nakoupit, protože jsem opravdu spokojená se vším.

Cena ,rychlé dodání zboží vše bylo v pořádku.

Rychlé vyřízení

přehlednost, jednoduchost, pohoda

Doporucuji obchodovat.Rychle odeslani zasilky.

• dobré ceny
    • spolehlivost

obchod doporučuji

V kamenné lékárně běžně nakupuji, proto mi eshop udělal velkou radost. Velká spokojenost. Určitě doporučuji.