• Sračka
    • Je to zmetek

Brutální hajzl

• Výborné ceny
    • Již týden má nefunkční internetové stránky. Nemám zdání jestli mi moji objednávku vůbec dodají. Ještě že jsem jim to nezaplatil dopředu.
    • jev ty černá díra

hlavně neplaťte předem

• Jak lehce přijít o peníze

KATASTROFA

• žádné, jsou to podvodníci
    • po zaplacení zboží nedodají,
    • stránky vypnuté, nekomunikují
    • jde o podvod

katastrofa

• nekomunikují /pravděpodobně konec eshopu

Není co dodat, už není přístup na web.

• cena transakce je čitelná na první pohled

bez problemu

• Po této zkušenosti žádné.
    • Zboží jsem si měl vyzvednout v Napajedlích. Doposud nevím ani jestli je zboží už na místě,nedalo se tam minulý týden dovolat,při osobní návštěvě obchod zavřený.

Po této zkušenosti nedoporučuji,není toto seriozní jednání!!!!!

Zboží před 2 týdny objednáno, zboží rovněž zaplaceno, doposud však nedorazilo, přestože mělo podle obchodních podmínek dorazit už před týdnem. Webové stránky www.alexa.cz už několik dní nefungují, e-shop zjevně inkasuje peníze a pak zmizí.

• nekomunikace , zasilal jsme prosbu mailem kdy bude dodano a do dnes nic

• Zadne

Rozhodne nenakupovat, firma nyní už neexistuje. V pripade objednaneho zboží a problémem s dodáním kontaktovat PCR na trestní oznámení.

• ŽÁDNÉ !!!
    • - STRÁNKY NEFUNGUJÍ !!!
    • - ZBOŽÍ NEDODÁVAJÍ !!!
    • - NELZE SE DOVOLAT - TEL. NEFUNGUJE !!!
    • - NIJAK SE MĚ NEPOKUSILI KONTAKTOVAT !!!
    • - PLATILA JSEM NA ÚČET PŘEDEM, ZAPLATILA JSEM 1059-- KČ, KTERÉ MI STÁLE DLUŽÍ !!!
    • - ABSOLUTNÍ IGNORACE !!!

DOPORUČUJI SE JIM OBLOUKEM VYHNOUT !!!

JEDINÁ MOŽNOST JAK DOSTAT SVÉ PENÍZE NAZPÁTEK JE OBRÁTIT SE NA PŘÍSLUŠNÉ ÚŘADY...

• ŽÁDNÉ ZBOŽÍ MEDORAZILO
    • VŠE

Dobrý den, už se asi nikdy nenechám zlanařit cenou zde na tomto vyhledávači heuréka jako se stalo nyní... Jakm může mít zde obchod 100% recenze splňovat 100% garence a ze dne na den krachnout, a nikdo za nic nemůsí ručit??? Příště si radši připlatím pár stovek navíc, a pro zboží si zajde do kamené prodejny...

• Vůbec žádné
    • Obchod absolutně nekomunikuje zrušil web. stránky.

Po deseti letech co nakupuji na internetu je toto první negativní zkušenost z podvodným obchodem. Zboží objednáno zaplaceno a nic. Obchod dělá mrtvého brouka. Už si budu sakra rozmýšlel zda zaplatím předem za zboží. Raději dobírku. Když nedostanu zboží tak mi peníze zůstanou a objednám jinde. Zase jedna lekce do života. Člověk se učí celý život.

• nefunkční webové stránky, žádné reakce na e-mailovou komunikaci, telefony zvedá automa a odvolává se na nedostupnost služeb

Zatím nejhorší obchod, se kterým jsem se setkal

• Není možné se dovolat ani na e-mail nereagují .
    • 14 dnů. Díky nechci.

• Uhradil jsem platbu předem a ani zboží ani peníze nedorazily. nikdo nekomunikuje

absolutní hovada bez možnosti komunikace.Nechápu jak taková firma může existovat.

Web nefunguje, tel. nefungují, peníze už asi nedostanu zpět.

Zboží jsem objednala avšak ani po týdnu nedorazilo .Žádna komunikace ze strany obchodu!! Ani jsem se nedovolala!! Po přečtení ostatních recenzi jsem objednávku zrušila.. Určíte nikomu nedoporučuji jsou to podvodníci!!!!