• dva koupený harddisky celková cana asi 5 tisíc vůbec nefungují.
    • komunikace s obchodem nemožná
    • zaslaná reklamační zásilka se vrátila jako nevyzvednutá

Určitě mají spoustu věcí o hodně levnější, sle jsou s tím jenom porblémy. Vypadá to že svoje peníze už neuvidím :(

• vše ostatní

průser

• Objednali jsme zboží v hodnotě 990 Kč, zaplaceno předem a nic nedorazilo. Eshop vůbec nekomunikuje!!! Prosím je možné se přidat k nějaké hromadné žalobě?

příšerné jednání eshopu

• Poslali notebook bez faktury, chtěl jsem urgovat dodatečné zaslání , ale stránky nefungují, komunikace nemožná

Nedůvěryhodné, nedoporučuji

• Nekomunikují a nedodali mi zboží

• Zaplaceno, nedodáno.

Obchod už asi nefunguje. Stránky nefachčí.

• bezohledně ukončili činnost

Není s kým jednat. Nikdo tam není. Nic tam nenakupujte, peníze neposílejte.

• Nízké ceny
    • Jsou to pravděpodobně podvodníci. Nic u nich nekupujte. Chtěl jsem v zákonné čtrnáctidenní lhůtě odstoupit od smlouvy,
    • protože mobilní telefon, který jsem u nich zakoupil, nefungoval tak, jak bylo uvedeno v jeho technické specifikaci.
    • Odeslal jsem jak emailem, tak i poštou v tištěné formě odstoupení od smlouvy, ale nikdo mi neodpověděl. Nelze se
    • ani dovolat na tel. číslo, které uvádějí na svých internetových stránkách. Mobilní telefon, který jsem zaslal na jejich adresu
    • nikdo nevyzvedl a pošta mi ho vrátila zpět.

Tento eshop v žádném případě nedoporučuji. Raději si něco připlaťte a nakupujte u osvědčených eshopů, nebo v kamenných prodejnách. Ušetříte si nakonec fůru starostí, času
    a nakonec i peněz.

Karel Januš

Pravděpodobně se jedná o podvodníky, o čemž svědčí i ostatní recenze a komentáře. Hlavně nic neplatit předem. O své peníze jinak bez náhrady přijdete.

• Zboží přijde sice rychle, ale nefunguje, takže to asi není moc výhoda.
    • Koupila jsem si čtečku e-knih, která fungovala asi tak týden, několikrát se zasekla, teď vypnula úplně a nejde s tím hnout. Napsala jsem tedy na Alexu e-mail, co s tím mám dělat, jak mám postupovat při reklamaci, nikdo mi ani neodpověděl. Tak jsem volala na jejich linku a tel. přístroj mě odkazuje na maily. Takže jsem v bezvýchodné situaci. Na to že jsem zaplatila 3 600,- Kč, což je pro mě hodně, a mám doma nefunkční čtečku. Jsem pěkně naštvaná, že se nikdo ani neobtěžoval odpovědět.

Bohužel obchod nekomunikuje, takže nevím, co si o tom mám myslet.

• Jde o zloděje, vyberou peníze a zboží nedostanete, reklamace ? nehrozí, není kde........společnost s.r.o. není !!!!!!!

Šmejdi !!!!!

• -

Zboží v hodnotě 2800 Kč jsem objednala a zaplatila převodem před 3 týdny a nepřišlo. Na opakované emaily nereagují, telefonní linka nefunguje a na adrese firmy v ulici Martinická (součást společnosti Terrinvest resp. CORPORATE COMPANIES s.r.o.) se nikoho nedozvoníte. Počkám ještě týden a pak pošlu předžalobní výzvu resp. s ostatními podvedenými podáme hromadné trestní oznámení.

• Nevím co se děje ale před rokem jsem u nich sestavil PC za cca 20.000 vše dorazilo v pořádku akorát jedna RAMka zlobila a poslala se zpět a byla normálně vyreklamována a vráceno poštovné. Jednali se mnou slušně i telefonicky. Já si nemůžu stěžovat
    • nefungují stránky

Cena

Jednání v pohodě (Lepší než u mimozemšťana)

Ano

• Nic jsou to podvodníci
    • Po deseti dnech od objednávky mě přišel email ohodnoťte Váš nákup na ALEXA !
    • Kua co mám hodnotit, když mi zboží nedošlo a nikam se nedovolám! Jak může drak napsat, že obchod je důvěryhodný?

Už nikdy!!!!!!!!!!!!!

• nic zde nekupujte, neboť reklamaci již neuplatníte!

nejhorší nákup...

• Je duvěryhodny

• Už podruhé jsem reklamoval telefon, mám pocit, že už ho nikdy neuvidím....

PODVODNÍCI

• Dobré ceny.
    • Neposílá zboží.

Objednané zboží vůbec nedorazilo. Obchod nekomunikuje ani po urgenci.

• Absolutní nekomunikace

Po zkušenostech vlastních i ostatních doporučuji se obrátit ke konkurenci

• nic!!!
    • všechno

jsou to zasraní hajzlové mám od nich doma zboží v hodnotě asi 15 000 kč jedná se o z. desku a g. kartu a oboji jsou to zmetky na reklamaci. Tihle parchanti by měli zčernat v base!!! Kde teď mám reklamovat ty šunty co stihli lidem prodat? Kdo mi vrátí 15 000? Nikdo! Svině!!!!