• dárky navíc (11)

• Nízké ceny
    • Super rychlé doručení

• Vše na jedničku. Zboží doručeno i s dárkem
  • nakoupil v obchodě Alensa.cz před 2 týdny

• objednám,včas vyřízení a doručeno
  • nakoupil v obchodě Alensa.cz před 2 týdny

• dobré ceny, rychlé a dobré jednání, dodání zásilky ve velmi krátkém čase, jsem s ním velmi spokojen

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Ceny i služby se snažíme vždy nastavit tak, aby byly pro naše zákazníky vždy co nejpřívětivější.
    Budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte. Zatím Vám přejeme hezký a úspěšný den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 2 týdny

Jasný popis zboží, přehledný web, zboží, které jsme objednali ve středu kolem poledne, dorazilo druhý den kolem deváté ráno. Výborná zkušenost.

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem eshopu spokojená. Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Zatím Vám přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 2 týdny

• zboží jsem jeden den objednala a druhý den dopoledne bylo doručeno na výdejní místo, doprava zdarma, velký výběr zboží skladem, dobré ceny

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem eshopu spokojená. Objednávky skutečně vyřizujeme v nejkratším možném termínu, což nám umožňuje náš optimálně zásobený sklad.
    Věříme, že když se k nám příště vrátíte, budete opět spokojená.
    Zatím Vám přejeme hezký a úspěšný den.

• Super

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za recenzi a hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás nakoupila. Kvalita služeb a spokojenost zákazníka jsou u nás na prvním místě :)
    Budeme se těšit, že u nás opět nakoupíte. Přejeme Vám hezký den.

• rychlost vyřízení - odeslání

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.
    Budeme se těšit na příště. Zatím Vám přejeme hezký den.

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rychlost je pro nás velmi důležitá, takže si neustále držíme optimální skladové zásoby produktů. To nám umožňuje rychle vyřízení objednávek.
    Budeme se těšit, že se do našeho eshopu vrátíte a bude opět spokojen.
    Přejeme Vám hezký den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

• večerní doručení v Praze ještě týž den (při objednání ráno)

Reakce obchodu Alensa.cz

mockrát děkujeme za kladné hodnocení. Na rychlosti si velmi zakládáme a procesy jsme nastavili tak, aby naši milí zákazníci nemuseli čekat a měli svou objednávku co nejdříve u sebe.
    Potěší nás, když u nás zase brzy nakoupíte. Zatím Vám přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

• Rychlé dodání, nízká cena zboží, přehledný web včetně objednávky

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za doporučující recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena s našimi službami. Velice si ceníme toho, že patříte mezi naše spokojené zákazníky.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaše další objednávky!

• Skvele udelany eshop. Vse intuitivni a rychle

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za recenzi a hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás nakoupil. Kvalita služeb a spokojenost zákazníka jsou u nás na prvním místě :)
    Budeme se těšit, že u nás opět nakoupíte. Přejeme Vám hezký den.

velice rychlé :-)

Reakce obchodu Alensa.cz

mockrát Vám děkujeme za pozitivní hodnocení. Každý spokojený zákazník nám dělá obrovskou radost. Na rychlosti a přesnosti si velmi zakládáme.
    Budeme rádi, když se k nám při dalším nákupu vrátíte. Zatím Vám přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

Maximální spokojenost s obchodem, bleskové dodání zboží, nakupuji pravidelně, doporučuji.

Reakce obchodu Alensa.cz

mockrát děkujeme za hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojený se službami a když se k nám zase vrátíte, udělá nám to opět velkou radost. Těšíme se na vaše budoucí objednávky a zatím Vám přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

• rychlý, spolehlivý, nejlepší cena

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a našel jste si čas, abyste se o dojmy z nákupu podělil s dalšími a budoucími zákazníky. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte.
    Zatím Vám přejeme hezký a úspěšný den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

• možnost vyzvednutí na zásilkovně
    • výběr
    • cena zboží

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem v našem eshopu s kontaktními čočkami spokojen. Velký výběr služeb, rychlost odeslání objednávek a zachování příznivých cen je pro nás prioritou.
    Potěší nás, když se k nám v budoucnu vrátíte. Zatím Vám přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

• Přehlednost e-shopu (např. možnost snadno opakovat předchozí objednávku a vybrat různé dioptrie na levé a pravé oko)
    • Konkurenceschopné ceny
    • Drobný dárek k objednávce

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za pozitivní reakci. Jsme rádi, že jste byl s nákupem s pokojen. Rychlost dodání je pro nás velmi důležitá a vždy se snažíme, aby měl zákazník svou objednávku co nejrychleji u sebe. Stejně tak se neustále snažíme vylepšovat služby i web tak, aby bylo pro zákazníky vše snadné, srozumitelné a intuitivní.
    Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Zatím se mějte hezky.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

• Nízká cena, perfektní orientace na stránkách.

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za doporučující recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen s průběhem nákupu a budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte.
    Zatím Vám přejeme hezký a pohodový den.

• nakoupil v obchodě Alensa.cz před 3 týdny

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Bez chybičky.

Reakce obchodu Alensa.cz

děkujeme za doporučující recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená s průběhem nákupu. Na kvalitě služeb pracujeme každý den a snažíme se vše nastavit tak, aby byl celý průběh nákupu co nejsnazší a nejrychlejší. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte.
    Zatím Vám přejeme hezký a pohodový den.