• stal se trochu zmatek s objednávkou, ale vše vyřešeno obratem a ke vší spokojenosti zákazníka

výhodou je rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkuji za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslané hodnocení, vážíme si toho!

Nákup proběhl bez problémů

jsem vždy s objednaným zbožím spokojena, rychlost, vstřícnost.děkuji

rychlost

Dobrá zkušenost, rychlé dodání

rychlé doručení

• rychlé jednání
    • zboží přišlo neporušené

Využívám výhod akcí Albatrosu, které jsou časté a dle mého opravdu výhodné. Chválím i bleskové vyřízení a dodání objednávky.

• Možnost nahlížení do knih a jejich listování.
    • Skvělý servis. Naprostá spokojenost.

Možnost objednávky knih v předprodeji, což byla i moje poslední objednávka. Objednala jsem si knihu 27.2., 6.3. vyšla v prodeji a 7.3. mi ji doručovali. Prostě super servis.

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkuji za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslané hodnocení, kterého si vážíme. Snažíme se, aby u nás byl každý zákazník spokojený.

• kvalitní literatura

Nabídky?: skvělé knihy , skvělí ilustrátoři

Po první ne příliš dobré zkušenosti v souvislosti s dodací lhůtou (čekala jsem více nez týden) a komunikací s obchodem (dlouhé čekání na reakci, odpojení hovorů, dovolání až na několikátý pokus a vymlouvání pouze na přepravce) jsem dala obchodu ještě jednu šanci. Tentokrát bylo zboží odesláno hned následující den a další den mi bylo doručeno. Byla jsem proto mile překvapena. Toto milé překvapení ale dlouho nevydrželo, jelikož po rozbalení balíčku jsem zjistila, že obálka knížky je v rohu odřená (v žádném případě nemohlo byt způsobeno během doručování). Bohužel musím říci, že i od jiného knihkupce mi knihy objednané jako bazarové (s mírným mechanickým poškozením) přišly v lepším stavu, a k tomu s 40% slevou.. Další šanci na nápravu obchodu proto již nedám a raději zvolím jiného knihkupce.

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkuji za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslané připomínky.
    Omlouvám se za způsobené komplikace, ale při expedici mají přesně stanovené postupy, techniku a možnosti jak zabalit zásilku vedením společnosti.
    Mrzí mne pokud byla v zásilce poškozená kniha. Máte-li zájem jsme připraveni Vám knihu obratem vyměnit za bezvadný kus v rámci reklamace.
    Pokud však nechcete reklamaci řešit, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis ([email protected]) s detaily Vaší objednávky včetně fotodokumentace. Rádi Vám v takovém případě nabídneme kompenzaci jinou formou k Vaší maximální spokojenosti.

• slevové akce
    • dárky
    • předobjednávky
    • přehlednost
    • ceny
    • Jedna kniha byla poškozená. A bohužel to není poprvé, kdy mám s nimi tuto zkušenost

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkuji za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslanou připomínku. Mrzí mne, pokud byla v zásilce poškozená kniha. Při expedici jsou pevně nastaveny postupy a technika balení vedením společnosti, které neovlivníme.
    Samozřejmě jsme připraveni Vám knihu obratem vyměnit za bezvadný kus v rámci reklamace.
    Pokud však nechcete reklamaci řešit, kontaktujte náš zákaznický servis ([email protected]) s detaily Vaší objednávky včetně fotodokumentace. Rádi Vám v takovém případě nabídneme kompenzaci jinou formou k Vaší maximální spokojenosti.

• rychlé dodání.

• Včasné doručení
    • Doručení až

• Rychlé a spolehlivé
    • Při této objednávce mi byla kniha doručena s pomačkaným přebalem

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkuji za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslanou připomínku. Mrzí mne, pokud byla v zásilce poškozená kniha. Při expedici jsou pevně nastaveny postupy a technika balení vedením společnosti.
    Samozřejmě jsme připraveni Vám knihu nebo její přebal obratem vyměnit za bezvadný kus v rámci reklamace.

rychlé vyřízení objednávky