• Mam zaplacené
    • Nemam peniaze

Vážení.Varuji Vás pred touto firmou ELCAR v Čechách.Zakoupila som u teto firmy tovare 10,12,2019.Do dnešnej doby nemám peniaze ani zboží.Po niekoľkých telefonátoch na firmu mi bolo majiteľom povedané at už neotravuji.Tak, že nemám peniaze ani tovar

• parkování

velký výběr

• Dostupnost: Skladem 9 ks = není skladem

Třetí den od objednávky jsem sám zavolal do společnosti, abych zjistil jak to vypadá s mojí objednávkou. Zjistil jsem, že i přes to, že uvádí dostupnost produktu skladem, tak zboží skladem není a musím počkat do pondělí (sedmý den od objednání). Když jsem ani ve čtvrtek (desátý den) nedostal žádnou informaci, objednávku jsem stornoval.

Zajímavé, 6 neověřených kladných recenzí z prosince 2015 a 1 zdrcující negativní recenze od ověřeného zákazníka. O serióznosti této firmy mám jasno!

• Arogantní chování, porušování práva spotřebitele / upírání tohoto práva. Výmluvy a nahrazování slov nechceme za nemůžeme. Po konzultaci s ČOI jsem jasně v právu a z obchodu mi tvrdí, že jsem jim to nedokázal vysvětlit a že oni tomu lépe rozumí :))
    • Snaha po rychlém výdělku, bez ohledu na spokojenost zákazníka.

Dlouho mě nikdo takhle nenaštval. Místo aby se alespoň snažili najít kompromisní řešení, tak jdou do sporu s ČOI, i když se mi ČOI na první dotaz vyjádřila, že jsem jasně v právu.

• Jedina firma ktera si poradila s alarmem na mém mercedesu.

Doporučuji.

Děkujeme Vám za hodnocení a přízeň :)

• Tento obchod mohu jedině pochválit a doporučit.

Objednala jsem si pár kusu. Zboží dorazilo během par dnu v naprostém pořádku.
    Skvěla obsluha. Nádherné ceny. Doporučují všem.
    Budete se vším spokojené.
    Děkuji mnohokrát.

Děkujeme Vám za hodnocení a přízeň :)

• Jste výborní, budu Vás doporučovat!

Skvělá domluva i kvalita

Děkujeme Vám za hodnocení a přízeň :)

• Tento obchod navštěvuji ráda a pravidelně.

Vřele doporučuji.

• Příjemné jednání
    • Rychlé vyřízení objednávky

Mohu jedině doporučit.

Děkujeme Vám za hodnocení a přízeň.

• Zakoupili jsme alarm a nechali jej i odborne namontovat. Ocenujeme predevsim rychlost, preciznost a profesionalitu.

Mohu vrele doporucit.