• Oproti jiným obchodům široká nabídka v daném druhu zboží, možnost odborné konzultace se zkušeným technikem po telefonu.
    • Zatím nezjištěno

Rozhodně doporučuji

• Rychle jednání

Jsem naprosto spokojen

• S nakupem jsem byla velice spokojena, dodaci lhuta na druhy den nas opravdu prekvapila a to mile :)

Rychlost dodavky
    prehledny sortiment
    komunikace s eshopem
    spolehlivy vyrobek

• Poměrně solidní výběr v požárních hlásičích... skvěle popsáno. Na ostatní zboží jsem se nedíval, takže nemohu hodnotit.
    • Též si myslím, že i cena za přepravu a dobírku je solidní oproti ostatním obchodům.
    • Snad jen bych uvítal zaslání informačního e-mailu o předání zboží přepravci.

V tomto obchodě jsem nakupoval kvůli příznivým cenám a také zde hrálo velkou roli poštovné... některé obchody dle mého názoru mají nehorázně vysoké poštovné a dobírku.
    Rozhodně se nemusíte bát nakupovat.
    Zásilka dorazila velmi rychle.
    Jediné co bych vytknul, je onen informační e-mail o předání zboží přepravci... nebyl jsem informován jak od obchodu, tak od přepravce. Jistě by to ocenili i ostatní nakupující :)

Slušné jednání a poradí po telefonu. Naprostá spokojenost.

Skvělá komunikace a ochota.Rychlost doručení zboží.Doporučuji.

• Cena, rychlost.

Spolehlivý, rychlý a slušná cena.

• Rychlé dodání, příznivá cena, velký výběr zboží
    • ---

Rozhodně doporučuji. Po objednávce mě kontaktovala paní, že uvedené zboží bude na skladě až příští týden, proto mi nabídla dražší kvalitnější zboží za stejnou cenu jako zboží, které jsem si původně vybrala, takže jsem byla velmi spokojená. Navíc zboží dorazilo hned druhý den. Velmi solidní jednání!

Byl jsem spokojen s kompletním servisem tohoto obchodu, vřele doporučuji .

• Rychlost dodávky
    • přehldný eshop