• slibujou a pritom to nemaj dodani na dlouhe lokty

• Dlouhá dodací lhůta, necelé 3 týdny. A to po urgenci.
    • Špatná komunikace obchodu.

• Zboží je zaplaceno a to je veškerá automatická informace z obchodu, telefon,mail ani fb nikdo nereaguje,začínám mít pocit, že jsem o několik stovek chudší
    • Zboží dle jejich smluvních pravidel mělo být expedováno 3 až 5 dní od zaplacení, online platba proběhla 21.2.

27.12.2022 jsem objednala a zaplatila zboží, to ale zatím stále nedorazilo, obchod nereaguje na mail ani na telefon

Zboží (řasokoule) dorazilo ve velice špatném stavu, ponižené. Obchod nekomunikuje. Vrácené zboží nepřevzali, peníze zpět tedy nemám. Budu kontaktovat ČOI.

• Nekomunikují. Zboží zaplaceno, ale neposláno. Email bez zpětné reakce.
    • Dlouhá dodací doba
  • Po měsíci zboží nedorazilo, ani nevrátili peníze, opakovaně urgováno mailem ale zatím bez výsledku.

Reakce obchodu akvaristika-24.cz

Dobrý den, prosíme o zaslání čísla objednávky na 724995587. Proverime a danou věc vyresime. S pozdravem m.

• komunikace s obchodem žádná
    • dlouhá doba dodání
    • nepřišlo to co jsem si objednala

Velká nespokojenost. Zboží mi přišlo v hrozném stavu v hrozné krabici. Zboží které jsem si objednala nepřišlo ve složení které jsem chtěla a nikdo mi ani nenapsal že zboží už není dostupné nebo že ho nemají a automaticky mi poslali jiný produkt. Nedoporučuji nakupovat. Hlavně komunikace ze strany obchodu taky nic moc.

• rastlinky prišli v poriadku

• výhodné akce
    • velký výběr zboží
    • velmi dlouhá doba dodání
    • žádná komunikace

Dobrý den, prosím o smazání mého negativního hodnocení firmy akvaristika-24.cz,
    pokud je to možné, protože jsem se unáhlila.
    Objednávka dnes přišla v pořádku, i když za týden.
    Já jsem objednávala z jiného e-mailu, než mám v účtu na Heurece, a proto se nemohu dostat
    k zobrazení mého hodnocení kvůli provedení změny.
    Asi jsem měla dát tak 85%
    S pozdravem, Š.

• Do dvou týdnu zboží prislo
    • Nestihla jsem si zboží z pošty vyzvednout takže se vrátilo ale peníze už nikdy neuvidíte a nikdo semnou nekomunikuje vážně děkuji

Reakce obchodu akvaristika-24.cz

Dobrý den, prosíme o zaslání čísla objednávky na [email protected], danou situaci vyřešíme. Děkuji, s pozdravem M.

• Rychlá doprava
    • Řasokoule byli hezké a v pořádku
    • Doporučuji

• Objednal jsem zbozi, zaslal penize. Zadne zbozi jsem neobdrzel, zadna komunikace ani reakce na email a telefon.

Reakce obchodu akvaristika-24.cz

hezky den p. Tomasi, na Vaše jméno žádnou objednávku v systému nemáme. Můžete nám prosím na e-mail [email protected] zaslat případné číslo objednávky? Prověříme a dáme Vám vědět. S pozdravem M.

Vše ok, spokojenost

• Rychlé vyřízení
    • Nevím o žádné
  • Zboží skladem,přesto nedorazilo.Komunikace obchodu žádná.Už nikdy víc,tohle je neskutečný v dnešní době.

Reakce obchodu akvaristika-24.cz

hezky den, vase objednávka bude vyrizena behem zitrejsiho dne. s pozdravem m.

Spokojenost, rychlé dodání

Nekomunikace, UŽ NIKDY V TOMTO OBCHODĚ. 20.6. 2022 mám u nich objednávku a zatím žádná zpráva, nic.

Rychlost