Špatná zkušenost kdy nám přišla řasokoule s nádobou a štěrkem. Štěrk byl jako zrovna vytažený z akvária, úplně mokrý ale hlavně smradlavý s nějakým šedým šlemem. Nádoba opatlaná a taktéž smradlavá. Mít náladu, chuť a nebýt před Vánoci, tak okamžitě odesílám zpět. Vše jsem musela pořádně omýt , štěrk probrat a řasy několikrát přožďímat. Měl to být dárek pro malého syna,ale vidět to chlap tak to vyhodí z okna. Nejsem zrovna pro negativa, ale žel se tohle jinak hodnotit nedá. My více NE.

• rychlost dopravy do 2 dnů
    • komunikace
    • výběr

určitě nakoupím znovu.

• rychlé dodání zboží do druhého dne
    • neuvěřitelná ochota a vstřícnost při řešení reklamace
    • profesionální přístup - naprostá spokojenost
    • jednoznačně doporučujeme obchod, jak e-shop, tak i kamennou prodejnu
    • NIC

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Pečlivě zabaleno
    • Komunikují
    • Dobré ceny

S obchodem jsem velice spokojená. Potřebovala jsem nejprve poradit, bez problémů mi do hodiny na email odpověděli. Po objednávce mi došel balík následující pracovní den a velmi mě potěšilo, že byl poctivě zabalený. Takže se nic cestou nezničilo. Můžu jenom doporučit. :-)

• Neprofesionální jednání

Reakce obchodu Akva-Exo

mrzí nás, že vaši nespokojenost nepopíšete trochu konkrétněji, abychom věděli, kde vznikl problém a případně ho s vámi mohli řešit a do budoucna tomu předešli. Kontaktujte nás prosím a vyřešíme to k vaší spokojenosti. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc.

Akva-Exo.cz

V čase objednávky nemal obchod konkrétny tovar na sklade. Na stránke bol uvedený dátum, kedy tento tovar znova dostanú. Hneď ten deň som dostala e-mail potvrdzujúci odoslanie mojej objednávky a doručená bola nasledujúci deň. Som veľmi spokojná a odporúčam tento obchod :)

• mají i zboží, které jinde nemají
    • dodání zboží do druhého dne

Děkuji, za rychlou dodávku kvalitního zboží...

• Rychlé jednání
    • Super ochota!

Pán, který eshop vede je maximálně ochotný a vstřícný. Měl jsem problém s poškozením balíku při přepravě a tak jsem napsal na obchod a oni to hned všechno pohotově řešili, s maximálně pozitivním přístupem. Tento obchod mohu vřele doporučit a určitě na něj znova zavítám!

• rychlé odpovědi na email
    • možnost platby kartou
    • dodání zboží do druhého dne
    • vše pečlivě zabaleno

můžu doporučit

• I před Vánoci dodržen termín dodání
    • Přehledný obchod
    • Dobré ceny

Malý dáreček přidaný k objednávce potěšil, děkuji.
    Pavel

• - rychlá dodávka
    • - přehledný e-shop
    • - dodáno neúplné zboží
    • - ten kdo zboží balil musel vědět, že zboží je nekompletní a tím také nepoužitelné = naprostá bezohlednost a drzost
    • - telefonicky slíbeno dodat chybějící část do 1 týdne (nesplněno)

Nedoporučuji v tomto obchodě cokoliv nakupovat, protože jednání obchodu je naprosto neseriózní a nevíte, co vlastně dostanete. Obchod zřejmě spoléhá na to, že když nejste z Brna, že se jim nemůže nic stát, když Vás podvedou.

Reakce obchodu Akva-Exo

za situaci se velmi omlouváme.

Chybějící část krmítka (průhledný plast) vám dopošleme během zítřka. Po nahlášení závady jsme bohužel neměli na skladě druhý kus a vyprodáno bylo i u dodavatele. V případě dotazů a nejasností při vyřizování reklamace jsme vám k dispozici na telefonu či emailu.

Akva-Exo.cz

• Vyborna komunikace, zbozi jsem objednala 4.12 a 5.12 jeste objednavku chtela upravit a neco jsem doobjednala automaticky se to dalo do jedne objednavky, na prodejne vstricny pan ktery me objednavku jeste poupravil protoze objednany pelisek byl moc velky proste vrele doporucim a rozhodne to nebyl muj posledni nakup
    • Nic jsem nenasla

Spokojenost na 100% i ted pred svatky kdy maji vsichni plno prace

• prodejna v centru Brna
    • Odborníci

Velmi vstricny pristup
    Ochota poradit

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Sleva pro stálé zákazníky
    • Přehledný obchod
    • Žádné otravné nabídky emailem

Spokojenost

• vše ok

rychlé dodání, dobré ceny

• Rychlé, bezproblémové vyřízení.

• zboží přislo až za dva týdny ( a to jsem ho objednavala na prodejnu)
    • vstřícnost pána na prodejně

Nedoporučuji, už tam nikdy nenakoupím. Navíc tam mají přemrštěné ceny.

Reakce obchodu Akva-Exo

za situaci se velmi omlouváme.

Objednané zboží bylo krátkodobě vyprodáno, proto vzniklo zdržení 4 pracovních dnů oproti předem avizovanému termínu. Věc s vámi byla po celou dobu komunikována (10 emailů) a jako kompenzaci, kterou jste využila, jsme vám nabídli 10% slevu na celou objednávku. Je škoda, že nám tyto informace nebyly sděleny osobně při vyzvednutí, abychom na ně mohli reagovat a vyřešili je k vaší spokojenosti.

Akva-Exo.cz

• rychlé dodání zboží bez jakýchkoli závad a problémů

Spokojenost - doporučuji