• zakoupeno v Akumo.cz před 1 týdnem

• Pečlivě zabaleno

Kolo funguje jak má.

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme za pěknou recenzi.

Elektrokola se snažíme vždy pečlivě balit, aby přišla vždy absolutně neporušená.

• zakoupeno v Akumo.cz před 1 týdnem

Naprostá spokojenost, zboží dodáno velmi rychle, perfektně zabalené pro bezpečnou přepravu

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za Vaše perfektní hodnocení, kterého si nesmírně vážíme.

Vždy se pro naše zákazníky snažíme udělat maximum od prvotní komunikace či objednávky až po samotnou expedici.

• zakoupeno v Akumo.cz před 2 týdny

Není co vytknout

Dobrý den, Josefe,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Jsme rádi, že jste byl se vším spokojený, ale naše služby se snažíme neustále zlepšovat. Vždy je co zlepšovat :)

• zakoupeno v Akumo.cz před 3 týdny

• Přehledná nabídka zboží a služeb
    • Vstřícnost k zákazníkům
    • Ne vždy promptní řešení reklamací

Před odesláním kola zákazníkovi se ne vždy se daří zachytit závady.

Dobrý den, Georgi,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Co se týče reklamací, tak se každou individuální reklamaci snažíme vyřešit nejrychleji, jak jen to jde a některé závady mohou být sporadické a nemusejí se servisním technikům zrovna v době na servise objevit, ale i přesto, se vše snažíme kontrolovat několikrát.

• Ochota poradit s výběrem
    • Zkušený personál
    • Doporučili jinou lepší alternativu

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za pozitivní recenzi.

Jsme rádi, že jste u nás byl s nákupem spokojen. Naší prioritou je si zákazníka vyslechnout a doporučit mu nejvhodnější variantu přímo úměrnou k jeho potřebám.

• zakoupeno v Akumo.cz před 3 týdny

• Solidní a rychlé jednání, profesionální přístup
    • Dobrá cena
    • Přehledný internetový obchod, i "kamenná prodejna"

Solidní nabídka i ceny, profesionální přístup a rychlé a vstřícné jednání jak po internetu/telefonu, tak následně na místě v prodejně.
    Již druhá zkušenost s tímto obchodem v rámci rodiny, a opět k plné spokojenosti! Mohu jen doporučit firmu Akumo i ostatním.

Dobrý den, pane Růžičko,

těší nás, že i podruhé jste byl s našemi službami takto spokojen.

Pro každého našeho zákazníka se opravdu snažíme udělat maximum kjeho spokojenosti a vy jste toho důkazem.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme ať Vám elektrokola od nás dělají jen samou radost.

Nekompletní zboží

• zakoupeno v Akumo.cz před 1 měsícem

• Velmi slušné jednání,montáž doplňků na místě a hned

Dobrý den, Benny,

děkujeme za vaší recenzi, která nás velice těší a jsme rádi, že jste u nás byl spokojen.

• zakoupeno v Akumo.cz před 1 měsícem

S obchodem jsem bez výhrad spokojen.

Reakce obchodu Akumo.cz

děkujeme za Vaší recenzi a jsme velice rádi, že jste s našemi službami spokojen.

Děkujeme, team Akumo.cz

Přestalo vyrábět nabidli jinou název Bulls E -Stream 2 29

děkujeme za Vaše hodnocení.

V dnešní situaci, kdy elektrokol je extrémně málo se může stát, že konkrétně vybrané elektrokolo již nemusí být k dispozici, tak se vždy snažíme vyhovět a najít alespoň nejbližší alternativu.

Dobré ceny

Dobrý den, Honzo,

děkujeme za Vaší pozitivní recenzi, které si nesmírně vážíme.

Team Akumo.cz

• zakoupeno v Akumo.cz před 3 měsíci

Nikomu nedoporučuju nákup kola u této společnosti…
    Koupil jsem si zde cca před 2 lety kolo. Přišel jsem, že se chci vejít do 30 tisíc, s tím, že prioritou byla kvalita, spolehlivost. Doporučili mi dražší kolo, jednak kvůli kvalitě a taky kvůli středovému motoru. Nakonec jsem si připlatil. První cca rok kolo jezdilo dobře, ovšem pak začali poruchy. Kolo vyhazovalo error 21 - s čidlem rychlosti (ovšem nakojec se měnila tuším i řídící jednotka), dále špatně řadila přehazovačka,… Jak mají na svých webovkách uvedeno, že je možné, reklamoval jsem u Kolofixu. Jaké bylo mé překvapení, když mi pak tvrdili, že když tam reklamuju, nemohu odstoupit od smlouvy. U další reklamace byla dokonce překročena 30 denní lhůta a já žádal vrácení peněz. Ovšem pan Drahovzal mi stále dokola tvrdil jak to není možné a nemám na nic nárok. Na chvíli jsem jeho manipulativnímu tvrzení uvěřil a řekl jsem, aby mi kolo poslali zpět s poukazem 5000Kč, ale, že si to ověřím. Ovšem když jsem si to ověřil, zjistil jsem, že jsem dle zákona měl právo na vrácení peněz a dále jsem se toho dožadoval. Reklamaci přijímají i u Kolofixu a proto jsem měl nárok na vrácení peněz po překročení 30 dnů. To mi potvrdil i právník.
    Pan Drahovzal, vedoucí oddělení, mi dále jen tvrdil, že na to nemám nárok a že jsem s jejich řešením souhlasil.
    Po poradě s právníkem jsem se rozhodl to nechat být.
    Ovšem na kole se objevili později další závady - padání řetězu (neuznali, prý se o řetěz špatně starám a každých 300 km ho mám mazat - ovšem byl nový, asi jen 200 km ujeto. Tím to tedy nemohlo být. V jiném servisu elektrokol mi řekli, že špatně namontovali držák řetězu v Akumu, asi po nějaké výměně.)
    Dále error 26 - “fault with speed signal of the torque sensor”. To uznali a (snad?) vyřešili. Ovšem stále si tvrdí svou, že nemám nárok na vrácení peněz. Důvod už ani neuvedli. Na reklamaci využili celých 30 dnů, asi snaha o psychický nátlak.
    Jednání pana Drahovzala bylo arogantní a celkově hrozné. Chtěl po mě číslo na mého právníka protože prý jak odstupuji od smlouvy není možné. Poté jsem s ním přerušil kontakt. Velice nestandardní. Dále mi tvrdil, že informace na webu nemusí být celistvé a mám se ptát. Takže si asi představuje, že na internet napíšou co se jim hodí. (Narážím na tu informaci, že je možné reklamovat u Kolofixu. Což mi pak tvrdili, že když tam reklamuju, nevrací peníze.)

Akumu se doporučuju vyhnout velkým obloukem a speciálně každé firmě, kde bude pan Drahovzal.

Recenzi píšu na nákup za ten poukaz, protože mi odkaz na recenzi kola pro heureku neposlali.

Dobrý den, pane Soukupe,

Děkujeme za Vaší rozsáhlou recenzi.

Jen ve zkratce - Snažil jste se u nás uplatnit reklamaci, na kterou jste ze zákona neměl nárok, a i přesto jsme se pro Vás snažili udělat maximum ( expresní doprava, výměna komponentů mimo záruční systém, abyste to měl do druhého dne, apod... ), nabídli jsme Vám ještě kompenzaci poukaz v hodnotě 5000Kč, který jste využil, do telefonu sdělíte, že stím souhlasíte a pak píšete tuto recenzi.

Váš přístup nás nesmírně mrzí i přesto všechno, co jsme se pro Vás nad rámec služeb snažili udělat.

Team Akumo.cz

• zakoupeno v Akumo.cz před 2 měsíci

• Profesionální přístu, došlo k menší chybě (záměna zboží), která byla velice rychle vyřešena ke spokojenosti zákazníka.

Dobrý den, Petře,

děkujeme za pozitivní recenzi, které si nesmírně vážíme.

Je pravda, že naši expediční pracovníci jsou lidé a může chybička nastat. Důležité, ale je řešení, které se snažíme vždy vyřešit k Vaší spokojenosti.

• zakoupeno v Akumo.cz před 2 měsíci

Obrovský výběr el.kol, profesionální přístup, výborná a rychlá komunikace.
    Zakoupil jsem zde už dvě kola a vše v pohodě.

Reakce obchodu Akumo.cz

děkujeme Vám za hezky napsanou recenzi.

Těší nás, že jste byl s naším obchodem a přístupem spokojen.
    O to víc nás těší, že u nás nakupujete pravidelně.

Děkujeme Team Akumo.cz

• zakoupeno v Akumo.cz před 2 měsíci

• rychlá reakce na objednávku, dodání zdarma, partnerský servis po celé republice, tříletá záruka na dodané zboží
    • trochu nepřehledný návod k obsluze

dobrý den,
    děkujeme za vaše hodnocení a pochvalu. Připomínku ohledně návodu jsme přeposlali přímo k výrobci, aby měl zpětnou vazbu.

Přejeme vám, ať kolo dobře slouží.

Zboží doručeno za týden.

dobrý den,
    děkujeme za vaše kladné hodnocení :)

• zakoupeno v Akumo.cz před 2 měsíci

objednal jsem, přijel jsem, odvezl jsem si, jednání na profesionální úrovni

Dobrý den, pane Hladíku,

děkujeme za Vaší recenzi, která nás neskutečně těší.
    Jsme rádi, že to co děláme a všechny nás to baví, je vidět i na spokojenosti našich zákazníků.

• zakoupeno v Akumo.cz před 3 měsíci

Objednáno , do hodiny se mi ozval pracovník prodejny , prodiskutovali jsme objednávku , sladili podle mích požadavků a návrhů prodejce na ideální kolo v příslušné ceně a vybráno to nejlepší . Vybrány doplnky jako blatníky , stojánek apod . vše vybral prodejce přesně podle mích představ . Ve čtvrtek objednáno v úterý kolo doma .

Reakce obchodu Akumo.cz

děkujeme Vám za hezky napsanou recenzi.

Těší nás, že jste byl s naším obchodem a přístupem spokojen. Opravdu se snažíme pro každého zákazníka udělat maximum.

Děkujeme Team Akumo.cz

• zakoupeno v Akumo.cz před 3 měsíci

Rychlost dodání, dobrá komunikace, velmi dobrá cena.

Reakce obchodu Akumo.cz

děkujeme za pěknou recenzi.

Pro každého zákazníka se snažíme udělat maximum.

• zakoupeno v Akumo.cz před 3 měsíci

• Ceny, komunikace, doručení.

Reakce obchodu Akumo.cz

děkujeme za moc pěkné hodnocení.

Jsme rádi, že jste byl s námi velice spokojen.