• možnost osobního vyzvednutí

zatím jsem nic neobjevila

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 týdny

• V klidu jde vše probrat a poradit se
  • nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 týdny

• V nabídce i výhodnější větší balení pamlsků než je k dostání ve zverimexech
    • Skvěle ceny
    • Objednávala jsem i granule jiného vyrobce-delší doba dodání

• Ceny a kvalita
    • Ochota pracovníků
    • Extrémně dlouhá dodací doba!
    • Pomalá komunikace přes email

Původně jsem obědnával pelech pro nové štěně. Abych měl dopravu zdarma,přihodil jsem nějaké krmivo a misky.
    Vše my bylo doručeno (cca do 5 dnu) až na pelech, ten v balíčku chyběl, poté proběhla komunikace s obchodem,kde vyšlo najevo že v balíčku pelech určitě byl i když podle nálepky na balíku od geis kde je uvedena váha být ani nemohl.
    Obchod se zachoval férově stim že pelech tedy ještě jednou pošlou ..ano poslaly ale čekal jsem další týden!!!!
    Nechápu jak v dnešní době je možné na zboží čekat skoro dva týdny.
    Můj první a zároveň poslední nákup.

Dobrý den pane Fitzi,

velice nás Vaše reakce mrzí, protože na vyřešení reklamace máme ze zákona 30 dní a my jsme Vaši reklamaci vyřešili i s dodáním reklamovaného zboží do 5 pracovních dní. U reklamace rozbitého zboží je řešení rychlejší, ale pokud v balíčku chybí zboží, musíme přepočítat sklad a komunikovat s dopravcem aj. Ne vždy se tak povede vyřešit tento typ reklamace rychleji než do 5 pracovních dní.

Moc se omlouváme.

AKINU tým

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 týdny

• pěkné zboží za atraktivní ceny

Vážená paní Mileno,

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Budeme rádi, když ohodnotíte produkty, které jste u nás zakoupila. Hodnocení na našem e-shopu naleznete u každého produktu pod fotografií, v záložce hodnocení. Vaše hodnocení pomůže nejenom ostatním zákazníkům, kteří u nás nakupují poprvé, ale také nám, nabízet ještě vymazlenější produkty.

Děkujeme a přejeme krásný den,

• Rychlost, přehlednostsortimentu, příznivé ceny

Vážený zákazníku,

jsme moc rádi, že jste si vybral právě u nás. Kladné hodnocení nás vždy moc těší. Děkujeme a budeme se snažit i při dalších objednávkách.

super

Vážený zákazníku,

jsme moc rádi, že jste si vybrala právě u nás. Kladné hodnocení nás vždy moc těší. Děkujeme a budeme se snažit i při dalších objednávkách.

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 3 týdny

OBOJEK JSEM REKLAMOVALA ALE DO DNEŠKA SE MI NIKDO NEOZVAL, TAK ŽE HO MAM DOMA A JE MI NA NIC :( A ŠPATNĚ POPSANE VYROBKY, U STOJANU NEBYLO PSANE ŽE OBSAHUJE MISKY , TAK JSEM SI OBĚDNALA DVĚ MISKY A PAK KDYŽ BALIK PŘIŠEL JSEM ZJISTILA ŽE MAM MISKY 4X :( DIKY ALE ASI UŽ NEOBĚDNAM NIC. JIRKOVA

Paní Jírková,
    Jsme překvapeni. Kolegyně vám druhý den od přijetí reklamace odpověděla následující:

Dobrý den, paní Jírková,

Velmi mě mrzí, že vám obojek nesvítí. Budete chtít zaslat nový obojek nebo spíše vrátit penízky?
    Rozbitý obojek po vás chtít poslat nechceme. Prosím vyhoďte ho.

Ještě jednou přijměte moji omluvu, že zboží musíte reklamovat.

Je možné, že vám e-mail spadl do nevyžádané pošty nebo do Spamu. Dnes se vám znovu raději ozve telefonicky, aby jste reklamaci dořešili.

AKINU tým

• super

ok.

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 3 týdny

• Rychlost dodání, v pondělí odpoledne objednáno, ve středu jsem měla objednávku doma :-)
    • Velký výběr pamlsků pro pejsky

Vážená paní Moniko,

Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky nás moc těší. Doufáme, že jste u nás již zaregistrován, aby jste spolu se svým nákupem sbírala i věrnostní body. Ty pak můžete proměnit v zajímavé slevy.

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 3 týdny

• široká nabídka zboží, rychlost odeslání

Vážená paní Dagmar,

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 1 měsícem

přehledný, rychlé doručení až domů

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 1 měsícem

• Výborná komunikace, slečna mi on-line ochotně poradila

Vážená zákaznice,

jsme moc rádi, že jste si vybrala právě u nás. Kladné hodnocení nás vždy moc těší a jsme rádi, že se čičině dáreček líbil. Děkujeme a budeme se snažit i při dalších objednávkách.

• Uzasne dostali jsme darek

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za krásné hodnocení, doufáme tedy, že dáreček udělal pejskovi radost.

Přejeme krásný den,

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 1 měsícem

Velmi pěkný a přehledný e-shop. Výborná komunikace, rychlé dodání. Jsem velmi spokojená.

Vážená paní Petro,

Rychlost

• Přehledný e-shop
    • Rychlé vyřízení objednávky

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Děkujeme a přejeme krásný den,