• okamžité vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 týdny

výhodou je doručení na místo,kam potřebuji

Reakce obchodu AKINU.cz

jsem ráda, že jste 100% spokojená. Doufám, že se dáreček kočičákovi líbil ;-)

Hezký den Vám přeje Kačka z AKINU

• rychlé doručení

Reakce obchodu AKINU.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Budeme rádi, když ohodnotíte produkty, které jste u nás zakoupila. Hodnocení na našem e-shopu naleznete u každého produktu pod fotografií, v záložce hodnocení. Vaše hodnocení pomůže nejenom ostatním zákazníkům, kteří u nás nakupují poprvé, ale také nám, nabízet ještě vymazlenější produkty.

• Přehlednost stránek
    • Velký výběr produktů
    • Cenová rozmanitost

Reakce obchodu AKINU.cz

to nás moc těší taková hezká recenze. Pokud budete znovu objednávat, nezapomeňte se registrovat. Každý registrovaný sbírá věrnostní body a ty pak můžete proměnit v zajímavé slevy.

Pokud se registrujete, tak mi napište na e-shop@akinu.com a připíšu vám body i za minulou objednávku č.98009001 ;-)

Hezký den Vaše AKINU

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 3 týdny

napáječka není označena obsahem! působila větším dojmem,...jinak zboží vpohodě....

Reakce obchodu AKINU.cz

Velmi se omlouváme, objem jsem již přidala do názvu napáječky, aby to bylo jasné. V takovýchto případech je možné se nás zeptat na konkrétní informace na telefonu 607 064 670, nebo na e-mailu e-shop@akinu.com a nebo rovnou online na Live chatu (v pravém rohu našeho webu je aplikace).
    Snad se alespoň líbil dáreček - Sippy sýrový drops pro hlodavce 75g

Hezký den,
    Vám přeje AKINU

• rychlé jednání

Reakce obchodu AKINU.cz

tak malé hodnocení nás opravdu mrzí. Napsala jsem vám e-mail. Pokud byl nějaký problém s dodáním, dopravcem nebo s něčím jiným, tak mi určitě odpovězte. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni.

Hezký den,

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 3 týdny

• cena, rychlost, přehlednost komunikace

Dobrý den Marcelo,

jsme moc rádi, že jste s námi spokojená.

• Rychlé, přehledné

Bezproblémové nakupování, rychle dodané zboží

Dobrý den Petře,

Vaše spokojenost s přehledností e-shopu nás moc těší. Doufáme, že jste u nás již zaregistrován, aby jste spolu se svým nákupem sbíral i věrnostní body. Ty pak můžete proměnit v zajímavé slevy.

Hezký den Vaše AKINU

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 1 měsícem

• Paní je objetava. A i když sama nemohla za špatnou dopravu. I Tak jsme to všichni s nervy přežili. Pani/slečna Kateřina to nakonec zvladla a i my co cekali na nejhorsi dopravu. Měli by jste změnit dopravce. Neumějí se chovat. Celý den na ně čekáte. Už se bojím něco objednat.
    • Paní/slečna Kateřina je skvělá. Vše jsme společně zvládli dopravu. A i když mi zachod pro kočky přišel s vadou tak reklamovat nebudu 1.nemám sílu na dopravce. Který ,svou manipulaci zpusobil škodu aspoň si to myslím. Moje kočičky prostě vás obchod milují. Už nemůžu najít hračky. Tatova kočka se zamiloval na první pohled do škrábadla.
    • 1. Velmi levný obchod. Kvalitní zboží. Krásně zabaleno. 2. Velice schopný......... zaměstnanec. Určitě se chystám zase nakoupit. 3.Kočky milují své hračky.
    • Dopravce. Opravdu skazi chuť na balí k. Zničí nervy ........

Doporučuji. Kvalita a levné zboží. Je dodané co nejdříve. Určitě zvířátka budou mít radost.

Dobrý den Pavlo,

jsme rádi, že i přes problém s dopravou jste spokojená. Děkujeme, že jste s námi a přejeme krásný den,

Doporučuji vsem.

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení a těšíme se na další objednávku, kterou pro Vás budeme moci připravit.

• Dlouhá doba dodání

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Vaše objednávka byla přijata v pátek 11.5. Ve Vaší objednávce byly i produkty, které máme v externím skladě, u těchto produktů na e-shopu uvádíme informaci, že zboží bude skladem do 3dnů. Tyto produkty jsme v pondělí dovezli, Vaší objednávku přichystali a v úterý 15.5. odeslali. Zboží Vám dorazilo ve středu 16.5., tedy třetí pracovní den.
    Dodání do 3 pracovních dní uvádíme i v našich obchodních podmínkách, přesto nám je líto, že je tato dodací doba pro Vás dlouhá.

S přátelským pozdravem,
    AKINU

• spokojenost

Vážený zákazníku,

Vaše spokojenost nás moc těší.
    Děkujeme, že jste s námi a přejeme krásný den,

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 1 měsícem

• Skvělá komunikace i při vrácení zboží

Vážená zákaznice, paní Moniko,

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání a zboží super a dáreček se moc líbil.

Vážený zákazníku,

jsme moc rádi, že jste s naším e-shopem spokojen.
    Budeme rádi, když ohodnotíte produkty, které jste u nás zakoupil. Hodnocení na našem e-shopu naleznete u každého produktu pod fotografií, v záložce hodnocení. Vaše hodnocení pomůže nejenom ostatním zákazníkům, kteří u nás nakupují poprvé, ale také nám, nabízet ještě vymazlenější produkty.

Nákup bez problémů.

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 měsíci

• skvělé ceny, přístup, rozmanitý sortiment

Vážený zákazníku,

jsme moc rádi, že jste s naším e-shopem spokojen.

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 měsíci

Mají na skladě to co jinde ne, rychlé doručení, jsem spokojená

Vážená zákaznice,

• nakoupil v obchodě AKINU.cz před 2 měsíci

rychlé, spolehlivé, naprosto bez problémů

Vážená zákaznice, paní Lenko,

jsme moc rádi, že jste s naším e-shopem spokojena.

• skvělá komunikace
    • přehledné stránky
    • velký výběr zboží
    • rychlé doručení

Vážený zákazníku,

Vaše spokojenost nás moc těší. Doufáme, že jste u nás již zaregistrován, aby jste spolu se svým nákupem sbíral i věrnostní body. Ty pak můžete proměnit v zajímavé slevy.

S pozdravem,

• Vše na jednom místě.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

S přáním krásného dne,