Jako jediní v republice měli to, co jsem chtěla koupit a velmi rychle odeslali balíček, vše přišlo v pořádku a já jsem moc spokojena.

• rychlé vyřízení objednávky
    • zboží dobře zabaleno

šlo o můj první nákup, vše proběhlo naprosto v pohodě, klidně bych tu nakoupila znovu

Vše ok

• rychlost, dobrá cena

Dobrá komunikace. Rychlé dodání. Dobře zabaleno. Přehledné web stránky. Cenově dostupné zboží. Celková spokojenost.

Velká spokojenost s nákupem. Rychlé dodání, perfektní komunikace, vše pečlivě zabaleno, takže nehrozilo poškození i při neopatrné přepravě.

• Rychlá reakce na e-mail
    • Poměrně kvalitní zboží za dobrou cenu
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Při výběru dodání, konkrétně u "balíček na poštu" jsem si nemohla vybrat na jakou poštu balíček chci.

Zboží dorazilo celkem rychle a v pořádku. Bohužel ale balíček byl dodán na jinou poštu než jsem žádala, protože pod dané PSČ spadají 2 pošty. Docela mi to znepříjemnilo večer.

Velice milé jednání - doporučuji všem

Rychlé jednání, přehledné stránky. Jen některé zboží nebylo skladem.
    Zboží skvěle zabalené proti požkození.

rychlé vyřízení

figurka je krásná, vše proběhlo bez problému

• Dobré ceny
    • Přehledné stránky

Komunikace ze strany obchodu byla v pořádku, vadila mi ale především skutečnost, že nemalá část nabízeného sortimentu je vyprodána, je to matoucí a neprofesionální. Hrubě nespokojen jsem byl s dopravcem DPD, za 120 Kč jsem si telefonicky musel zjistit umístění zásilky na depu, sám se pro ni dopravit a hodinu čekat než bude zásilka nalezena!

Velice ochotny prodejce.pockal s vyzvednutim tyden kdyz jsem mel cestu.doporucuji

• rychle dodani zbozi
    • skvela komunikace
    • ceny
    • maji zbozi ktere jinde nejde sehnat

Jedna figurka nebyla skladem, zavolali a nalezli alternativu + přiložili dárek.

Poslali nám něco jiného a ani nenabídli možnost výměny.

s obchodem jsem velmi spokojená

Zboží dorazilo v pořádku,jen byl plastový obal figurky velmi zaprášený,musel jsem otevřít v rukavicích..

• Špatná komunikace

Když jsem vrátil zboží které přišlo poškozené,tak mi pán odpověděl že celá dodávka kterou má ma skladě je kazová a vrátil mi peníze na účet, ale částku za poštovné už mi nevrátil.

Reakce obchodu Akcni Figurky

Dobry den pane Rohliku, postovne se normalne nevraci nikde. Jde o cenu kterou platime prepravcum a nam nepatri. Je to stejne jako by jste chtel i penize za benzin kdyz jedete vratit zbozi do obchodu kvuli vadě.