Rychle jednání osobně přivezli a složili. Druhy den od objednání jsem mel doma

• Výborná komunikace, doprava u sauny zdarma

Tento obchod lze jenom doporučit. Maximální spokojenost:D

• ryclost dodávky, poradenská pomoc

• Osobní kontakt a osobní doručení

Osobní doručení a předvedení :-) Skvělá komunikace.

Super.

• Nejnižší cena.
    • Zboží skladem, dodání do 2 dnů.

vše v pohodě i po telefonu

• profesionální přístup
    • rychlé jednání
    • rychlé vyřízení objednávky
    • velmi příznivý přístup
    • zájem o zákazníka

• doprava a montáž včetně první náplně v ceně
    • den doručení po dohodě
    • vstřícné jednání

Sami zavolali i poslali info k připojení elektřiny.Zboží teprve dorazí-není vyrobeno.

Kupovala jsem poprvé,ale myslím, že se zákazníkovi maximálně věnují

• Velice dobrá komunikace s panem Štěpánem, osobní dovoz a odzkoušení sekačky

• Mily pristup
    • Rychle dodani primo domu
    • Velice ochotny pan, ktery nam vsechno ukazal a primo u nas doma zprovoznil kosacku.
    • Rozhodne doporucuji

• cena, komunikace , dodání

• Perfektní komunikace, rychlost dodání, naprostá spokojenost.

• rychlé jednání a osobní dodání

Se službou obchodu jsem nadmíru spokojen. Zvlášť bych rád ocenil ochotu a vstřictnost paní Štěpánové.

• Měl jsem zájem o "Mobilní vířivá vana MSpa AURORA D-AU06" kterou spousta internetových obchodů, včetně tohoto uváděla jako skladem a vanu jsem objednal, po určitém čase mi přišel email, že vana už není, při tom na všech stránkách internetových prodejců bylo uváděno, že je skladem 5ks. Nakonec došlo vyrozumění že není na skladě a nedokáži si představit dost dobře propriety,kdybych vanu zaplatil kartou jak jsem měl v počátku v úmyslu. Obchody dle mého soudu nejsou obchody, ale nějací zprostředkovatelé, kteří berou z jednoho jediného skladu a ve skladě správce stránek asi pije dost často kávu a nemá čas tedy odmazat již prodané kusy, jinak si to neumím vysvětlit.

Reakce obchodu AKCEPARDUBICE

Zákazník objednal zboží, u kterého bylo uvedeno že NENÍ SKLADEM. Do půl hodiny od objednávky jsme zákazníka informovali o skladové dostupnosti a zaslali mu nabídku na podobné zboží. Nevíme zda se zákazníkova recenze týká našeho obchodu. Jak sám píše v recenzi ... " bylo uváděno, že je skladem 5ks "..., na našich stránkách neuvádíme počet ks, ale pouze zda je, nebo není zboží skladem. Pokud se jedná o omyl a zákazník recenzoval jiný obchod, chápeme to. V opačném případě považujeme jeho recenzi jako neseriozní a nás poškozující.

• Perfektní komunikace

• Rychlé dodání, výborná komunikace.