Super rychlost.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Česká firma, díky a jen tak dál.

Reakce obchodu AIR CHRONY

Moc děkujeme za nákup. Pěkný den.

I přes velký vánoční zájem a aktuální nedostatek požadovaného zboží jsem byl velmi překvapen reakcí dodavatele , vstřícností a ochotou . Zboží dorazilo včas . Děkuji , Benáček

Reakce obchodu AIR CHRONY

Moc děkujeme za pozitivní recenzi. Vždy se snažíme našim zákazníkům 100% vyhovět. Přejeme krásný vstup do roku 2024 a těšíme se na Vaši návštěvu v našem novém obchodě.

Tým
    AIR-CHRONY.com

• přátelský, rychlý a profesionální.
    • poradil

Reakce obchodu AIR CHRONY

Dobrý den, jsme rádi, že jste byl spokojen. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

rychlost komunikace

+ zásilkovna
    - -

Reakce obchodu AIR CHRONY

Děkujeme za Vaši pozitiovní reakci. Jsme rádi, že jste spokojen.

Velmi dobrá komunikace a hlavně rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu AIR CHRONY

Dobrý den, za takové recenze jsme nesmírně rádi. Někdy uspokojit zákazníka není úplně snadné, ale snažíme se dělat naši práci vždy na 100%. Děkujeme!

Tým

Rychlé dodání,super.

Reakce obchodu AIR CHRONY

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Moc si toho vážíme a přejeme hezký zbytek víkendu.

Váš tým,
    AIR- CHRONY s.r.o.

Uvádí zboží skladem a nemají ho!!!

Reakce obchodu AIR CHRONY

Dobrý den, uvedené zboží podle našich záznamů není skladem již několik týdnů a jako NEDOSTUPNÉ svítí i v naše eshopu. Objednávku je možné uskutečnit, aby zákazníci měli možnost si případně na dodávku počkat a být první na řadě, jakmile dorazí. Zřejmně jste si toho nevšiml, nicméně to se stát může. Naskladnění očekáváme v příštím týdnu, tak pokud byste měl i nadále zájem, není problém.

Přejeme pěkný zbytek dne.

• rychlý bezproblémový obchod

Reakce obchodu AIR CHRONY

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Vždy se snažíme o 100% přístup k zákazníkům.

Váš tým,
    AIR- CHRONY s.r.o.

• Vynikající cena, za dané zboží
    • Osobní odběr v Praze
    • Rychlé vyskladnění od objednání

Nakupoval jsem zde poprvé, ale rozhodně ne naposled. Pokud vydrží ceny, budu pravidelným zákazníkem. Ostatním určitě doporučuji. Kdyby rozšířili sortiment o výrobky firmy H&N, bylo by to super a chodil bych výhradně k nim. Celkově velká spokojenost.

Reakce obchodu AIR CHRONY

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a těší nás Vaše spokojenost. Jde-li o výrobky H&N, tak zatím to neplánujeme, takže v tomto Vás nepotěšíme. Nicméně koukněte také na naši druhou značku TACTICAL EVO (www.tactical-evo.com), třeba Vás něco zaujme.

Krásný den.
    AIR-CHRONY.com

• Rychlost dodání a kvalitní výrobky.

Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu AIR CHRONY

Děkujeme za recenzi, přejeme pěkný den a děkujeme za nákup.
    www.AIR-CHRONY.com