• výběr

Doporučuji pro velký výběr a rychlost dodáky

Děkujeme za hodnocení.

• Rychlá expedice zboží a doprava
    • Široký výběr
    • Webové stránky nemají optimalizaci pro mobilní telefony a tablety
    • Obchod nezasílá potvrzení objednávky či přijetí platby. Jediná komunikace jsou zprávy od dopravce.

Reakce obchodu AGRI Slatinice

Děkujeme za hodnocení. Doporučujeme však zkontrolovat nastavení Vašeho PC, když potvrzení objednávky zasílá automat. Ostatně platbou online přes platební bránu sám okamžitě víte, zda platba byla úspěšná. Kdyby se platba napoprve nezdařila, dáváme Vám opětovnou možnost "Nepovedlo se vám platbu ještě uhradit? Zkuste prosím znovu ZDE." Veškeré informace o provedení expedice nejen adresátovi, ale i přepravci na vyzvednutí zásilky podáváme my. Tedy přesný opak, než uvádíte. Kurýr až následný den informuje adresáta o čase doručení. Navíc je velká škoda, že nevyužíváte dodávky přes výdejní místa. V Jičíně jen kolem bydliště jich máte celkem 6. Nejenže časově se nemusíte vázat na příjezd kurýra, ale přepravné Vás přijde na polovinu.

• široký sortiment výsadbových česneků
    • zajímavé ceny
    • rychlost dodání