jak rychle zboji objednano tak rychle i doruceno.doporucuji!

• Veľmi rýchle doručenie, skvele výrobky, maximálna spokojnosť určite objednam znova

• Rýchle doručenie
    • Kvalitný prírodný olej
    • Priateľné ceny

Moc děkuji za brzké zaslání produktů.

• Veľká spokojnosť
    • Rýchle dodanie
    • Možnosť na skúšku objednať si menšie balenie.
    • Produkty sú super. Zatiaľ som objednávala len argánový olej a Pleťovu masku s bahnem z mrtvého mora s arganovým olejem, ale určite vyskúšam aj ďalšie produkty.
    • Ceny sú tiež prijateľné.

Spokojenost

Vše rychle a bezproblémové

• Rychlost! Prakticky okamžitě po zaplacení mi přišlo oznámení, že je zboží připraveno k vyzvednutí :-)

Skvělá komunikace, bleskové odeslání.

• Som spokojna

• Vyzvednuti v Praze
    • Prodava o mensi množství, možno vyzkouset

• Přehledné webovky

• Ceny jsou ok.
    • Nevim, zda jsem na to mela "stesti" jen ja, ale obchod se mnou napoprve uplne nekomunikoval. Na coz nejsem v dnesni dobe uplne zvykla. Po dalsim emailu (po sesti dnech) mi nakonec s omluvou odpovedeli. Na instagramu mi do dnes neodpovedel nikdo (asi jsem mela opravdu hodne stupidni dotaz), nicmene i tak bych odpovedela..

Som velmi spokojna s objednanim, vybavenim, dorucenim objednavky. Produkt je uzasny, som velmi rada, ze ho mam. Dakujem, pekny dnik

Som velmi spokojná. Objednávka bola doručená rýchlo a navyše v peknom balení.

Kvalitní produkt, rychlé dodání

• Rýchle doručenie
    • Skvelé ceny
    • Kvalita

Argánovy olej je naozaj tekuté zlato! Mám problem s akné a vyskúšala som už čokoľvek,no nič mi nepomohlo.. Argánovy olej používam len chvíľu a občas si ho aj zabudnem síce dať, no moja pleť je omnoho lepšia, akné sa mi rapidne znížilo! A ešte aj tie ceny sú perfektné!!

• Rychlost,kvalita

Jeden den jsem objednala a třetí den si už vyzvedávala zboží.
    Objednala jsem si koupelový set a jsem příjemně překvapená.Měla jsem strach,jestli nebudu mít po použití šampónu mastné vlasy,protože je krémový,ale vlasy jsou jemné, lesklé a přirozeně nadýchané.Sprchový gel i šampón krásně voní a o olejíček na obličej je úžasný. Za mě naprostá spokojenost.