Vše v pořádku, příjemné a vstřícné jednání, milý personál.

Rychlost, ochota, dobré podklady, skvělé vysvětlení

Seriózní jednání

• Spokomentoval s nákupem.

Spokojen.

Bylo mi slíbeno dodání produktu do 2 pracovních dnů. Několikrát jsem musela psát emaily, tj. urgovat objednávku. Často bez reakce a když už mi nějaká odpověď přišla, tak to byly jen samé výmluvy a neustálé oddalování termínu dodání. Ale dočkala jsem se. Po více než třech měsících mi bylo zboží dodáno.

• Rychlost vyřízení

• Zbozi ihned dostupne, rychle odeslani.

Zboží bylo v krabičce , která se během přepravy rozklížila, správně by měla být krabička v celofánu. Všechny 3 druhy zboží byly v rostřižených sáčcích , a dřevěný stojan na otevíráky značně špinavý, navíc otevírák na lahve ve stojanu kloktá a protlačovač česneku do stojanu zase téměř nelze zasunout. Stojan je navíc koncepčně špatně proveden , neb na otevíráky by se prášilo. Celkově to působilo dojmem, že zboží bylo někde vystaveno dlouhou dobu a pak do krabičky složeno- a prodáno za plnou cenu 745 Kč což na 3 otevíráky není zrovna málo. Prožil jsem 10 let v zahraničí, zboží v takovémto stavu by se v USA či v Německu neodvážili prodat.

Ok

• Rychlost dodani

Vše v pořádku.

Maximální spokojenost jak s obchodem (konkrétně jsem jednala s p.Kučíkem ) tak i s dopravou.
    pěkný den,

I.J.

• Nejasný popis u zboží. Informaci, že si pro fungování výrobku musíte něco dokoupit, musíte rozklíčovat až v popisu, co najdete v obsahu balení! Jako by jasně nemohli napsat, není součástí výrobku a hned v košíku nabídnout k dokoupení!

Místo aby na základě připomínky zákazníka zlepšili popis u výrobků, budou dokazovat, že to tam je napsáno a pokud to tam nevidíš, jsi blbec!!!

Je to poprvé, co jsem si zde objednal zboží, a hned nastaly komplikace. Vybral jsem si z nabídky, která je na internetu, zaplatil a pak se dozvěděl, že zboží není na skladě. Teprve po urgencích mi nakonec zboží bylo dodáno až týden po objednávce. Bylo to s omluvou, ale nevím, zda to byla naprostá náhoda či se tak stalo i někomu jinému.

• skvělá komunikace
    • nákupy za benefity

Příjemná alternativa nabubřelých IT e-shopů

Komunikacia výborna

• rychlá reakce a ochota personálu

• rychlé, slušné jednání

rychlé jednání, zboží doručeno druhý den.