• výborná komunikace
    • ochota řešit problém
    • doporučuji

S nákupem jsem spokojená. Zboží podle popisů.

• Zase všechno proběhlo na 1

Davam 5 * z 5.
    Po pripisani penazi na ucet v piatok sme v utorok kociar mali doma.
    Vyborna komunikacia dodanie vsetko :-)

• Ochotní poradit s výběrem
    • Poměr cena-kvalita super.
    • Doprava jen českou poštou

Vak je ušitý kvalitě. Můžu doporučit obchod.

• Super komunikace
    • Levné

Vak velmi pěkný,a kvalitně udělaný. Za mně super.

Ok

• Dobrá cena, kvalita, rychlost dodání
    • Spokojenost
    • ---

• Perfektní komunikace

Děkuju za pěkný vak. Vypadá líp jak na fotce. Doporučuji všem.

• Prodava pěkný smejdy

Strašný!!!! Už nikdy více! Přišel mi domů neskutečný krám. Konkrétně HAPPY BALL fontána. Vypadá, jak kdyby to už někdo používal, původní obal pomuchlaný( ne od přepravce, tam byl obal neporušen) na internetu uvedeno od 6 měsíců, na krabici 9 měsíců a přitom je tam, že je to nevhodné pro děti do 3let a obsahuje malé části. Všude se z toho odlupují kousky plastu a ani nefunguje jak má. Když jsem chtěla vyřešit reklamaci, tak mi vrátí prý peníze za výrobek ale bez poštovného. Takže když si sečtu dopravu toho krámu ke mě plus poštovné za poslání zpět jsem na ceně toho krámu co mi vrátí. Takže mi bude ležet doma krám co dítěti stejně nedám a spíš to vyhodím a jsem o 350 Kč lehčí.

• max. spokojenost
    • neuvěřitelná ochota
    • paní velmi milá
    • za mě TOP obchod !!!
    • perfektní komunikace
    • VŠEM DOPORUČUJI !!!

Na poslední chvíli jsem sháněla dárek pro synovce (sedací vak). U zboží byl termín dodání 5-7 dnů = pro mě pozdě. Ověřila jsem dostupnost, kdy mi paní v mžiku odpověděla (jestli má takhle v hlavě všechny položky - smekám) a zboží mi přišlo do 3 dnů.
    Za mě jednoznačne TOP obchod, který všem doporučuji, tady by se jiní mohli učit :-)

• Dobre ceny
    • Zbozi ktere jinde neni

• Nakonec vsechno dopadlo dobre.

• V tomto e-shopu jsem nakupovala již mnohokrát. Vždy rychlé a bezproblémové.

Zboží dodáno v pořádku a ve stanoveném termínu.

• S paní skvělá komunikace, rychle dodané zboží, pěkně zabalené. Super obchudek, mohu jen doporučit
    • Nemohu nic vytknout.

Proste bezva nákup

• Velmi ochotný a milý přístup. Všem vřele doporučuji.

Všem doporučuji. Zboží přišlo rychle.

• Rychlý obchod, ochota, vřele doporučuji

Vše v naprostém pořádku. Můžu jen doporučit

• Skvělá komunikace.
    • Velká ochota pomoci.
    • Rychlost dodání.

Obchod vřele doporučuji. Vybrala jsem si barvu kočárku, kterou normálně neprodávají. Díky ochotě a skvělé komunikaci, jsme se ale dohodli, že ho speciálně pro mne objednají a já tak měla svůj vysněný kočárek za 4! pracovní dny doma.

Perfektní nabídka