• maximálna ochota,perfektná komunikécia so zákazníkom...
    • nič

len doporučovať môžem

• rýchlé vybavenie
    • všetko Ok

Ďakujem za super obchod

• rychlost dodání
    • komunikace prodejce

S vyřízením objednávky jsem velmi spokojená.

• dobré ceny
    • prodloužená záruka
    • ochotný prodejce
    • snad jen, že nelze platit kartou

Velice ochotný prodejce, vše vysvětlil a poradil při výběru. Objednávku jsem měla doma třetí den. Jen škoda, že nelze platit kartou.

• odborné rady při výběru
    • konretizace přístroje a příslušenství
    • dobré ceny
    • osobní odběr vč. vysvětlení
    • zatím nic

Velmi solidní jednání jak před nákupem tak i během samotného předání přístroje vč. skvělého vysvětlení. Můžu jen doporučit.

• rychlé vyřízeno
    • přehledný
    • dobrá cena
    • super komunikace
    • nelze platit kartou

příště zase využiju

• - rychlá reakce prodejce,
    • - zaslání v den objednání,
    • - druhý den doma.
    • - nic

Určitě budu využívat i nadále. Velmi solidní jednání.

• výborná komunikace
    • ryché vyřízení objednávky
    • přístroj odpovídá popisu
    • informace o zásilce

Vše OK - s klidným svědomím doporučuji.

• výborná komunikace,
    • rychlé dodání,
    • informace ohledně zásilky,
    • dobré ceny.
    • nelze platit PK - :-(
    • dodání pouze ČP nebo PPL - uvítal bych další možnosti

Jsem velmi spokojen s přístupem při vyřizování objednávky. Určitě využiju znova.

• vstricny pristup
    • rychle vyrizeni objednavky
    • kvalitni vyrobek
    • nelze platit kartou

priste opet koupim opet zde

• Moc děkuji za trpělivost při zaškolování na přístroj. Vím, že nejsem příliš technicky nadaná, ale vaše trpělivost mě překvapila. Děláte to moc dobře. Ještě jednou děkuji.
    • Není co vytknout :-)

Po osobní zkušenosti s touto firmou ji mohu s klidným svědomím doporučit. Jsou moc šikovní a hlavně trpělivý i s námi, které nejsme příliš technicky nadané. :-) Kéž by bylo takovýchto lidí více.

• Velmi rychlé odpovědi na otázky, perfektní poradenský servis, velmi profesionální přístup.
    • Velmi mne překvapilo, že nechtějí tak jako jiné firmy prodat za každou cenu a nesnaží se vám vnutit něco co ani nechcete. Tohoto si velmi vážím a jsem ráda, že ještě tokovéto firmy existují. Mohu jenom doporučit.

Dostala jsem doporučení od své kamarádky. Obrátila jsem se na tuto firmu, aby mi poradili s mým podnikatelským záměrem. Chtěla jsem si ověřit, zda to co říkala kamarádka je pravda. Skutečnost byla však ještě mnohem lepší :-).
    S plněním objednávky, instalace a zaškolení jsem byla nadmíru spokojená. Obdržela jsem i takové informace, které mi velmi pomohou v mé profesi.
    Obchod mohu jen doporučit. Přesně vědí, co my, jako zákazníci, potřebujeme. Znají jak technickou část, tak i medicínské použití přístroje. Kéž by takových to firem bylo více.

• Rychlé vyřízení objednávky, informovanost o stavu objednávky a kvalitní produkty.

Vyzkoušel jsem tuto firmu. Objednal jsem si prostřednictvím internetového obchodu zboží a byl jsem překvapen s jakou péčí a rychlostí byla má objednávka vyřízena. Můžu jenom doporučit.