• Dodano rychlosti blesku

• spolehlivost, perfektní komunikace a rychlost

Nakupuji zde pravidelně a vždy bylo vše v pořádku, rychle dodáno,
    a pokud jsem potřeboval řešit nějaké pochybení z mé strany, vždy se našlo řešení.

• rychlé vyřízení objednávky

• přehlednost stránek, rychlost dodání

• Kvalita a rychlost

• přehledné, svižné

Nakonec není až tak důležité, že mají dobrý e-shop, ale to zboží je naprosto parádní, ověřeno na mnoha různých jazycích

Jsem spokojený.

Výborná kvalita a hmotnost.
    Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Slušný výběr jídel, jak sušených, tak sterilovaných
    • Jednání se zákazníky

Jsou úžasní;-)

Very well-stocked shop and excellent quality products..
    The promotion with discount at the beginning of the year is a fantastic thing for me, an order and I cover all year round.
    I highly recommend to everyone..
    Keep up the good work guys..!!

Všechno super

• v tomto segmentu super produkty - na vícedenní výlety apod. paráda. Jídla jsou chutná.

Milí lidé. Expresní doručení. Těší se na večeři.

Již vloni jsem měla jídlo na poznávací dovolené.Bylo výborné a úžasné je,že jsi ho můžu sehřát bez přitomností kuchyňky na pokoji i v autobusu.
    Letos jídlo mám nachystané na poznávací zájezd v červnu do Velké Británie,takže nemůžu kvalitu jídla teď hodnotit.Jenom jsem využila povánoční slevový kupón,který byl 24%,což bylo výhodné.Děkuji

Vše perfektní, zakoupená jídla výborná!

• rýchle dodanie
    • chutné jedlo
    • samoohrev je úplne super

Maximálna spokojnosť. Úplne bleskové dodanie. Na to, že sa jedná o takto balené jedlá, sú úplne luxusné, čo sa chute týka. Kupujem a používam hlavne sterilizované jedlá. Mám už svojich favoritov. Keď si niekde rozložím samoohrev a začnem si "variť" vaše jedlá, tak kým sa obsah zohreje, zakaždým vysvetľujem zvedavému okoliu, ktoré sa snaží zasýtiť chlebom, alebo iným pečivom, čo to je a ako to funguje. Vždy sú v úplnom úžase nad touto "mágiou". Keď dám občas ochutnať, tak sú pozitívne šokovaní chuťou. :-) Nikdy nečakajú, že to bude tak dobre chutiť. Takže som vaším pojazdným marketingovým agentom a mnohých som už motivoval ku kúpe. :-)
    Za mňa je to perfektná myšlienka. Jednoduché, geniálne a hlavne funkčné riešenie, ako sa chutne najesť teplého jedla, keď nablízko nie je reštaurácia. Ja by som určite prijal už aj nejakú novinku, hlavne pri sterilizovaných jedlách. Možno nejakú cestovinu, ak sa také jedlo dá zrealizovať v sterilizovanej forme. Pri bezmäsitých jedlách by som privítal menej korenia a pálivosti. Vždy mi príde, že pokiaľ nie je jedlo s mäsom, tak sa to kompenzuje korením, alebo čili, čo mi príde zbytočné. Netýka sa to len vašich jedál. Potom ostatní členovia rodiny, ktorí nie sú na mäso, majú s tými jedlami problém, lebo nemajú radi korenie a pálivosť.

Excellent products , very fast delivery.

• Rychlé a kvalitní