ACTIFIT.CZ

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - ACTIFIT.CZ

235 recenzí z celkového počtu 920 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod ACTIFIT.CZ získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ACTIFIT.CZ

Přidáno: 19. září 2017

• výhodná doprava
  • poomalá expedice zboží
  • zboží objednané v 10 hodin dopoledne expedované bohužel až další den

Reakce obchodu ACTIFIT.CZ

nejdříve Vám chci poděkovat za Vaši recenzi, protože zpětná vazba je pro nás důležitá.

V den, kdy jsme obdrželi Vaši objednávku jsme se potýkali s technickým problémem, který jsme ani my sami nedokázali vyřešit, ale hlavně ani ovlivnit délku jeho trvání - za což se omlouváme. Upřímně ovšem nechápeme důvod Vašeho nedoporučení našeho eshopu - objednávka přijata dne 7.9. a následně kvůli technickým problémům vyexpedována hned následující prac. den 8.9., tedy den poté, co byla objednávka přijata. Následující pracovní den, Vám byla tato kompletní objednávka doručena.

Z našeho pohledu toto není rozhodně důvod pro nedoporučení našeho eshopu a Vaše recenze nás opravdu mrzí.

blanka

Přidáno: 1. září 2017

• nejsou zrovna levní

Reakce obchodu ACTIFIT.CZ

děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho eshopu, moc to pro nás znamená a vážíme si toho.

Petr Michnac

Přidáno: 20. srpna 2017

• Maji levnejsi zbozi na sportovni vyzivu

Muzu vsem doporucit na objednani na sportovni vyzivu a vseho zbozi,
jdou velmi v telefonu ochotni a vstricni.

Anina

Přidáno: 14. srpna 2017

• Rychlost objednávky a super cena

Přidáno: 1. srpna 2017

Perfektní

Nika

Přidáno: 30. července 2017

• Dostupnost a cena výrobku.
  • Možnost výběru dopravce.
  • Nelíbilo se mi zabalení výrobků. Kešu másla byla celá zaprášená a ulepená. Nevím jak ten sklad tam musí vypadat, ale utření nánosu prachu by měla být samozřejmost, aby zákazník nemusel hned po vybalení zboží vytahovat hadru.
  • Chyběl avizovaný dárek.

Dobrý večer,

K zabalení produktů - skladování másla od MyProteinu je pro nás nejtěžší věc, protože toto máslo je z našeho pohledu velice špatně vyřešeno již od výrobce. Fólie, která je kolem víka je velmi náchylná na roztržení. Už při přebírání tohoto másla v zásilkách od výrobce je celé máslo mastné - první krok na našem skladu je řádná sprcha a vyčištění tohoto produktu. Toto děláme samozřejmě několikrát, než máslo opustí náš sklad. Bohužel není možné těsně před expedicí takto máslo očistit, proto používáme pouze suchou údržbu v podobě utěrky. Je tedy možné, že na másle opravdu nějaký prach zůstal a to díky fólii na víku másla - není možné hadříkem otřít.
Ohledně avizovaného dárku se omlouváme - jsme jen lidé a toto se bohužel zřídka stane, jako náhradu jsme Vám zaslali kupon s 5% slevou na Váš další nákup, tedy v případě, že nám dáte druhou šanci.

Jediné co nás na recenzi mrzí je hodnocení kvality komunikace - snažili jsme se proces odladit tak, aby byl pro zákazníky přínosný, ale zároveň je neobtěžoval, pokud máte nějaký návrh, jak tento proces zlepšit, tak budeme rádi, když se o tento návrh s námi podělíte.

Ještě jednou děkujeme za Váš nákup a za Vaši zpětnou vazbu.

tonda

Přidáno: 11. července 2017

Naprostá spokojenost

vilda

Přidáno: 11. července 2017

• vyhody - dobre ceny, nakoupim klidne ve dve rano, bleskove to poslou, jeden z mala obchodu kde nemam obavu zaplatit kartou

rabuvka

Přidáno: 5. července 2017

• rychlost, dobře popsané zboží

výhodné

Hanule N

Přidáno: 29. června 2017

• Kvalita vyrobku
  • Rychlost vyrizeni objednavky a nachystani k vyzvednuti
  • Skvela komunikace prodejce - telefonicky kontakt ohledne moznosti vyzvednuti objeenavky,sdeleni informace,kdy si muzu objednavku vyzvednout,i kdyz je vydejni misto jeste zavrene (provoz oficialne zahajen az za 14 dni od meho objednani)
  • Sleva po registraci na internetovych strankach
  • Moznost parkovani a dobre znaceni k vydejnimu mistu (nebylo nutne je dlouze hledat)

Prvni zkusenost dopadla na vybornou,urcite se rada vratim.

Reakce obchodu ACTIFIT.CZ

moc si vážíme Vašeho hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste se takhle rozepsala, a že jste byla s nákupem na našem eshopu spokojena.

Rádi Vás zase uvidíme. Děkujeme.