• dodací doba

• Ve vyhledávači jiná cena než v eshopu.....hlavně že jsme na prvních místech...

Nedoporučuji!!!!!

Reakce obchodu Absolutsport

jiná cena je způsobena přeceněním produktu, na které vyhledávače reagují se zpožděním.

Jaroslav Stupka

• Rychlost, komunikace, spolehlivost.

Tento obchod doporučuji. Velmi rychlá komunikace, spolehlivost. Super. Děkuji!

• Nemůžete změnit zemi ... na co?Totéž platí v panelu klienta.Je to jen pro Čechy?Ale tam je poplatek pro Evropu!Tentokrát to fungovalo, ale bylo to hrůza

Podařilo se mi sehnat dárek, který se jevil jako nedostatkové zboží.

• velký sortiment
    • nepravdivý popis zboží, nebo prodávající nedokáže rozlišit co je držadlo a co je přídavný popruh.

"Termoláhev s odnímatelným hrníčkem i držadlem ISOSTEEL 1,5."
    nemá odnímatelné držadlo, ale pouze přídavný plátěný popruh který se dá připnout na držadlo. Vzhledem k tomu, že držadlo není odnímatelné, což je hlavní důvod pro který jsem si tuto láhev pořizoval, nemůžu prodejce doporučit jako spolehlivého prodejce.

• výběr zboží
    • ceny
    • dostupnost prodejny

dobrý obchod, nákup zde doporučuji

• Velmi rychle dodani zbozi
    • Zadne

Velice doporucuji

• kvalita značek
    • dodání

špatná komunikace, zboží nedorazilo nejen včas , ale po 14 dnech vůbec, bez uvedení důvodu , omluvy, náhradního termínu

Reakce obchodu Absolutsport

zákazník byl již v den objednávky telefonicky informován o dodací době produktu, nabídku jiných barev odmítl.

Jaroslav Stupka

• Podařilo se mi sehnat dárek, který se jevil jako nedostatkové zboží.

Doporučuji obchod i ostatním.

• Čekala jsem, že zboží dorazí v originálním obalu, místo toho přišlo v bublinkové fólii a krabici ze sušených rajčat. Jinak v pohodě.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Absolutsport

Vámi objednaný produkt je standardně dodáván v igelitovém sáčku, pro bezpečný transport je proto zboží zabaleno do bublinkové folie a umístěno do vhodného přepravního obalu, v tomto případě recyklovatelné krabice.

Klára Plšková

• Levné ceny
    • Malé prostory v prodejně v Dejvicích

• Nevím
    • Nevím

Try it !

Spolehlivý obchod s velkým a zajímavým sortimentem.Doporučuji.

• Rychle pohotově,vše super díky díky

• doprava zdarma, kamenny obchod v Praze, ochotna a rychla komunikace s obchodem pri objednavce

• Dobré ceny.
    • Perfektní komunikace.
    • Nevím o žádné.

Jednoznačně doporučuji.

• Slušné ceny

• disky
    • že se sekaj na celnici

když si objednáte disk na ultimate frisbee tak se vám sekne na celnici---) když ho objednáte na podzim příjde na jaře :DDDDDDD

Reakce obchodu Absolutsport

distributor dováží tyto disky z USA 2-3x ročně, pokud je některá z barev vyprodaná, tak se bohužel musí počkat na další dodávku, jak jsme Vám avizovali. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

• dobré ceny
    • mohli by mít větší sortiment

dobrý obchod a dobré ceny

• Objednal jsem zboží, u kterého bylo uvedeno "Obvykle expedujeme do 3 dnů". Po týdnu jsem obchod sám telefonicky kontaktoval, bylo mi oznámeno, že zboží bude nejdříve za měsíc. To se s externím dodavatelem asi může stát, ale chtěl bych mít tuto informaci ze strany prodávajícího do těch zmíněných tří dnů.