• přehlednost
    • příznivé ceny
    • vstřícná komunikace
    • rychlost vyřízení

• dopravní dostupnost výdejního místa
    • slušný sortiment
    • rychlost dodání

• Sympaticke prodejna a vrela pani prodavacka

Férové jednání, okamžité zaslání. Doporučuji

Solidní e-shop, rychlé dodání, to co je označeno skladem i ve skutečnosti skladem je. Doporučuji.

Spokojenost, rychlé jednání

Píšete zboží skladem a nezakládá se to na pravdě. Kdybych vás po deseti dnech nekontaktoval tak se ani neozvete.

• Po 14 dnech od objednávky nekomunikují, po telefonu neprijemní. Objednávku jsem zrušil.

Při reklamaci vše vyřešeno dle slušného obchodního jednání. Majitel sám zavolal, aby vyjasnil stav reklamace a vrácení peněz.

• dobrá komunikace

Baťoh byl připravený, mohla jsem si ho vyzkoušet. Paní prodavačka byla odbornice a byl milá a pomáhala nastavit správně batoh na zádech.
    Koupila jsem tam ještě další tašku.

přehledné stránky, dobré ceny

Obchod se mnou okamžitě komunikoval, když zboží nebylo dostupné, protože nebylo ani vyrobene. Dodavka se zpozdila, ale byla jsem informovana a bylo mi nabidnuto zruseni objednavky a doporucena konkurence, abych se k produktu dostala drive, coz velmi ocenuji. Pockala jsem na dodavku z tohoto obchodu, komunikace byla vyborna. Děkuji!

• jednoduché a přehledné stránky
    • dobrá dostupnost prodejny (Zikova ulice)
    • velký výběr produktů
    • zajímavé ceny
    • možnost platby kartou

S nákupem v tomto obchodě jsem spokojen. Vybral jsem si odběr přímo v prodejně v Zikově ulici v Praze. Večer jsem objednal produkty, které byly skladem, a druhý den jsem si je mohl vyzvednout. Prostory prodejny jsou trochu stísněné, ale prodejna je velice dobře umístěná, blízko metra.
    Jediný problém, který jsem měl, že jsem neměl s sebou žádnou tašku na odnesení zboží a v prodejně mi řekli, že tašky nevedou, ale paní v prodejně mi alespoň nabídla pytel od nějakého batohu.

vyřešili rychle problém s dopravou, dobré ceny, široký sortiment

• zdarma osobní vyzvednutí na metru
    • Obchod má slušné ceny
    • Nepřehledný výběr platby přes uloženku - nelze platit kartou

Dopis Uložence:
    Dobrý den. Jsem s Vámi hrubě nespokojen.
    Zboží mělo být dle sms a mailu ve výdeji 30.6 2017.
    Nebylo.
    Zboží jsem si chtěl převzít dnes 10.7 2017.
    Bylo mi řečeno, že nelze platit kartou.
    Potřetí se o to již pokoušet nebudu.
    Vyřešte si to s prodejcem jak chcete.
    Tento způsob dopravy a platby zboží již volit nebudu!
    Ing. Linhart

• Rychlost vyřízení a dopravy
    • Žádné

Perfektní

• Lepsi cena
    • Doprava pred PPL sice probehla v poradku, ale protoze byl balik poslan jako tzv.firemni, nezaslalo PPL sms o dni a case dodani, tudiz me prekvapili v nevhodnou dobu

Jinak vse ok

Zboží jsem si objednala, přišlo mi potvrzení o objednávce a již je to 10 dní a nic se neděje. Včera jsem zaslal dotaz ohledně vyřízení mojí objednávky a žádná odpověď do dnes nepřišla. Komunikace na bodu 0.