• rychlá domluva
    • okamžité dodání
    • naprosto nic proti

Vřele doporučuju, rychlé jednání a maximální ochota :D

• Dobrá cena, skvělé poradenství, modifikace elektrokola podle přání zákazníka, péče o bezproblémové doručení až k zákazníkovi

Byl jsem velmi spokojen s nákupem elektrokola.Technik pan Milan mi navrhl a realizoval nejlepší technické řešení vč. doplňků. Hodnotím velmi kladně také starostlivost obchodu o doručení kola v bezvadném stavu dopravcem. Určitě doporučuji.

• Úžasná komunikace a vstřícnost ze strany prodejce.

Naprostá spokojenost.
    Sám prodejce telefonicky zjišťuje údaje, aby zboží bylo 100% v pořádku.
    Doporučuji tento obchod všem zákazníkům.

• Zboží za rozumnou cenu.
    • Sestavení nářadí, dle na přání zákazníka a potřeby.

Ochota a komunikace obchodu na jedničku.
    Vše perfektní.
    Vřele doporučuji tento obchod ostatním.

• Zboží co jsem chtěl za rozumnou cenu a s rozumnou dodací dobou.
    • Korektní jednání obchodu.
    • Prodejce mi poradil i s dalšími věcmi kolem (telefonicky).
    • Platba předem - zdržuje to.

Pokud nevadí platba předem a cena je příznivá, je tento obchod dobrá volba. Kromě zboží se Vám dostane i osobního přístupu a telefonické rady.

• Perfektní jednání, rychlá dostupnost.

Spokojenost s obchodem.

• Výborná komunikace po telefonu, informace e-malem o zaslaném zboží, rychlá doba dodání. Doporučuji tento obchod

S obchodem jsem spokojen, nemám výhrad

• komunikace , zájem o zákazníka, zajímavé zboží,
    • platba poštovného na učet předem nehodnotím jako negativum, ale spíše nezvyklost, může to pozdržet nákup.Trochu delší, než obvykle v jiném obchodě byla dodací lhůta. ale s tím jsem počítal/zboží na přání zákazníka/

S nákupem a komunikací jsem spokojen, vysoce kladně hodnotím , že se nejedná jen o elektronickou komunikaci, ale i osobní - telefonickou , ze strany prodejce. Doporučuji, všem, kteří preferují zajímavé zboží a, individuální přístup k zákazníkovi

• dodavka vcas

napriklad mirelonove desky se nesnadno shaneji a tady je maji navic za dobrou cenu.

• Bez problémů, zaslané zboží odpovídalo objednávce.

Na základě mého nákupu doporučuji.

• Požadovaný materiál mi byl dodán jak jsem potřeboval.
    • Dobrá domluva i po telefonu
    • Rychlá doba dodání

Ano doporučuji jsem z dodávkou i přístupem a ochotou mi vyjít vstříc velice spokojen.

• pilka je dostatečně silná i na větve většího průměru na moji zahradu dostatečná
    • obchod zajištuje servis což je výhoda

tento obchod je je dobrý poraději !

• s objednaným žebříkem Absolut jsem spokojen a vstřícností taktéž-vše v naprostém pořádku.

tento obchod doporučuji i dalším svým známým živnostníkům,kamarádům,jen kdyby to bylo tak všude,děkuji

• jednání velice rychlé, byli velmi vstřícní, ochotni jednat po telefonu i v neděli večer
    • I na základě ústní dohody byly všechny požadavky i dodací lhůty dodrženy ke všeobecné spokojenosti

tento obchod bych doporučil i ostatním

• Devítiletému synovi jsme ve firmě ABSOLUT-SHOP koupili elektrickou koloběžkou a je s ní velice spokojený.
    • Jezdí na ní skoro každý den 2 km do školy .
    • Zatím nebyla žádná závada- má ji asi 2 měsíce.
    • V obchodě jsou velice ochotní a se vším rádi poradí a pomohou.

V tomto obchodě jsme koupili koloběžku , protože ji v blízkém okolí nikde v kamenném obchodě neměli.
    S obchodem jsme byli velmi spokojení. Dohodnuté podmínky splnili. Obchod by jsme určitě doporučili i ostatním.

• Ochota a znalosti. Dodržení ujednání.
    • Doporučuji všem, kteří nenajdou na trhu výrobky, co by splnily hlavně kvalitou jejich požadavky.

Firma ABSOLUT -SHOP pro mne perfektně dokázala postavit nové elektrokolo podle vysokých požadavků:
    - nízká hmotnost,ale vysoká nosnost
    - lehké akumulátory
    - silný elektromotor
    - velká terénní kola
    - skládací a odolný rám systém PARATROOPER
    - možnost přepravy ve složeném stavu v kufru osobního automobilu nebo za zadními sedadly

- není problém s nakládáním na nosič,bez obav, že kolo někdo odcizí, protože je schováno v kufru a podstatně lépe se s ním manipuluje i starším lidem

- po složení, které trvá několik vteřin, vznikne výkonné horské kolo s velkými koly a silným motorem