• jednoduché objednání

Bohužel také musím přidat zkušenost s vrácením zboží. Obchod nedodržel 14ti denní lhůtu na vyřízení. V aplikaci se zobrazovala zpráva, že zásilku přijali a proces vrácení začal, ale pak už se nic nedělo. Po telefonickém upozornění jsem měla zaslat čestné prohlášení, jehož vzor mi zaslali emailem. To jsem udělala a dále se opět nic nedělo. Jelikož zboží bylo placeno přes Twisto a končila splastnost faktury, zalarmovala jsem i tuto společnost a situaci s nimi začala řešit. Naposledy jsem pak volala na zákaznickou linku Aboutyou a po sdělení, že jsem kontaktovala i Twisto se věci daly do pohybu a vše se vyřešilo. Bohužel moji důvěru tímto obchod zklamal a díky této zkušenosti již zde nenakoupím. Jediné plus, které vidím je, že aspoň zvedají telefony na zákaznické lince:-)

• Dvakrát jsem objednala stejné boty a dvakrát za sebou mi přišli úplně jiné

Objednávala jsem několikrát ale moje dvě poslední objednávky dopadli katastrofálně.

• Záruka a jistota koupeného zboží na Heurece.
    • Nic. Ověřeno zákazníky.

Vše v pořádku. Rychlost dodání a možnost vrácení zboží do 100 dnů.

Spokojenost,rychlé dodání.
    Kupované jako dárek.

Objednáte mikinu, dorazí tepláky. Nabídnete se, že si ty tepláky i necháte, jelikož nemáte čas řešit vracení zboží, a objednáte mikinu znovu, ale protože jste zaplatili cenu mikiny a tepláky byly podstatně levnější, tak byste uvítali alespoň doplacení rozdílu v ceně. To se ovšem na About You nestane. Tak se jdete kouknout na recenze a zjistíte, že to u tohoto shopu není zrovna výjimka. Pokud tedy nemáte čas nebo náladu hrát si s vracením zboží, nakupujte jinde. Ale abych nebyl jenom negativní, trefili aspoň správnou značku:)

Negativní recenze nepíšu, ale tady udělám výjimku... 26.11. objednány boty. Doručeny 29.11., úplně jiná velikost a barva. Snaha řešit něco emailem je zbytečná - nikdo neodpovídá. Telefonicky na "zákaznickém servise", mi bylo sděleno, že zboží mám zaslat zpět, vrátí mi peníze a mám si objednat znova (dost podivný způsob řešení chybně zaslaného produktu). Snaha o domluvu nějakého rozumnějšího řešení problému, který nastal vaší chybou, je naprosto marná. Obratem tedy posílám zpět, a jakmile mi dorazily peníze, tak objednávám znova. Dnes 18.12. mi byl doručen balík. Ani mě nepřekvapuje, že jste opět netrefili barvu... Takže zimní boty tento rok asi nebudou. Tento obchod je VELKÝ ŠPATNÝ. NEDOPORUČUJI !

Velký výběr zboží, rychlost dodání objednávky

• Mnoho uskutečněných objednávek, všechny vždy proběhly naprosto v pořádku.

• Již 14dní se snažím s někým spojit, aby mi vysvětlil, proč jsem dostala za vrácené zboží nižší částku, než jsem fyzicky zaplatila?! Místo toho mi chodí jen automatické e-maily a to se mi vůbec nelíbí!

• Doporučuji obchod všem, velká spokojenost.

• S tímto e-shopem,jsem velice spokojený, zboží přišlo v pořádku,doprava byla taky v pořádku, nemám co bych obchodu vytknul,se zbožím jsem také spokojený sedí přesně a vypadá dobře...

Za mě dobrý obchod,jsem rád, že jsem u nich nakoupil...díky Jan Svoboda

• Zboží dorazilo včas a dokonce i přímo domů a ne do Parcelshopu jak se občas stane.

• Již přes měsíc čekám na vrácení peněz. Dříve bylo vše rychlé a bez problémů, v současné době bohužel nikoliv.
    • Zboží vedou jako nedodané - i když jsem ho převzala a uhradila. Následně jsem tedy vyplnila formuláře pro vrácení, čestné prohlášení. Poděkovali a ihned odesílají platbu. Od té doby se mnou komunikují automaty - střídají 3 naprosto shodné odpovědi.

V SOUČASNÉ CHVÍLI OPRAVDU NEDOPORUČUJI!

• Velký vyber, jistota servisu

Vše perfektní a rychlé. Část objednávky jsem vracel, protože jsem chybně zvolil velikost a opět rychlé a jednoduché jednání. Peníze vratili obratem.

• Rychlé dodání zboží
    • Pohodlné vrácení nevyhovujícího zboží
    • Nakupuji pravidelně, zatím pokaždé bez problémů.
    • Široká nabídka zboží

• rychlé dodání, prodloužená doba vrácení, zajímavé bonusy a ceny
    • zatím žádná nepříjemná zkušenost

• Velký výběr zboží
    • Okamžité vrácení peněz při vrácení zboží