• Vše fungující a v naprostém pořádku

• vše a vždy na 100%

byl to můj první nákup a byla jsem překvapena rychlostí doručení, velký výběr zboží, ceny, určitě doporučuji

• výběr zboží
    • skvělé ceny
    • rychlé odeslání zásilky

Naprostá spokojenost.

rychlé doručení objednávek a žádný problém s vrácením nechtěného zboží. vrácení peněz bylo zpracováno velmi rychle. vysoce doporučeno.

• výhodné ceny, ale za ty nevýhody jestli to stojí?
    • vůbec žádný způsob pro reklamaci - pouze vracení
    • nedodržují objednávku

Nedoporučuju. Obchod je na skladech očividně neschopný. Objednal jsem mikinu a tričko, ale mikinu mi přišla úplně jiná velikost, místo S přišlo L, což je velmi velký rozdíl. Takže musím zboží vrátit a poté počkat než mi přijdou za 14 dní, pokud vůbec přijdou. Takovou banální věc jako poslat rovnou tu správnou velikost po vrácení toho nesprávného úplně neumí. Takže další zbytečné ztrácení času a o starost navíc.

Vše v pořádku, zaslání bylo rychlejší než původně avizováno (balíček šel z ciziny).

Objednala jsem v listopadu boty a přišlo tričko.
    Obratem zasláno zpět.
    Nepřišel email o přebrání zboží.Voláno, potvrzeno,řečeno do 14 dní ,že bude částka připsáná zpět.
    Po 14 dnech stále peníze nepřipsány,opět kontaktování na linku,musíte sepsat čestné prohlášení.Sepsáno,čekat 14 dní na vrácení opět částky.
    Opět uběhlo 14 dní,opět voláno,zjištěno ,že peníze měli být na učte.
    Nebyli , poskytnut výpis z bankovnictví,že žádné peníze neobdřženy.Z jejich strany , žádná komunikace o převzetí zboží nic.
    Opět čekání na peníze.Je leden a peníze měli přijít v listopadu a stále nic.

• Rychlé

Široký sortiment, luxusní značky

Doporučuji, za mě přehledné stránky.výborné ceny, okamžité odeslání.Velký výběr

• Kvalita za rozumnou cenu! Vždy bez problémů,profesionalita!

• Nakupuji zde pravidelně a mohu jedině doporučit. Nikdy žádný problém ať s nákupem, nebo vrácením zboží, vždy velice rychlé vyřízení.
    • Nemám nic, co bych vytkla

• Nakupuji opakovaně. Vždy spokojenost

• Značkové zboží. V akci je za skvělou cenu

Obchod doporučuji. Nakoupila jsem vícekrát a vždy vše bez problémů .

• Doprava zdarma, jednoduché vrácení zboží

• Zatim vse ok.
    • Dlouha doba dodani.

Docela ok. Akorat delsi doba dodani nez slibuji.

• Již podruhé jsou problémy s vrácením peněz za vrácené zboží, obchod přestal dodržovat 14 denní lhutu

• Rychlé doručení a spokojenost se zbožím
    • /