• Vrácení zboží
    • Nekvalitní oblečení
    • Přeprava bez možnosti výběru (prostřednictvím PPL)

Po přečtení zdejších negativních recenzí musím přidat i svou zkušenost s tímto eshopem. Před měsícem jsem si objednala zimní kabát. Doručení bylo pomalejší a problémovější, jelikož řidič v den doručování vůbec nezavolal a odpoledne mi přišla akorát SMS, že je zásilka uložená na parcelshopu, kam jsem ji doručit rozhodně nechtěla. Nepovažuji to však za nějaký velký problém, kvůli kterému bych měla snižovat hodnocení tohoto obchodu. Možná by jen neuškodilo přepravní společnosti udávat veškeré údaje vč. telefonního čísla v objednávce. Chyba však mohla být i na straně dopravce, takže zde neodsuzuji. Co se týká samotného zboží, zde jsem byla bohužel zklamaná. Kvalita oblečení neodpovídala ceně. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro vrácení. Po přečtení některých zdejších recenzí jsem měla strach, jestli se vrácení podaří bez problémů a peníze mi budou vráceny. Zde musím říct, že celý proces vrácení vč. vrácení peněz na účet byl otázkou necelého týdne, což je za mě super! Takže prvotní obavy nebyly naplněny a děkuji za rychlé vyřízení. :-)

• Doprava i vrácení zdarma
    • Jsou trochu pomalejší.
    • Na webu mají nepřesné informace, člověk se musí doptat nebo si domyslet co a jak.

Každopádně zboží v pořádku dorazilo. Za vrácené byla vrácena platba. takže za mě v pořádku.

Děkujeme za recenzi.
    Nejlepší je sledovat dodání na stránkách PPL podle čísla zásilky, v potvrzovacím emailu je vždy uvedena pouze orientační doba dodání.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Špatná komunikace

Poslali mi omluvou za nedodane zboží 50% slevy na další nákup . A zboží taky nedorazilo a ani nijak nereaguji na email . To od nich není fér . Nedoporučuji !!!

Dobrý den Aleno,
    omlouváme se za nesrovnalosti. Zavolejte prosím na naši zákaznickou linku, tam by Vám měli všechny dotazy zodpovědět. Slevové kupón Vám samozřejmě bude uplatněn.
    ABOUT YOU tým

• Doprava zdarma tam a zpět
    • Kvalitní zboží
    • Žádná

Objednala jsem dvoje šaty. Kvalita zboží byla super. Vše odpovídalo fotografiím. Jedny jsem vracela. Oceňuji vrácení zboží zdarma. Platila jsem na dobírku. Peníze přišly zpět na účet do 14 dní od vrácení. Obchod vřele doporučuji!

Dobrý den Markéto,

• vymluvy
    • nespolehlive jednani
    • lzi

po mesici od objednavky ani zbozi ani penize. Informace ohledne stavu objednavky pokazde jine, i kdyz v emailu potvrdili, ze objednavka byla zrusena, druhy den napise ze zakaznickeho centra nekdo jiny, ze je na dorucovacim depu, pak ze je zase zrusena, pak ze uz se to dorucuje a takhle dokola. Uplne oddalovani, aby nemuseli vratit penize i kdyz jsme uz 100x potvrdili, ze objednavku zrusime a nechceme. Nikdy vic. Takovy obchod by mel odejit uplne z trhu nebo nahlasen za podpodvne jednani. To totiz neni nahoda.

Reakce obchodu ABOUT YOU

omlouváme se za komplikace a nedorozumění. Nezapomeňte pro vrácení peněz uvést bankovní údaje: IBAN a BIC, aby vrácení proběhlo hladce.

• Velký výběr

Recenze na obchod jsem si četla až po objednání a zaplacení zboží, takže jsem se kvůli velkému množství negativních recenzí vcelku obávala jak a kdy zboží dorazí, jestli bude v kvalitě jakou očekávám, atd. Ale jsem naopak mile překvapená, protože zboží přišlo velice rychle, vše je v naprostém pořádku, pěkné a v kvalitě jakou jsem od daných značek očekávala. Určitě zde nakoupím znovu :)

Dobrý den Petro,

• Slevy na černý pátek
    • Super sleva
    • Rychlé zaslání
    • Uskutečnila jsem tři objednávky a vše přišlo v pořádku
    • snad jen sledování objednávky.Je bohužel orientační.

Reakce obchodu ABOUT YOU

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení! ♥ Na vylepšení dodacích služeb a servisu s nimi spojeným pracujeme.

• Cena zboží
    • Přehlednost e-shopu
    • Komunikace se zakaznickym servisem
    • Z počátku po uvedeni na česky trh zmatená komunikace a nedodani zboží

Po prvním zklamání v říjnu 2018, kdy jsem byla mezi nešťastníky, kterým nebylo doručeno objednané zboží, jsem dala e-shopu novou šanci a absolutně nelituji. Fantastická rychlost dodání (objednáno ve čtvrtek vnoci a doručeno následující pondeli dopoledne). Tentokrat hezky zabalené, skvěle ceny a přehlednost e-shopu. Rovněž se zákaznickým servisem mám jen pozitivní zkušenost. E-shop doporučuji ostatním. Počátky po uvedeni na trh byly krusne, ale teď už je vše v poradku:-)

Dobrý den Kateřino,
    Velmi děkujeme za pozitivní recenzi. Neskutečně si vážíme druhé šance a jsme rádi, že jsme Vás podruhé nezklamali.

Váš ABOUT YOU tým

Objednané zboží dorazilo v pořádku, boty seděly, výhodná cena, v tomto ohledu spokojenost. Nicméně informační servis ohledně dodání zboží, který je v jiných obchodech zcela standardní, v podstatě žádný (email o objednávce ci stavu objednávky nechodi, zazvoni az dorucovatel). Doručení rozhodně není zrovna bleskurychle. Negativní recenze ostatních kupujících také nepůsobí právě dobrým dojmem. Nicméně ve finále, shrnuto, jsem celkově spokojena.

Reakce obchodu ABOUT YOU

děkujeme za hodnocení a podněty. Problémy spojené s nepotvrzením objednávky stále zkoumáme, jelikož standardně zákazníkům potvrzení chodí, stejně tak mají možnost sledovat stav objednávky a den doručení.

• Skvělé podmínky
    • Krásné zboží
    • Velký výběr

Objednávám po několikáté a naprostá spokojenost,jak v komunikaci,tak s kvalitou zboží. Určitě budu objednávat i nadále.

Dobrý den Lenko,

• Velký výběr zboží
    • Zboží je pěkne ,kvalitní
    • Dlouhá doba doručení
    • Špatná komunikace
    • Pošlou vam dárek - slevovy kód ,který ovšem nefunguje ,tak potom ať raději nic neposilaj,člověk je pak zbytečně naštvaný

Dobrý den Veroniko,
    děkujeme za podněty a velmi se omlouváme za komplikace. Napište nám prosím email na zakaznickyservis@aboutyou.cz, kde s Vámi problém se slevovým kódem rádi vyřešíme. Na zlepšení komunikačních služeb neustále pracujeme.

• komunikace
    • nedodržování obchodních podmínek

Na peníze za vrácené zboží čekám déle než měsíc. Po několika urgencích, stále jen slibují, ale své povinnosti neplní. Nedoporučuji tento obchod a jsem rozhodnutá, pokud bude nutné, svou záležitost řešit i soudní cestou.

• Příšerné recenze

Chtěl jsem si něco v tomto obchodě objednat, ale po přečtení níže uvedených recenzí prchám seč mi nohy stačí. Díky všem za varování.

Reakce obchodu ABOUT YOU

mrzí nás, že nám nedáte šanci. Máme také plno dobrých recenzí. Na začátku jsme se potýkali s problémy, které byly způsobeny nadmírou objednávek při spuštění e-shopu. Nyní je vše v normálu a máme plno spokojených zákazníků.
    ABOUT YOU tým

Měla jsem trochu strach po přečtení recenzí, ale u mě proběhlo vše bezvadně. Boty jsou super. Velikost odpovídá a dodání proběhlo v termínu.

• Nevím
    • nespolehlivost

Dobrý den všem,
    moc mě mrzí, že jsem si v říjnu objednal kabát u About You.
    Většinou nic nevracím, ale tady jsem ihned poslala zboží pryč.
    Problém je v tom, že mi dosud nepřišly zpět peníze.
    Čekám a dopisuji si s nimi a trvá to již 1a 1/2 měsíce....
    Sice mají líbivou reklamu, ale servis na 0.

Reakce obchodu ABOUT YOU

mrzí nás vzniklé komplikace. Pro vrácení peněz nezapomeňte prosím uvést IBAN a BIC, bez těchto bankovních údajů nemůžeme peníze odeslat.
    ABOUT YOU tým

• Kvalitní zboží a dobré ceny

Objednala jsem si už několik věcí a vždy bylo všechno bez problému , pouze termín dodání se posouval ale mne nevadilo čekat na nic jsem nepospichala.Komunikace super a všichni moc příjemní

Dobrý den Renato,

• Vcelku rychlé dodání

Na peníze za vrácené zboží čekám už pomalu měsíc. Neustále slibují. Dokonce jsem musela ofotit doklad o poslání zpět, jelikož mi tvrdili, že objednávka byla mnou stornována. Budu řešit přes Policii. Už těch výmluv mám dost!!! Rozhodně nedoporučuji!!! Dejte si všichni pozor!!!

Reakce obchodu ABOUT YOU

velmi se omlouváme za vzniklou situaci. Můžete nám prosím napsat na zakaznickyservis@aboutyou.cz číslo objednávky? Rádi s Vámi problém vyřešíme.

• nespolehlivost
    • nedodání
    • výmluvy
    • neinformovanost
    • KATASTROFA!!!

Naprostá neinformovanost, výmluvy a nedodání zboží. Objednávka za tři týdny nebyla doručena, volala jsem na info linku, tam mi nebyl schopný kdokoliv cokoliv říct co se s objednávkou děje a v jakém je stavu. Když jsem požadovala informace, jedinou odpovědí mi bylo, že standardní dodací lhůta je 2-4 dny, co po 3 týdnech čekání Vám příjde už jen k smíchu... nebo pláči??? Objednávku jsem zrušila a už nikdy více mě ani nenapadne jejich stránky navštívit. NEDOPORUČUJI ANI OMYLEM!!!

Reakce obchodu ABOUT YOU

moc nás mrzí Vaše zkušenost s naším obchodem a stejně tak neuspokojující komunikace ze strany našeho zákaznického servisu. Děkujeme za podnět, na obou záležitostech rozhodně zapracujeme.
    ABOUT YOU tým

• zboží přišlo PPL, vrácení na zásilkovnu zdarma
    • dopředu přiložená samolepka s adresou na vrácení

Objednané zboží se mi kvalitou líbilo, něco nesedělo, tak jsem zdarma vrátila a peníze přišly na účet. Vše bez problémů, spokojenost, využila jsem opakovaně. Dnes mi přišla poukázka na slevu 50% na další nákup...

Váš ABOUT YOU tým

• O žádné výhodě v obchodu nevím a ani podle mě žádná není
    • Vše jim trvá, jak dodání zboží, tak vrácení peněz.

Velká reklama, kdy doručení je zdarma, a pak nestíhají. Zboží přišlo po delší době. Vše jsem vracela a peníze jsem do dneška nedostala. Stále se omlouvají, vymlouvají, např. požadují číslo účtu v mezinárodním formátu a vrácení peněz odkládají. Již nikdy více nákup v tomto eshopu!

Reakce obchodu ABOUT YOU

moc nás mrzí vaše zkušenost. Avšak peníze bez IBAN a BIC opravdu nemůžou být vráceny. Proto dokud požadované bankovní údaje neposkytnete, peníze nemohou být odeslány.