Omylem poslali jiné dětské bryndáky, místo jednorázových, přišly dva pratelné, ale nevadí mi to, jsou dobré. Vynikající je povlak na lůžko plastový, za pár korun plní funkci nepromokavého prostěradala za 1000 Kč víc než dobře. Fixační náplast elastická a kompresory s Y zářezem jsou vynikající pro péči o pacienta s nefrostomií. Bryndák samolepící pro ležícího pacienta splňuje moje očekávání. Hodně jsem si ulehčila práci se dvěma ležícími pacienty, které mám v domácí péči. Pěkně přehledné webové stránky mi pomohly najít co potřebuji, od lékařů jsem se nic nedozvěděla, nic mi nepředepsali na recept, nic mi nedali, vše jde k finanční tíži nemocnice, v lékárně, kde jsem utratila velké peníze mi taky moc neporadili. Jsem nad míru spokojená a ráda, že jsem na vaše stránky natrefila, i cena je příznivá oproti kamenné lékárně. Jsem seniorka 66 let a starám se o seniorku 92 let a seniora 72 let, jsem vděčná ža každou dobrou radu a u vás v obchodě jsem ji získala. Děkuji.

• Velice spokojená nakupují pravidelně ,paní tam super ochotné a moc příjemné Už chodím roky jen tam.A teď to mám i poblíž.
    • Neznám

Naprostá spokojenost se Vším výrobky i lidi kolem hodnotím už roky a jsem jen tam. Na eshopu objednám a druhý den nachystané max třetí prostě TOP

spokojenost

• Dne 23.11.2017 byla s pracovnicí obchodu moje objednávka upřesněna a zboží 24.11.2017 přivezli.

• výrobek skvělý za fajn cenu
    • bohužel vysoké poštovné

spokojenost,zboží dodáno rychle,vpořádku

• O něco lepší cena proti lékárně
    • Nelze využít proplacení zdravotní pojišťovnou

Objednávka a doručení bez problému

• Dobrá cena, rychlá dodávka

• Velice spokojena.

rychlost vyřízení, ochota

• přehledné, vše na jednom místě

Spolehlivý obchod.
    Při objednávkách lze sbírat bonusové body a tím se pak další ojednávky zboží mimo poukaz mohou výrazně zlevnit.
    K péči o ležícího inkontinentního člověka naprosto dostačující sortiment, je opravdu možné si vybrat dle momentální situace. Možná mi chybí větší výběr krémů k ošetřování kůže u ležících.

Mají zboží, které jsem jinde nesehnal a velmi příznivé ceny.

přehledný eshop,rychlé a pohodlné nakupování.

• dobrá komunikace, rychlé dodání,příznivé ceny

• Dobrá spolupráce při objednání
    • Možnost konzultace s pracovníky firmy
    • Rychlé dodání dle předešlé domluvy
    • Spolehlivost

• přehledný katalog

zboží odpovídající kvality, dodáno okamžitě, dobré ceny!

dobrá komunikace, veškeré mnou objednané zboží nebylo na skladě, okamžitě mě informovali o rozdělení zásilky na dvě , bez nutnosti platby dalšího poštovného.

• Rychlé dodání, výborná spolupráce
    • Nevím o ničem

• Rychlost, přesnost , kontrola nad objednaným zbožím.