• není
    • vše

Dobrý den, Policie ČR již prověřuje trestní oznámení na tento eshop. Pokud máte zájem se připojit k trestnímu řízení kontaktujte zpracovatele por. Mgr. Libora Adama na [email protected]. Pokud možno co nejdříve.

• Posílá padělky, nic jiného.

Také mi před vánoci přišel padělek, škoda přes 2.000,-. Pokud se toho někdo ujmul a podává trestní oznámení, přidávám se. Díky
    Email: [email protected]

• Prodává padělky

Parfém za 720korun. Přišel krásné zabalen a docela rychle. Bohužel nevoní jako originál, takže padělek. Také se přidám k trestnímu oznámení email: [email protected]

Dodany parfem je fake. Vune vyprcha za 10 minut. Flakonek byl po vybaleni upatlany od nejakeho silikonu, odlepuje se mu zlaty ramecek - Armani Si 100ml "tester".

pokud nekdo chysta hormadnou zalobu, pridam se. mail: [email protected]

jak to tady ctu, tak nejsem sam..

• rychlost dodávky
    • padělek za slušný peníze

Bohužel jsem si nepřečetla recenze a nechala se taky napálit. Navíc nebyl z nejlevnějších na Heurece, těžko se to podle ceny dalo poznat. Nekupujte...

• Padělek parfému

Přidáváme se k žalobě. Přišli nám padělky parfémů. Škoda 5000kč. E-mail: [email protected]. POJĎME TO NĚJAK VYŘEŠIT A ZÍSKAT NAŠE PENÍZE ZPĚT!!

• Padělky

Rád se přidám k trestnímu oznámení . Škoda 2800 Kč . Oba parfémy jsou padělky .
    [email protected]

• Padělek parfému- uplně jiná vůně a rozebraný flakonek, který pomalu nestříká

Parfém jsem dostala k Vánocům (2018) a protože mám srovnání vůně s originálem, který mám ještě doma, tak tento z Abelandu je vůně naprosto jiná. Navíc mi přišla ještě téměř nefunkční lahvička, kde nedrží víčko, které zároveň funguje jako rozprašovač ke stříkání.

Pokud se bude podávat žaloba, určitě se přidám, kontakt- [email protected].

• Nic!
    • Padělek parfému!

Přidáváme se k řadě oklamaných a naštvaných. Manžel bohužel objednal parfém v hodnotě 2500,- Kč na tomto e-shopu. Přišel padělek..Asi zkusíme reklamaci či odstoupení od smlouvy z důvodu nedodržení jakosti zboží. Případně podáme podnět k ČOI. K hromadnému trestnímu oznámení se poté rádi přidáme. Kontaktovala jsem již jednoho uživatele na jeho výzvu níže v recenzích.

• není
    • Padělek

Dorazil padělek - přidala bych se k žalobě. [email protected]

• NIC
    • Stejná zkušenost. Objednán parfém v hodnotě cca 3.000,- Kč. Přišel padělek. K trestnímu oznámení se rád přidám. Můj mail: [email protected]

• padělek

ráda se přidám k podání trestního oznámení - [email protected]

• Když nenakoupíte,tak vyhrajete!
    • Padělky
    • komunikace na nule

Podvodníci s obarvenou vodou!
    Nenakupujte NIKDO u nich a myslím,že ani žádných jiných neprověřených obchodů s podivně nízkou cenou!
    Dostal jsem za uši a dobře mi tak!Nikdy více! Pokud bude nějaká hromadná žaloba,tak se rád přidám.

Naprosto stejná zkušenost! Parfémy v hodnotě 4tis. Kč a všechny totální smrad! Vzhled (odstín barvy krabičky, flakonu) a vůně absolutně neodpovídá originálu!

• žádná výhoda, zboží je padělek
    • jsou to podvodníci

Zakoupila jsem parfém a je to padělek, hned po svátcích podávám na firmu trestní oznámení, pokud se někdo chce připojit, kontaktujte mě na mail: [email protected]

• PODVODNÍCI /ZLODĚJI

Naprosto stejná zkušenost! Parfém přišel před par dny, krabička jiný odstín než originál, vůně nevoní nijak! Fake!!!! K žalobě se rád připojím!

• NIC!!!
    • Já hloupá objednala drahý parfém, přišlo něco příšernýho! Nikdo stále nekomunikuje.. Do žaloby určitě půjdu, už jsem se informovala na PČR..

FAKE!!!

• Jsou to podvodníci. Objednala jsem si 2 stejné parfémy- byl to dárek, přišel neoriginál, který smrděl. Poslala jsem to nazpět , stálo to 260,-Kč a za dva dny balíček přišel nazpět, zdřejmě adresa vymyšlená. Nikdo nekomunikuje, obchod už asi nemá aktuální stránky. S tou hromadnou žalobou souhlasím, u mně je škoda 3000,-Kč.

Radím u této firmy nenakupovat, budete naštvaní.

• podvodníci
    • zloději
    • katastofa

Jedním slovem PODVODNÍCI!!!!!!! Objednal JSEM SI PARFÉM ZA 1600,- a obdržela jsem FAKE V HODNOTĚ 300,-!!!!
    Na reklamaci a emailovou komunikaci NIKDO Z ABELAND.CZ NEREAGUJE!
    CELOU záležitost hlásím POLICII A ČOI!!!!!

Jedním slovem hruza

Na objednavce i na strsnkam byl psan nový parfem
    Přišel mi ale tester a jestě uplně jina vuně
    Takže hruza že se nestidí
    Takže to budu řešit nejdříve po dobrym a snad vše vyřešíme civilizovaně pokud ne přejdu k jiné komunikaci