• Rychlá doprava, pěkné zboží

vše v pořádku

• +++++

rychlost.ochota

Přišlo úplně jiné zboží, než jsem objednala.

Objednávka dorazila až po dvou týdnech, ačkoliv se internetový obchod chlubí tím, jak člověku objednávka dorazí hned za dva dny, a ještě jiná varianta hračky, než kterou jsem si objednávala!
    Už nikdy v tomto obchodě nenakoupím.

-zatím dostávám poněkolikáté oznámení, že objednávka je v expedici a čeká na kompletaci, zboží bylo objednáno před deseti pracovními dny
    -napřed by mělo být zboží doručeno, aby mohlo být hodnoceno

• absolutně bez problémů

• široký výběr hraček

Spokojenost s objednávkou i s dodávkou zboží.

Super rychlé vyřízení + dárek. Objednaný bumerang je vánoční dárek vnukovi. Věřím, že potěší.

• Ochotný, rychlé dodání i když neměli skladem.

Rychlé, bez problémů

Všechno OK!!!

• dobře zabalené
    • rychlost doručení
    • komunikace obchodu
    • hezké zboží

• Velká spokojenost

• Panenka za 1700,- Kč přišla se zmuchlanou křivé ušitou dekou, jedno oko má trochu jinak položené než to druhé, doplňky, které byly deklarovaný jako kvalitní byly vytřepené. Panna byla připevněna místo původní silikonovou gumičkou kloboukovou gumou. V srpnu jsem tu samou panenku kupovala v jiném obchodě kde bylo vše v pořádku pro vnučku k narozeninám tato druhá je pro druhou vnučku k Ježíšku.

Obchod pokud chce prodat již jednou rozbalené zboží měl by na to upozornit popsat vady a dát slevu. Toto jednání není fér, proto obchod nedoporučuji. Nabídli mi pouze vrácení balíku což je pro mne práce navíc.
    Ještě uvidím zda panenku vrátím, ale jelikož jsem nyní nemocná nevím zda to stihnu. Obchod by měl zasílat pouze bezvadné zboží ,aby s tím odpadly z zbytečné starosti.

• Rychlé a vstřícné jednání
    • Kvalitní výrobky