• Mají velký sortiment, který se nelehko získává.
    • Rychlost- trvalo 8 dní (6 pracovních) než předali balíček zásilkovně.

Koupil jsem kabel (vstup do rádia <-> Aux) a Aux v telefonu je hodně na volno, čili při jízdě stále vypadává. Musím to lepit lepenkou aby to drželo.

• rychlost doručení

• komunikace

• Rýchla distribúcia a doručenie

Pomoc při výběru zboží, rychlé dodání zboží. DOPORUČUJI!

• neuvěřitelná ochota nápovědy po telefonu a e-mailu

Reakce obchodu abchifi.cz

Dobrý den, vážená zákaznice. Po Vaší pochvale jsme se až začervenali. Děkujeme za hodnocení a přejeme krásné Vánoce.

• Široký výber produktov autopríslušenstva
    • Priehladný e - shop a priaznivé ceny

Doporučujem nakupovať, dobrá komunikácia, široký výber, priaznivé ceny, rýchle dodanie, spokojnosť.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš nákup a velmi pěkné hodnocení. Přejeme hodně spokojenosti se zakoupeným výrobkem.
    S přáním krásného dne Jiří Zich za ABCHIFI.CZ .

• nižší cena

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu a přejeme spokojenost se zakoupeným výrobkem.
    S přáním pěkného dne Jiří Zich za ABCHIFI.CZ .

Zboží jsem si objednal,cena byla velmi dobrá,bohužel tyto kabely(i když jsou Pioneerské) mají ale jiný vývod(z autoradia) než pro Pioneer DEH 3800U,kde jsou 2 vývody (černý a žlutý) na opačné straně.Zámeček na kostce je v pořádku.Zatím jsem dal tyto kabely opraváři,zda-li se je pokusí vyměnit za ty správné.

• Výborná cena proti jiným obchodům.

• Nakupoval jsem poprvé, ale určitě NE naposledy.
    • Dobrá komunikace.

• Byl jsem kontaktován hned po objednání a upozorněn na možnost s nekompaktním uchycením rámečku pro autorádio, přesto rámeček pasoval bez úpravy. Vše rychlé a když píšou skladem tak to platí.

Rychlost, komunikace.
    Doporučuji.

• Potřebovala jsem podložku k odstranění rezonance.Proto jsem hledala kde nakoupit a vyšel mi váš obchod.Jsem spokjená s dodáním a rychlou a přehlednou komunikací.Díky

Rozhodně doporučuji všem ostatním.

• Skvělá komunikace, rychlé vyřízení.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za velmi pěkné hodnocení našeho obchodu a přejeme hodně spokojenosti se zakoupeným výrobkem.
    S přáním hezkého dne Jiří Zich za AbcHifi.cz .

• - přehlednost
    • - šíře nabídky
    • - dobré ceny

Prostě doporučuji.

• Dostupnost z domova
    • přehledný sortiment výběru
    • výborné ceny

Výhodné ceny, přehledný sortiment, velký výběr zboží. Doporučuji tento obchod.

Dobrý den, vážený (-á) zákazníku (-ce),
    děkujeme za velmi pěkné hodnocení a přejeme hodně spokojenosti se zakoupeným výrobkem.
    S přáním hezkého dne Jiří Zich za ABCHIFI.CZ .

• Přehlednost, přijatelné ceny a hlavně perfektní komunikace ze strany obchodu.

Obchod určitě doporučuji, takovou ochotu ze strany obchodu jsem dlouho nezažil, super komunikace. Škoda že takových poctivých obchodů není víc.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše skvělé ohodnocení. I v budoucnu Vám velmi rádi vyjdeme vstříc.
    S přáním pěkného dne Jiří Zich za ABCHIFI.CZ .

• vyborna cena

spokojenost

Jenom jedna taková technická záležitost ohledně návodu zapojení led. světel. Barvy na zapojení elektriky neodpovídají skutečnosti a návod nebyl v češtině..

• Přístup k zákazníkovi
    • Zboží které jsem si vybral na stránce nebylo možné dostat. Ale obratem jsem dostal alternativu (lepší kvality jako omluvu) za stejnou cenu.