Objednávala jsem již jednou to proběhlo v pořádku.. Tentokrát již týden a nic...

• nespolehlivé dodá od PPL
    • arogance PPL při dodání

• Slovenskej obchod co se tvaří jako českej.
    • Dodání trvá 4 dní až že slovenska
    • Lžou že to odeslaly ale odesílají až po dvou dnech
    • Už od nich nic neobednam

Strašnej obchod a strašné jednání.

Vážený zákazník,

informácie o našej firme sú voľne dostupné na internete, kde by ste sa dočítali, že sme e-shop so sídlom na Slovensku. Nikde sa netvárime ako e-shop z Českej republike akurát máme aj iné jazykové mutácie našej internetovej stránky. V dodacích podmienkach máme napísané, že objednávky vytvorené do 11:00 v pracovný deň sú odoslané v deň objednania. Vaša objednávka bola vytvorená po tomto čase, tým pádom bola odoslaná nasledujúci pracovný deň. S podmienkami ste súhlasili pri vytváraní objednávky.

Tovar Vám bol doručený. Nerozumieme predmetnej recenzií, bohužiaľ je napísaná s cieľom poškodiť naše dobré meno.

Tím abc-zoo

V objednávce scházelo uhrazené zboží.

Vážený zákazník,

preverili sme skladové zásoby ako aj kamerový záznam z balenia Vašej objednávky. Objednali ste si krmivo a dve loptičky pre mačku. Takto drobný tovar balíme pod záhyb krmiva. Predpokladáme, že ste si neskontrolovali celý obsah zásielky. Avšak do dnes neevidujeme z Vašej strany nahlásenie chýbajúceho tovaru, kde by sme Vám vysvetlili, že kde sa tovar nachádza. Miesto toho ste sa rozhodli, že ohodnotíte náš e-hop negatívnou recenziou.

Z našej strany nedošlo k pochybeniu. Mrzí nás fakt, že ste si tovar nevšimli a s najvyššou pravdepodobnosťou aj vyhodili.

Abc-zoo

Jelen má ulomený paroh, který byl dodatečně přilepen lepidlem, které paroh nedrží. Napájení nebylo umístěno ve zvláštní krabičce, jak to běžně od toho výrobce je. Takže za mě palec dolů a opravdu nespolehlivý obchod, museli vědět, že posílají zmetek.

Vážený zákazník,

mrzí nás vzniknutá situácia. K pochybeniu došlo u externého partnera, ktorý nám odoslal zlý tovar. Po nahlásení reklamácie sme Vám obratom odoslali nový tovar a pôvodný vyzdvihli. Naša reakcia bola viac než rýchla ale chápeme Vaše rozhorčenie. Mrzí nás, že táto recenzia je písaná s cieľom poškodiť naše dobré meno. Denne odošleme tisíce produktov, ktoré nie je možné vizuálne kontrolovať, ale ak chybe dôjde sme ochotní ju riešiť v prospech zákazníka. O tom svedčia aj naše recenzie.

Tím Abc-zoo

• Pokud do poznámky v objednávce dvakrát uvedu prosbu o specifickou barvu, která je na ilustračním fotu, pak bych čekala, že když ji třeba nemají skladem, tak nabídnou alternativu a nebo storno objednávky. Ne, že pošlou prostě jen tak jinou barvu :(

Vážený zákazník,

neevidujeme z Vašej strany nahlásenie reklamácie, že Vám bola doručená iná farba ako ste si objednali. Pokiaľ by ste nás kontaktovali, obratom by sme vzniknutú situáciu vyriešili. Každopádne sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.

Tím Abc-zoo

• Neslušné chování v on-line chatu - ukončení chatu zaměstnancem bezdůvodně při řešení mé stížnosti ohledně neodeslané objednávky.
    • Objednávka byla odeslána službou PPL, takto zněla informace od ABC ZOO, ale PPL zásilku nemělo obdrženou.
    • Po odeslání neposkytnutí číslo zásilky pro sledování.

Obrovská neochota při řešení stížnosti skrz on-line chat. Nikde není zveřejněno, že zboží bude odesláno nejdříve službou číslo 1 a poté až PPL (zboží putuje ze Slovenska). Délka dodání má být, podle informací na webu, maximálně 48 hodin (vyjímečně 72 hodin) od odeslání a to bohužel nebylo splněno.

Nejvíce je pro mě nepochopitelné, že firma neposkytne ihned číslo zásilky pro sledování a poskytne ho pouze, pokud zásilka nedorazí 3 dny od odeslání. Co tají? To, že první přepravce není PPL, jak je na webu zveřejněno? Nebo snad mám čekat na balík jako na překvapení?

Vážený pán Jakub,

Vaša objednávka bola na našom e-shope vytvorená dňa 2.8. v poobedňajších hodinách. Objednávka bola nasledujúci deň spracovaná a hneď aj zabalená (t.j. 3.08.). Nakoľko ako e-shop si vyhradzujeme právo na zmenu prepravnej spoločnosti, čo máme uvedené aj na stránkach nášho e-shopu, personál spracujúci objednávky rozdeľuje do akej prepravnej spoločnosti daná objednávka pôjde. Vaša objednávka bola odoslaná prepravnou spoločnosťou PPL tak ako sme Vám to vysvetľovali aj na live chate. Bohužiaľ odmietali ste pochopiť, že sa jedná o medzinárodnú dopravu, keďže tovar odosielame zo Slovenska a túto informáciu nijako netajíme. To, že dá objednávka ma vygenerované sledovacie číslo je jedná vec, to sme Vám samozrejme aj poskytli. Bohužiaľ kým prepravná spoločnosť na hranici neoskenuje daný balík nenačítajú sa dáta k balíku. Vehementne ste nás presviedčali o tom, že sme Vám neodoslali balík, že sme ho odoslali inou prepravnou spoločnosťou a podobne.

Náš zamestnanec live chat neukončil, pokiaľ zákazník stratí signál (internetové pripojenie) chat sa preruší ale vy ako zákazník ho viete hocikedy obnoviť a pokračovať v písaní. Pokiaľ by bol chat ukončený zamestnancom táto informácia by bola uvedená priamo v chate, čo teda nie je.

Objednávka Vám bola doručená, tak ako sme deklarovali. Mrzia nás komplikácie, ak ste museli na informáciu o balíku čakať o čosi dlhšie ale nie naším zavinením.

Pevne veríme, že táto recenzia nie je napísaná s cieľom poškodiť naše dobré meno.

Tím Abc-zoo

Objednal jsem si 5micku v oranžové barvě a byl jen jeden a další byli červené a modré. Upozornění z objednávky již nebylo psáno

Vážený zákazník,

v popise produktu máme uvedené, že fotografia je ilustračná. Pokiaľ máte záujem o konkrétnu farbu je nutné nám zanechať poznámku v objednávke, v opačnom prípade expedujeme tovar v takých farbách aké máme skladom.

Tím Abc-zoo

• Zboží přišlo jiné a poškozené, komunikace obchodu je neuspokojivá.

• Chybný popis produktu, tím pádem mi přišlo něco jiného než jsem chtěl

Objednal jsem solární led řetěz s 10 žárovkami, který dle popisu měl mít 3,8 metru. Když mi přišel, tak žárovky jsou na necelých 2 metrech a zbytek je kabel k soláru. Tedy popis silně zavádějící. Většinou například u vánočních svetýlek se udává délka v metrech kde jsou LED a ne včetně napájecího kabelu.

Vážený zákazník,

tovar, ktorý ste si objednali je od nášho externého partnera. Nedržíme ho fyzicky na našom sklade. Mrzí nás fakt, ak popis vyzeral zavádzajúco. V prípade, že by ste nás kontaktovali prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu, vyriešili by sme prípadne nejasností k Vašej spokojnosti. Bohužiaľ spätná väzba prišla iba formou recenzie. Mrzia nás vzniknuté komplikácie. Uvádzaný popis je priamo od dodávateľa, z kapacitných dôvod nie sme schopný do podrobná premerať každý jeden kus, ktorý balíme na našom expedičnom sklade. Ďakujeme za Váš podnet, danú vec preveríme a podstúpime ju k náprave.

Tím Abc-zoo

Nenabízí žádnou formu dopravy na odběrné místo, platební instrukce přišly bez platebního QR kódu, profesionalita nikde...

Vážený zákazník,

na zlepšovaní naších procesov neustále pracujeme. Uvedomujeme si určité faktory, ktoré zlepšujú zákaznícke rozhranie avšak dovolíme si tvrdiť, že hodnotiť nás iba na základe tohto je v celku vytrhnuté z kontextu. Samozrejme chápeme Vaše právo na vyjadrenie názoru.

Aj napriek chýbajúcemu QR kódu sa naša profesionalita odráža na rýchlosti, komunikácií a spôsobe riešenia prípadných nepríjemnosti, kde sme napred oproti e-shopom, ktoré napr. QR kódom pri úhrade disponujú.

• Rychlé zaslání

Na origálním papírovém tubusu zařivky chyběla krytka. Při vyndávání z krabice zařivky vypadla z obalu a rozbyla se. Obchodu je to jedno. Chápu, že může krytka někde chybět, kdyby alespoň konec přelepili lepící páskou....

Vážený zákazník,

ďakujeme za hodnotenie rýchlosti dodania. Mrzí nás fakt, že pri rozbaľovaní tovaru sa Vám podarilo tovar znehodnotiť, avšak určite chápete, že pokiaľ by došlo k rozbitiu počas prepravy Vám samozrejme zašleme nový kus, ktorý aj tak momentálne nemáme skladom. Aj napriek nepríjemnosti, ktorá sa Vám stala, sme Vám prozákaznícky poskytli niekoľko-percentnú zľavu. Navrhované riešenie považujeme za férove riešenie z našej strany, avšak chápeme Vaše rozhorčenie. Pevne veríme,že situáciu chápete.

Tím Abc-zoo

Dorazilo mi úplně jiné zboží. To jsem vrátil a to co jsem si objednal, mi dosud nedorazilo. Mám to na léčení mých rybiček a chudáci trpí.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú chybu. Bohužiaľ zlyhal ľudský faktor. Robíme všetko preto, aby sme chybu čo najskôr napravili a obratom Vám odoslali správny tovar.
    Veríme, že aj napriek nášmu pochybeniu ostanete naším verným zákazníkom a budeme si môcť našu reputáciu napraviť pri Vašich nasledujúcich nákupoch.

Tím Abc-zoo

Otřesný zákaznický servis. Zboží expedováno až týden po platbě, po několikaterém připomínání. Navíc plechovky žrádla často dorazily pomačkané a některé otevřené, kvůli nedostatečnému zabalení. Již jsem si našla konkurenční eshop, jako dlouholetý zákazník odcházím.

Vážený zákazník,

radi sa vyjadríme k predmetnej recenzií nakoľko je napísaná za účelom poškodenia nášho dobrého mena.

Vytvorili ste si u nás objednávku so spôsobom platby prostredníctvom karty. Vaša platba neprešla. Obratom sme Vás kontaktovali emailom, že pokiaľ máte záujem o objednávku aké možnosti zmeny u nás existujú. S naším zákazníckym servisom ste sa dohodli, že Vám objednávku zmeníme na bankový prevod.

Opäť sme Vám obratom odoslali email s potrebnými údajmi pre korektné ukončenie a prijatie platby. Bohužiaľ uviedli ste ZLÝ variabilný symbol. Z tohto dôvodu bola Vaša objednávka pripísaná o pár dni neskôr na Vaše opätovné kontaktovanie, že kde nastal problém. Snažili sme sa byť prozákazníckym e-shopom, ktorý vyhovie zákazníkovi so zmenou platby, čo iné e-shopy nie vždy ponúkajú. Mrzí nás fakt, že práve toto pochybenie nie z našej strany je teraz predmetom recenzie.

Čo sa týka poškodených a otvorených konzerv, tak isto by sme to vyriešili kladne pokiaľ by prišla informácia z Vašej strany. Bohužiaľ do dnešného dňa neevidujeme nahlásenú reklamáciu. Informácie ako postupovať v prípade poškodenia tovaru uvádzame v emaily ako aj na stránke e-shopu. Preto bohužiaľ Vašej recenzií nerozumieme ale rešpektujeme Vaše právo na vyjadrenie spokojnosti/nespokojnosti.

Vzniknuté komplikácie nás každopádne mrzia.

Tím Abc-zoo

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Můj pes měl z konzervy strašný průjem a zvracel

Vážený zákazník,

mrzí nás fakt, že daný produkt nesadol Vášmu psíkovi a pevne veríme, že je v poriadku. Bohužiaľ pokiaľ konzervy nevykazovali žiadne známky znehodnotenia, nie je v našej kompetencií zistiť, či sa jedná o nesprávne vybratý produkt (intolerancia, zmena krmiva zo strany zákazníka a podobne) alebo ide o výrobnú vadu. Konzervy nie sú naším výrobkom, sú určené na ďalší predaj. Pokiaľ vykazuje produkt známky znehodnotenia (pokazené, poškodené a pod.) samozrejme je možné tovar reklamovať. Dodnes však neevidujeme z Vašej strany reklamáciu tohto typu.

Každopádne nás vzniknutá situácia mrzí.

Tím Abc-zoo

V objednávce byla klec pro andulku cela bílá, přišla bílá s červenou. To jsme nechtěli.

Vážený zákazník,

v popise produktu máme uvedené, že produkt odosielame vo farbe aká je momentálne skladom. Pokiaľ zákazník preferuje určitú farbu, je potrebné uviesť poznámku v objednávke. Vaša objednávka bola bez poznámky, tým pádom sme Vám odoslali produkt, aký bol momentálne skladom.

V tomto prípade sme my ako e-shop nepochybili. Každopádne ak o tovar nemáte záujem z dôvodu nevyhovujúcej farby, viete ho samozrejme vrátiť do 14 dní ako odstúpenie od zmluvy.

• Nekvalitně zabalené zboží
    • Výrobky neobasují návod v českém jazyku

Vážený zákazník,

mrzí nás Vaša negatívna recenzia, ale ďakujeme za Váš dotaz. Tovar bol podľa kamerového záznamu zabalený štandardne ako zvyšok našich odoslaných zásielok. Čo sa týka návodu, radi Vám ho dopošleme mailom.

Tím Abc-zoo

Zboží - hlídač hladiny vody z Číny - bez překladu, bez baterie aniž by na to bylo upozorněno a na stránkách jsou vidět baterie v přístroji, bez popisu jakou baterii lze použít a kolik ks. Prostě Čína!!!

Vážený pán Zdeněk,

mrzí nás fakt, že Vami vybraný tovar Vám nevyhovuje. Na našej stránke je uvedený obrázok so značkou daného výrobku. Drvivá väčšina tovaru, ktorá potrebuje na svoj chod batérie ich neobsahuje v balení. Samozrejme na Váš podnet túto informáciu doplníme aby sme boli féroví ešte viac ako sme. Pokiaľ Vám daný tovar nevyhovuje, máte právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní. Za daný tovar Vám v rovnakej lehote vrátime zaplatenú sumu.

Tím Abc-zoo

Objednala jsem si černou klec.Prisla bila.A uz si u Vas Nic neobjednam.Klec si nechám z toho duvodu,ze nechci žádné starosti s Vámi.

Vážený zákazník,

v prvom rade sa Vám chceme ospravedlniť za komplikácie s dodaním iného produktu, čo sa týka farebného prevedenia, ako ste pôvodne chceli. Avšak pri danom produkte máme uvedené, že dodávame produkt v takej farbe akú máme skladom. V prípade, že nás budete kontaktovať mailom alebo telefonicky na našej zákazníckej linke, radi Vašu reklamáciu zaevidujeme a dodáme Vám tovar v požadovanej farbe pokiaľ bude skladom.

Pevne veríme, že danú situáciu chápete, predmetná informácia bola uvedená v popise produktu. Vzniknutá situácia nás mrzí.