Zdravím, objednal jsem zboží, s platbou jsem čekal tři dny, až bude zboží na skladě.Když se objevilo, ihned jsem ho zaplatil. 15.11.2012 odešly peníze a do dnešního dne žádná zpráva zda peníze došly a nebo zda bylo zboží odesláno.

• nekomunikují
    • nekomunikují

podle mě umřeli

• nefunguje

• Nemá

Perfektní,vstřícný

• obchod absolutně nereaguje na objednávky, nekomunikuje se zákazníkem, ani při pokusech zákazníka kontaktovat prodejce se kontakt nezdařil. jediná možnost, která by aspoň z části omluvila mlčení obchodu, je dlohodobá dovolená, po jejíž dobu není zajištěn zástup, nejsou informováni zákazníci, že nikdo na jejich objednávky nebude reagovat...

obchod absolutně nereaguje na objednávky, nekomunikuje se zákazníkem, ani při pokusech zákazníka kontaktovat prodejce se kontakt nezdařil. jediná možnost, která by aspoň z části omluvila mlčení obchodu, je dlohodobá dovolená, po jejíž dobu není zajištěn zástup, nejsou informováni zákazníci, že nikdo na jejich objednávky nebude reagovat... celkově ať tak nebo tak - velmi špatný dojem

• Obchod nekomunikuje.

Špatná zkušenost.

• vraceli jsme zboží, dobropis jsme dostali po měsíci a peníze zpět stále žádné. Velice nesolidní obchodník. Nereagují na telefonáty ani maily.

Nenakupujte!

Pouze mi trochu vadí, že baterie je výrobek: "Made in China!"

Uz mesiac cakame na zbozi, nikto nereaguje ani na mail, ani na telefon. Pro-forma fakturka uhradena

• Uvádějínepravdivé informce o produktech

Velké zklamání !

Reakce obchodu ABC-computers.cz

Dobrý den pane Berný, v hodnocení jste uvedl, že na shopu jsou nepravdivé informace o produktech. Můžete být prosím konkrétnější? Děkuji. S pozdravem Libor Tomek

• Žádné
    • Čekám na zboží už 3 týdny hruza! Slibilli že přijde do 7 dnů

Nic si neobjednavejte

Reakce obchodu ABC-computers.cz

Dobrý den pane Košťáku. Pokud už chcete tímto negativním způsobem reagovat, uvádějte prosím aspoň správné údaje. Objednávku jste vytvořil 29.5., tedy před 13 dny. Nečekáte tedy 3 týdny. Škoda že jste do telefonu nembyl stejně kritický.Mohli jsme si vaše čekání vysvětlit.
    Libor Tomek, abc-computers.cz

dobrá cena zboží

• Některé věci jsou velice levné.
    • Jedna z několika kopií toho samého eshopu.
    • Nízká informovanost zákazníka (špatný systém).
    • Dlouhé dodací lhůty na zboží, které je skladem!

Mám co jsem chtěl, ale týden na zboží skladem?

Dobrý den pane Bílku,
    rád bych reagoval na Vaše hodnocení v dotazníku od Heureka.cz.
    Objednávku jste vytvořil ve středu 16.5. v 19:22. Tedy reálně šla zpracovat až ve čtvrtek 17.5. Zboží jste obdržel v pondělí 21.5. tedy tvrzení, že jste na zboží čekal týden se nezakládá na pravdě.
    Děkuji Tomek, abc-computers.cz

• nízká cena

zatím to byl můj první nákup v této prodejně tak zas tak nemůžu hodnotit ale jinak jsem spokojen žádný problém vše v pořádku a rychle doručený balík

• nizka cena oproti ostatnim e-obchodum
    • dobu od objednani zbozi az po jeho dodani. Objednavku jsem udelal 27.4. zaplaceno bylo 30.4. a dnes je 14.5. a zbozi jeste nebylo dodano.Ja hodne nakupuji na internetu, ale tak dlouho jsem na zbozi NIKDY necekal:(

Ten kdo na objednane zbozi nespecha,tak tento obchod vrele doporucuji, protoze zbozi je levnejsi nez v jinych e-obchodech.

• dobo dodání

levný ale počkáš si

• nabízená cena byla jedna z nejnižších
    • následná komunikace, nebyla odezva ani na sms, ani na mailový dotaz, co je s objednávkou

Nedoporučuji, pro mne ztracený čas čekáním na zboží, které stejně budu muset objednávat jinde

• vstřícnost
    • příznivá cena zboží
    • u nabízeného produktu uvádí čtyřdenní dodací lhůtu a není schopen jí dodržet

vím, že mnou objednaný produkt je velmi žádaný, proto delší dodací lhůta, přesto doporučuji

• pokud se objednává pravidelně, měl by být na výběr i způsob platby bankovním převodem, což nyní není.

Reakce obchodu ABC-computers.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši objednávku a vyplnění dotazníku. Vámi uváděný způsob platby je na eshopu abc-computers.cz už možný. Přeji pěkný den. Libor Tomek

• -Přehledná nabídka
    • -Dostatečné informace o nabízeném zboží

Mohu jen doporučit