Komunikace dobrá ovšem Produkt katastrofa.

Přišel mi oční krém skoro úplně prázdý !!!!!!

Nebudu již nic objednávat , vymažte si mne z databáze.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, je mi nesmírně líto, že s produktem nejste spokojena. Zakoupila jste dárkovou sadu Lash Queen Mascara Feline Blacks Gift s řasenkou Lash Queen Mascara Feline Blacks, mini-balením očního krému Powercell The Eye Care 3ml a odličovačem All Mascaras 50ml. Balíček jsem Vám odeslala 2. 1. 2017, na poště jste si jej vyzvedla 6. 1. 2017. Do dnešního dne 15. 1. 2017 jsem od Vás nedostala žádný e-mail s reklamací ani mi z Vámi uvedeného tel. čísla nikdo s žádnou reklamací nevolal. Sama víte, jak byla sada zabalená. Vzorek krému byl v tubičce. Já jako prodejce nemohu zkoušet vymačkávat z tubičky krém, abych zjistila, jak moc je plný. To sama jistě chápete. Opravdu nevím, jak moc byl krém prázdný či plný, v tubičce to prostě nejde nijak zkontrolovat. Je také nutné si uvědomit, že 3ml krému, to je vlastně jen malý vzorek na vyzkoušení, není to plnohodnotný oční krém.

Z Vaší recenze vyplývá, že jste si koupila oční krém a s ním jste nebyla spokojena ("Přišel mi oční krém skoro úplně prázdý"). Vy jste si ale zakoupila řasenku, k níž byl v dárkovém balení jako dárek mini-vzorek očního krému a malý odličovač na oči.

Pokud se zakoupeným produktem nejste spokojená, je na prvním místě produkt reklamovat. Nevím, proč jste to neučinila. Sadu bych samozřejmě vzala zpět, reklamovala ji u velkoobchodu, u něhož jsem ji zakoupila, a Vám bych vrátila peníze. Sama píšete, že komunikace s mým e-shopem je dobrá, proto nechápu, že jste se mnou ohledně Vaší nespokojenosti s výrobkem vůbec nekomunikovala. Je mi líto, že místo obvyklé reklamace se rozhodnete výrobek nereklamovat, ponechat si jej a raději napsat negativní recenzi.

Mým cílem je spokojený zákazník. Na Heuréce jsem dosud měla 100% hodnocení zákazníků, a nemám žádný zájem prodávat nekvalitní či špatné zboží a kazit si tak pověst mého e-shopu.

Moje nabídka na vrácení peněz samozřejmě trvá - za předpokladu, že zbytek sady (tj. řasenka a odličovač) jsou nepoužívané, je možné sadu vrátit.

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.