• rchlost dodání
    • nízké ceny

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále budete s naším e-shopem spokojeni.

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 lety

spokojenost s nabídkou zboží i dodací lhůtou

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

naprostá spokojenost

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 lety

• lze koupit i zboží, které je jinak těžko dostupné
    • výborná komunikace
    • kvalitní zboží

Obchod bych určitě doporučila. Kvalitní zboží, dobrá komunikace obchodu, rychlé dodání zboží. K tomuto obchodu se budu ráda vracet.

• spolehlivost
    • žádné

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a za Váš čas, který jste vyplnění dotazníku věnoval.

• Viz výše
    • Bylo by mile pro zákazníky kdyby rozšířili sortiment

Doporucuji

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a za Váš čas, který jste vyplnění dotazníku věnovala. E-shop bude od příštího roku u jiného provozovatele, stránky se budou postupně plnit dalšími výrobky. Uvítáme Váš názor, o které produkty byste měla zájem.

• komunikace

Původně jsem si objednala jiný kartáč, ale paní majitelka (předpokládám) mi napsala, že tento kartáč je již vyprodaný a nabídla mi jinou, dražší alternativu. Nakonec jsme se dohodly a ještě jsem dostala nabízený kartáč za cenu mnou původně vybraného. Takže skvělá komunikace a všem tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a za Váš čas, který jste vyplnění dotazníku věnovala. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc, jejich spokojenost je naším prvořadým cílem.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 lety

• Skvělá komunikace se zákazníkem. Potřeboval jsem zboží co nejrychleji, to jsem také uvedla do poznámky, a moje přání bylo opravdu nad očekávání rychle vyplněno.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme se snažit, abyste s naším e-shopem byla i nadále spokojena.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 lety

• Pěkné a kvalitní výrobky.
    • Žádné.

Doporučuji.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a za Váš čas, který jste vyplnění dotazníku věnoval/a.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 lety

• Jednoduše objednáte a další den zboží obdržíte

Nakoupila jsem produkt na pigmentace,jelikož jsem o něm slyšela,že bělí.Zkouším po prvé!
    Jen chyběl uvnitř český návod použití,což má být!!!
    Jinak nemůžu víc posoudit-s objednávkou jsem byla spokojena.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Za nedodání českého návodu se omlouváme a obratem jej zasíláme.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 lety

• Mají i kosmetiku, kterou jinde neseženete

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud na našich stránkách nenajdete zboží, které hledáte, napište nám o tom. Prověříme u našich dodavatelů, zda je skladem a zda jej můžeme dodat.

• značková kosmetika
    • velký výběr makeupů

velký výběr značkových krémů

objednám a zboží brzo dorazí

doporučuji,protože u nás ve městě není výběr dekorativní kosmetiky

proč ne- nevím

• Spolehlivost,rychlost,
    • Postovne

Doporucuji

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ceny poštovného bohužel vycházejí z ceníku České pošty, která má tendenci spíše zdražovat než zlevňovat. I já bych uvítala přepravce, který by zboží rozvážel za poloviční ceny než Česká pošta :-) ale obávám se, že je to jen marné přání....

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 4 lety

• Jediný eshop v ČR, kde jsem sehnala přesně to, co jsem chtěla (Urban Decay Naked 2 Palette). Rychlé dodání a super přehled o tom, kde se zrovna zboží nachází.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Od Urban Decay můžeme dovézt od zahraničního dodavatele i produkty, které nemáme v nabídce e-shopu, stačí se na nás obrátit s názvem výrobku, který hledáte.

• Dobrá cena kupovaného zboží
    • Žádné

Rychlost, profesionalita, komunikace, naprostá spokojenost, vrátím se sem, doporučuji.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 4 lety

Vybrala jsem si make-up Lancome a tento obchod jej nabízel za velmi příznivou cenu.
    Komunikace s obchodem byla výborná. Obchod doporučuji.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 4 lety

S nákupem jsem byla spokojená, mám pouze výhradu k tomu, že u zboží nebyl český překlad.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Co se českého překladu týká, tak již od výhradního dovozce jsou krabičky opatřeny českým překladem, kde je uvedená stručná charakteristika produktu, návod k použití, termín spotřeby a další základní informace. U produktu uvnitř krabičky je vložen ještě reklamní letáček od výrobce v anglickém jazyce. Ten není přeložen, máte pravdu, ale všechny potřebné informace jsou uvedené právě na přelepce na krabičce. Snažím se zákazníkům ve všem vycházet vstříc, a proto Vám další doplňkové informace, které jsou mj. uvedené i na mých webových stránkách www.abby-kosmetika.cz, zasílám v e-mailu.

Pěkný den přeje Hanka Svobodová, www.abby-kosmetika.cz

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 4 lety

• jediný e-shop s požadovaným zbožím
    • objednávka vyřízena ještě týž den

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a za Váš čas, který jste vyplnění dotazníku věnoval.

• vyborna komunikace
    • zadne

vyborny

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 4 lety

• Dostupnost kvalitní kosmetiky ze zahraničí.
    • Přehlednost. To by opravdu chtělo zlepšit!

Super obchod! Určitě ještě něco objednám.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Ohledně přehlednosti obchodu - obchod byl takto bohužel od začátku koncipován a změna by byla velmi složitá. K vyhledání konkrétního výrobku doporučuji používat vyhledávací okénko či možnost rozšířeného vyhledávání:

Pěkný den přeje Hanka Svobodová, www.abby-kosmetika.cz