• Sortiment kosmetiky vysoké kvality
    • Nemá

Vřele doporučuji

• velký výběr a zboží, které jinde není

• informace o výrobku
    • o žádných zatím nevím

možnost zakoupení testru požadovaného výrobku
    rychlost doručení

• Doporučuji

Manžel sháněl gel po holení euphoria men.Podařilo se mi ho najít jen u Vás.Jen je škoda,že se nedá koupit občas i samostatně.

- jedine, co me zarazilo - byla cena postovneho (okolo 130,-), coz predpokladam neni chyba eshopu - jinak spokojenost!

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Cena poštovného při zaslání na dobírku je 125,-Kč, při platbě předem 90,-Kč. Moje ceny jsou nižší než ceny, které platím České poště, která od ledna své služby opět zdražila. Pokud použijete kalkulátor zásilek, zjistíte, že například za balík Do ruky bez dobírky zaplatíte 128,-Kč, ale já zákazníkům účtuji 90,-Kč. Za balík Do ruky s dobírkou zaplatíte o dalších 30,-Kč více, tj. 158,-Kč, ale já zákazníkům účtuji jen 125,-Kč. I já bych byla ráda, kdyby služby České pošty byly levnější a kvalitnější, nebo kdyby zde byli přepravci jiní, kteří by dokázali Českou poštu levněji a spolehlivěji nahradit. A upřímně řečeno nevím, jak dlouho vydržím poštovné takto dotovat :-(

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• Jediný obchod, kde jsem sehnala málo prodávané a specifické zboží (sypké pudry francouzské značky LeClerc).
    • Osobní přístup a výborná komunikace s paní majitelkou, která obratem odpovídala na maily.
    • Nejde ani tak o slabinu, spíše bych jako doručovatele volila jinou kurýrní službu než je Česká pošta. Jako dobu doručení uvedli rozmezí celého dne. Všedního! Takže jsem nakonec musela běžet na poštu.

Obchod s osobním přístupem a zájmem paní majitelky o zákazníka. Neváhala odpovědět i na mail, ve kterém jsem děkovala za přiložený dáreček (vysvětlila, že je přímo od výrobce). Ačkoliv jsem žádný problém neřešila, domnívám se, že stejná komunikace by byla i v takovém případě.
    PS: dodací lhůta týden by se mohla zdát delší, ale zadala jsem platbu teprve dva dny po objednání.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Byla bych sama moc ráda, kdyby Česká pošta fungovala bez problémů, ale bohužel tomu tak není. Pokud máte sama dobré zkušenosti s nějakou kurýrní společností, dejte mi prosím vědět, pokusila bych se je zařadit do nabídky. Já sama mám bohužel s kurýrními službami špatné zkušenosti, PPL u nás také má na doručení celý den a navíc, když člověka nezastihnou, není kam zásilku uložit (jejich depo je vlastně v polích) a není tedy kde si ji vyzvednout. V tom vidím přínos ČP, že v nejhorším případě víte, kde máte zásilku uloženou, a můžete si ji dojít vyzvednout. Termín pro vyzvednutí zásilek např. z Poštomatů je jen 3 dny, což se mi zdá velmi málo a nevím, zda by to zákazníkům vyhovovalo. Před týdnem mi vezla zásilku ze zahraničí renomovaná světově známá kurýrní služba DHL a jediné, co mi napsali, že termín doručení bude v pondělí do konce dne. Velmi těžko a složitě jsem s nimi domlouvala, kdy mne kde zastihnou. Obecně bych řekla, že nabídka poštovních i kurýrních služeb je u nás velmi špatná a firmy nejsou příliš spolehlivé.

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• kvalitní zboží, rychlé a vstřícné jednání, dodání zboží do tří dnů

Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále budete s nákupy v našem e-shopu spokojen/a.

• slušná cena

• Rychlé dodání.
    • Cena Pyratine XR Creme se mi zdá přemrštěná.
    • Uvítala bych alesponˇ věrnostní slevu apod.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, cena krému Pyratine XR Creme je bohužel vysoká, ale odpovídá náročnému a dlouholetému laboratornímu výzkumu, který vedl k objevu cytokininů, účinných látek obsažených právě v produktech Pyratine. Ráda bych jej prodávala za výhodnější cenu, ale dodavatel mi bohužel žádné slevy neposkytuje. Doufám, že budete s krémem spokojená.

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

Komunikace dobrá ovšem Produkt katastrofa.

Přišel mi oční krém skoro úplně prázdý !!!!!!

Nebudu již nic objednávat , vymažte si mne z databáze.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, je mi nesmírně líto, že s produktem nejste spokojena. Zakoupila jste dárkovou sadu Lash Queen Mascara Feline Blacks Gift s řasenkou Lash Queen Mascara Feline Blacks, mini-balením očního krému Powercell The Eye Care 3ml a odličovačem All Mascaras 50ml. Balíček jsem Vám odeslala 2. 1. 2017, na poště jste si jej vyzvedla 6. 1. 2017. Do dnešního dne 15. 1. 2017 jsem od Vás nedostala žádný e-mail s reklamací ani mi z Vámi uvedeného tel. čísla nikdo s žádnou reklamací nevolal. Sama víte, jak byla sada zabalená. Vzorek krému byl v tubičce. Já jako prodejce nemohu zkoušet vymačkávat z tubičky krém, abych zjistila, jak moc je plný. To sama jistě chápete. Opravdu nevím, jak moc byl krém prázdný či plný, v tubičce to prostě nejde nijak zkontrolovat. Je také nutné si uvědomit, že 3ml krému, to je vlastně jen malý vzorek na vyzkoušení, není to plnohodnotný oční krém.

Z Vaší recenze vyplývá, že jste si koupila oční krém a s ním jste nebyla spokojena ("Přišel mi oční krém skoro úplně prázdý"). Vy jste si ale zakoupila řasenku, k níž byl v dárkovém balení jako dárek mini-vzorek očního krému a malý odličovač na oči.

Pokud se zakoupeným produktem nejste spokojená, je na prvním místě produkt reklamovat. Nevím, proč jste to neučinila. Sadu bych samozřejmě vzala zpět, reklamovala ji u velkoobchodu, u něhož jsem ji zakoupila, a Vám bych vrátila peníze. Sama píšete, že komunikace s mým e-shopem je dobrá, proto nechápu, že jste se mnou ohledně Vaší nespokojenosti s výrobkem vůbec nekomunikovala. Je mi líto, že místo obvyklé reklamace se rozhodnete výrobek nereklamovat, ponechat si jej a raději napsat negativní recenzi.

Mým cílem je spokojený zákazník. Na Heuréce jsem dosud měla 100% hodnocení zákazníků, a nemám žádný zájem prodávat nekvalitní či špatné zboží a kazit si tak pověst mého e-shopu.

Moje nabídka na vrácení peněz samozřejmě trvá - za předpokladu, že zbytek sady (tj. řasenka a odličovač) jsou nepoužívané, je možné sadu vrátit.

• dostupnost
    • vzdálenost k vyzvednutí , ale není to překážka
    • exkluzivita zboží

Reakce obchodu Abby kosmetika

Děkujeme za Vaši recenzi a doufáme, že i nadále budete s naším e-shopem spokojen. Pokud byste měl zájem i o jiné produkty Urban Decay, které nemáme na stránkách e-shopu, informujte nás prosím, nabídku rádi rozšíříme. Vyzvednutí bude i nadále na Praze 5, dvě zastávky autobusem od metra "B" Luka, na tom bohužel zatím nic neměníme :-)

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• Nemá nabízené zboží skladem v požadovaném množství, musí jej doobjednat.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Ano, máte pravdu, parfém jsem v požadovaném množství 2ks neměla. Mám malý e-shop a navíc s prodejem parfémů končím, vlastně je doprodávám, budu se již věnovat hlavně kosmetice. Proto jsem měla skladem jen jeden poslední kus a druhý jsem musela doobjednat, takže se omlouvám za několikadenní zpoždění, o kterém jsem Vás informovala. Doufám, že parfémy byly doručeny včas a manželka byla spokojená :-)

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• Kosmetiku jsem si našla na internetu
    • Ráda objednávám z domova
    • nevím

Je to výhodný nákup po důkladném seznámení se s výrobkem

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále budete s nákupy v našem e-shopu spokojena.

• Výborná komunikace

Mohu vřele doporučit...

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále budete s naším e-shopem spokojen.

S pozdravem Hanka Svobodová, www.abby-kosmetika.cz

• Odbornost,samozřejmost,ochota,laskavost,bleskové vyřízení a zaslání.
    • ------------

velmi doporučuji

Pěkný den přeje Hanka Svobodová, Abby kosmetika.

• kvalitní a luxusní produkty
    • nevím

skvělá komunikace s Hankou, rychlost dodání, preciznost.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že i nadále budete s naším e-shopem spokojena.

S pozdravem Hanka Svobodová, www.abby-kosmetika.cz

• jako jediní měli skladem parfémovanou vodu, která již na trhu končí
    • dodání ČP (a ne jen zásilkovou společností)

Doporučuji jako seriózního prodejce s rychlým dodáním.

Vše OK.

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a Váš čas, který jste mu věnovala.

Pěkný den přeje Hanka Svobodová, Abby kosmetika