• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 měsíci

Vše funguje jako po drátě. Oceňuji serióznost, spolehlivost a rychlost vyřízení. V tomto obchodě nakupuji opakovaně.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 3 měsíci

Velice rychlé vyřízení objednávky.
    Dobrá komunikace obchodu

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 5 měsíci

• Požadovaný výrobek objednávám v klidu z domova, obratem je objednávka potvrzena a obdržím ihned informaci od Abby kosmetika , kdy bylo zboží podáno na poštu k doručení.

Nemám důvod měnit obchod ani doručovatele.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 10 měsíci

S obchodem jsem velice spokojena, krátké dodací lhůty - od zaslání objednávky po dodání zboží pouhé 3 pracovní dny. Zboží mi vyhovuje, objednávám pravidelně.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 1 rokem

• Spolehlivost a rychlost.

Obchod je spolehlivý, rychlý. Odebírám již několikráte, nemám důvod hledat jiného dodavatele.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 1 rokem

• Rychlé dodání zboží, bez průtahů
  • nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 1 rokem

• Spolehlivost, okamžité odeslání vybr.zboží, kvalita
  • nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 1 rokem

• Narazila jsem na něj náhodou na youtube, takže nevýhoda je, že běžně není znám.

Bleskové zaslání i komunikace, výhodou je poštovné zdarma a zaslání přes Českou poštu. Účinky krému se naplno projeví až po delším užívání, ale již od druhého dne jsem pozorovala působení na pigmentové skvrny, postupně i na vrásky a červené žilky. Netvrdím, že je to nejlepší krém na světě, ale rozhodně je nejúčinnější, co jsem vyzkoušela, a to jsem kupovala i předražené krémy v lékárnách a v MLM i absolvovala různé kosmetické zákroky v řádu desítek tisíc. Pyrotine 6 je na rozdíl od jiných cenově dostupný a opravdu s viditelným účinkem. Navíc nezpůsobuje žádné alergické reakce, takže v něm nic špatného není, moje pokožka by to poznala.
    A rada od dermatoložky, aby měl krém maximální účinky, je potřeba ho vmasírovávat alespoň 20 sekund.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 1 rokem

• Objednávku lze provést z domova, zboží je ihned připraveno k doručení.
    • Přesto, že doručení provádí Česká pošta, zboží bylo doručeno dle avizovaného času.

• Mohu doporučit spokojenost

• rychlé dodání zboží

• Vše v pořádku
  • nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 1 rokem

• Dobrá komunikace, ok informace o výrobku, rychlost dodání

Naprostá spokojenost s Abby kosmetikou.

• Sortiment kosmetiky vysoké kvality
    • Nemá

Vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 2 lety

• velký výběr a zboží, které jinde není

• informace o výrobku
    • o žádných zatím nevím

možnost zakoupení testru požadovaného výrobku
    rychlost doručení

• Doporučuji

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 2 lety

Manžel sháněl gel po holení euphoria men.Podařilo se mi ho najít jen u Vás.Jen je škoda,že se nedá koupit občas i samostatně.

• nakoupil v obchodě Abby kosmetika před 2 lety

- jedine, co me zarazilo - byla cena postovneho (okolo 130,-), coz predpokladam neni chyba eshopu - jinak spokojenost!

Reakce obchodu Abby kosmetika

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Cena poštovného při zaslání na dobírku je 125,-Kč, při platbě předem 90,-Kč. Moje ceny jsou nižší než ceny, které platím České poště, která od ledna své služby opět zdražila. Pokud použijete kalkulátor zásilek, zjistíte, že například za balík Do ruky bez dobírky zaplatíte 128,-Kč, ale já zákazníkům účtuji 90,-Kč. Za balík Do ruky s dobírkou zaplatíte o dalších 30,-Kč více, tj. 158,-Kč, ale já zákazníkům účtuji jen 125,-Kč. I já bych byla ráda, kdyby služby České pošty byly levnější a kvalitnější, nebo kdyby zde byli přepravci jiní, kteří by dokázali Českou poštu levněji a spolehlivěji nahradit. A upřímně řečeno nevím, jak dlouho vydržím poštovné takto dotovat :-(

S pozdravem Hanka Svobodová, Abby kosmetika.