• Skvěle fungující proces objednání a rychlého dodání včetně přehledu o průběhu dodávky až po doručení.
    • nezaznamenal jsem

spokojenost OK

• Dobrá nabídka potřebného produktu,snadné objednání a ok dodání.

OK nabídka, rychlé vyřízení objednávky.

Rychlé dodání objednaného zboží, objednávám zde dlouhodobě produkty na problematickou pleť.

V obchodě nakupuji opakovaně již několik let. Jsem velmi spokojená. Mám výborné zkušenosti.

• Objednávka vždy obratem vyřízena.

Jsem ráda, že obchod má pro mne vyhovující nabídku.

Nakupuji zda již několik let. Vše klape jako na drátku. Nemám nic, co bych vytkla.

Vše funguje jako po drátě. Oceňuji serióznost, spolehlivost a rychlost vyřízení. V tomto obchodě nakupuji opakovaně.

Velice rychlé vyřízení objednávky.
    Dobrá komunikace obchodu

• Požadovaný výrobek objednávám v klidu z domova, obratem je objednávka potvrzena a obdržím ihned informaci od Abby kosmetika , kdy bylo zboží podáno na poštu k doručení.

Nemám důvod měnit obchod ani doručovatele.

S obchodem jsem velice spokojena, krátké dodací lhůty - od zaslání objednávky po dodání zboží pouhé 3 pracovní dny. Zboží mi vyhovuje, objednávám pravidelně.

• Spolehlivost a rychlost.

Obchod je spolehlivý, rychlý. Odebírám již několikráte, nemám důvod hledat jiného dodavatele.

• Rychlé dodání zboží, bez průtahů

• Spolehlivost, okamžité odeslání vybr.zboží, kvalita

• Narazila jsem na něj náhodou na youtube, takže nevýhoda je, že běžně není znám.

Bleskové zaslání i komunikace, výhodou je poštovné zdarma a zaslání přes Českou poštu. Účinky krému se naplno projeví až po delším užívání, ale již od druhého dne jsem pozorovala působení na pigmentové skvrny, postupně i na vrásky a červené žilky. Netvrdím, že je to nejlepší krém na světě, ale rozhodně je nejúčinnější, co jsem vyzkoušela, a to jsem kupovala i předražené krémy v lékárnách a v MLM i absolvovala různé kosmetické zákroky v řádu desítek tisíc. Pyrotine 6 je na rozdíl od jiných cenově dostupný a opravdu s viditelným účinkem. Navíc nezpůsobuje žádné alergické reakce, takže v něm nic špatného není, moje pokožka by to poznala.
    A rada od dermatoložky, aby měl krém maximální účinky, je potřeba ho vmasírovávat alespoň 20 sekund.

• Objednávku lze provést z domova, zboží je ihned připraveno k doručení.
    • Přesto, že doručení provádí Česká pošta, zboží bylo doručeno dle avizovaného času.

• Mohu doporučit spokojenost

• rychlé dodání zboží

• Vše v pořádku

• Dobrá komunikace, ok informace o výrobku, rychlost dodání

Naprostá spokojenost s Abby kosmetikou.