byl jsem spokojen

• Široká nabídka sortimentu zabezpečení a příslušenství
    • přehledný e-shop
    • špičková poradenská podpora prodejce
    • perfektní znalost prodávaného zboží

Společnost AB Alarm mohu jistě doporučit, ať už k nákupu, či k odborné instalaci. Znají, vědí, ochotně poradí.

• Konzultace s prodejcem super.

• Výborná komunikace, rychlé dodání.

• Komunikace se zákazníkem.
    • Horší synchronizace eshopu a skladu.

Je to obchod. Každý zákazník je jiný, nemusí se mu libit to co mně a naopak.

• Friendly and direct contanct to the director of the shop. He patiently answer all my questions and helped my to figure out if the product (IP cam) is suitable for my use case.
    • Because I'm located in Germany, I'm really happy that shipping to Germany is also possible.
    • Shipping was really fast. The parcel was good packed.
    • nothing

I fully recommend this shop.

mohu každému doporučit

• Široký sortiment
    • Dobrá cena
    • Rychlá reakce na upřesňující dotaz

Doporučuji, nemám výhrady.

• Velký výběr,
    • dobré ceny

Nemám výtek a tak doporučuji

• Ochota personálu
    • O žádných nevím

Super přístup, ceny a dodací lhůty, doporučuji.

• rychlost a ochotné vysupování

bezproblémový

• V mém případě možnost nákupu specifického kabelu na jednotlivé metry. Konkurence nenabízela.
    • Neidentifikovány.

Přehledný portál, rychlá reakce, komunikace s "živým" zástupcem. Po objednání rychlé zpracování a doručení.

s obchodem jsme spokojeni a doporučujeme ostatním zákazníkům

• Nedodává české návody ke zboží

Reakce obchodu AB ALARM

Dobrý den, v případě že jste nedostal návod v českém jazyce, tak se omlouváme možná ho v expedici zapomněli přibalit. Pokud mi pošlete adresu a druh zboží, které jste objednával tak vám rádi manuál zašleme. Též je možné nejčastější manuály stáhnout z našeho webu www.abalarm.cz . S pozdravem Tomáš Svetko.

• - přehledné webové stránky
    • - skvělá komunikace s obchodem
    • - odborné poradenství
    • - osobní přístup
    • - výborné ceny
    • - žádné, vše je OK

Tento obchod určitě doporučuji všem, kteří chtějí koupit zboží z oboru elektronického zabezpečení a komunikace, kamerových systémů nebo jiného příbuzného oboru nebo potřebují i jen s něčím poradit, protože komunikace s obchodem a odborné poradenství jsou, dle mého, na opravdu špičkové úrovni. Celkově jsem s obchodem maximálně spokojen!

• Slušné ceny

Internetový obchod celkem v pohodě, zboží došlo v pořádku a bylo za dobrou cenu.

• S obchodem jsem maximálně spokojený. Zboží jsem objednal v dopoledních hodinách a druhý den dopoledne bylo zboží doručeno a vše v pořádku. Navíc mi byla poskytnuta technická podpora na veškerý zboží. Též mi technici společnosti AB ALARM s.r.o. vzdáleně nastavili ústřednu. Obchod mohu jen doporučit.

Zboží jsem zakoupil z důvodu skvělého přístupu a zajímavé ceně. Rád tento obchod doporučím i ostatním zákazníkům.

• lidi kteří tomu nerozumí

Reakce obchodu AB ALARM

Dobrý večer, co vás vede k názoru, že tomu nerozumíme?